[DR] Dura Rex - rekrutacja

Velans
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 2 Member

Witam :).
Mam przyjemność założyć pierwszy temat o rekrutacji na tym forum ;).
Ja zaś jestem założycielem drużyny Dura Rex w Battlefield: Hardline (PS4) :).

Dura Rex pochwalić się może szczególnie występami w lidze ESL, doświadczeniem ponieważ drużyna powstała oficjalnie w listopadzie 2015 roku, własną stroną internetową, plutonem, czatem tekstowym w PSN czy chęcią dalszego wykazania się ;). Drużynę spotkały niedawno małe roszady w składzie więc poszukujemy aktualnie każdego gracza, który będzie dość aktywny w BF: Hardline :).
W drużynie aktualnie jest trzech graczy i na ten czas chcielibyśmy przynajmniej zebrać aktywną piątkę graczy by móc rozgrywać co jakiś czas mecze czy sparingi z zagranicznymi drużynami bądź z polskimi drużynami :).

Proszę pisać tutaj, wtedy ja się odezwę albo udostępniam swój PSNID - velans, na który też można pisać :).
Zapraszam :).

Komentarz

• Velans
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 2 Member

Temat trafił w złe miejsce ;). Proszę o przeniesienie tematu do działu BF:Hardline i "Rekrutacja do plutonów PlayStation" ;). Dzięki :), i forum po zmianie myśle ładnie wygląda :).

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!