Pluton SAT Rekrutuje. Zajrzyj w tego posta i zobacz, że było warto !

1235

Komentarz

• HiDCiM
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Po proszę o TS'a. Rocznik 85
  • Cerativ
    40 postsPosty: 43Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @up
    Jak wy czytacie, przejrzyj post wyzej
  • HiDCiM
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2017
    @up

Nie czytam wszystkich komentarzy. Skupiam się na założonym temacie i treści, ale już wszystko jasne :-)
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsPosty: 134Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zapraszamy! ;]
  • BongoDongoO
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nadal istnieje pluton? Bo wbiłem właśnie na ts i coś nikogo nie ma
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsPosty: 134Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    istniał, istnieje i będzie istnieć ;d
  • Skiero
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Witam
    Rekrutujecie jeszcze?
    Jestem zainteresowany. :)
  • daxi891_PL
    11 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    pograł bym z wami dajcie znać jak dobić do TS
  • wrzody-na-lufie
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    też byłem na TS i też cisza, jakieś info na temat rekrutacji?
  • Lukasz_ati
    29 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2018
    Witam xD jakoś tak dopiero teraz wyłapałem ten post i jak są jakieś wolne miejsca dla ostoi spokoju do puki ładuję się mapa xD ,to jestem zainteresowany . Wiek 37 gram codziennie po pracy w weekendy praktycznie non stop [TS3 nie używam ponieważ posiadam serwer Discord , ale to nie problem zainstalować ] aaa na imię mam łukasz ;)
    Post edited by Lukasz_ati on
  • Cerativ
    40 postsPosty: 43Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano kwiecień 2018
    Zapraszamy : Nasz TS: najcul.net-speak.pl
    Jeżeli nie ma nikogo aktualnie na ts to po postu cierpliwie poczekać
  • MadnesS93PL
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam serdecznie, jestem zainteresowany dołączeniem do waszego plutonu.
    Mam 24 lata, posiadam discorda, ts3 i mam również mikrofon.
  • Cerativ
    To zapraszam na tsa
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano czerwiec 2018
    64323593333214612647.jpg
  • Jezdziecbezkonia
    czekam na ts ale nikt nie schodzi :)
  • Dziku_Dzikowsky
    Zajęci jak za komuny! ;P
  • Beny84
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Siema. Jestem zainteresowany. Na wszystkie pytania odpowiem na tesie.
  • bvbpl14
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Witam . chętnie dołączę do plutonu :) Nazywam Się Paweł lat 22 :) podaj ts :)
  • Dziku_Dzikowsky
    najcul.net-speak.pl
  • Dupczeet
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    czekam na ts
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!