Zresetowane postępy

«1345
ShuriKen1213
35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
Temat dosłownie z ostatniej chwili, wchodzę na multi a mój 39 level postanowił powrócić do 0 jak i również moje wszystkie poziomy w klasach, wchodzę ponownie na mapę co się okazuje? to nie tylko ja tak mam, to jakiś błąd czy coś w tym stylu?

Komentarz

• egoo27
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam wszyskich.
    Podczas wykonywania misji online BF1 z poziomem gry 20, podczas podliczania punktów wyrzuciło mnie do menu gry... Co się okazało z poziomem Zero (0)!!! co robić? miał już ktoś taki problem?
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    Hahah, nie a tak na serio to mają tak teraz jakieś 99% graczy nwm jak to wygląda na pc i boxach ale mi osobiście też zjechało z 39 do 0
  • egoo27
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    serio!!?? co robić?
  • egoo27
    hahah a było się śmiać ze mnie :wink: daj znać jak czegoś się dowiesz
    pozdro
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    Też właśnie mi sie statystyki wyzerowały, nosz kur... mać o co chodzi? zołnierz jak i klasy wojakow maja 0 staty :( jak ktos bedzie wiedzial moze smialo pisac na psn tajwan02_pl zapraszam.
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    też mam wszystko wyzerowane niewiedzieć czemu :/
  • ShuriKen1213
    weź pod uwagę to że dodałem ten post ok 20 min wcześniej od ciebie :)
  • pawell75
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    u mnie dokładnie to samo, odechciało się grać :-(
  • tajwan02_pl
    Ja teraz nawet mam problem dolaczyc do gry w Dominacje :/ problem serwera albo jakis błąd :( i jak tu nabijac poownie lvl hehe, a tak na powaznie to nie jest śmieszne :/
  • ShuriKen1213
    pawell75 napisał użytkownik: »
    u mnie dokładnie to samo, odechciało się grać :-(
    Zaraz tam odechciało w tym bfie utrata poziomu to nic pogra się trochę i znowu masz to co miałeś wcześniej
  • ShuriKen1213
    tajwan02_pl napisał użytkownik: »
    Ja teraz nawet mam problem dolaczyc do gry w Dominacje :/ problem serwera albo jakis błąd :( i jak tu nabijac poownie lvl hehe, a tak na powaznie to nie jest śmieszne :/

czyżby znowu jakiś atak hakerski? trzeba czekać na info :persevere:
  • tajwan02_pl
    Albo już siadły EA całkiem serwery, w ogole nie moge zagrac online, wystąpił jakis bład serwera i wychodzi do menu :/ co za dziadostwo.
  • DonDynia
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Aż sprawdziłem z ciekawości i u mnie jest wszystko na swoim miejscu. Miałem tylko coś takiego że wbiłem range 10 szturmowcem, wyskoczył komunikat itd. a tak z 3 dni później patrze a tu ranga 8, i wczoraj znów komunikat że ranga 10. Dziwne zjawisko ;)
  • ShuriKen1213
    Ok można już grać... szkoda tylko że levele wszystkie wyzerowane.... przynajmniej wszystkie bronie mam xDDDD
  • kubsztix5000
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 2 Member
    U mnie to samo, wiadomo juz cos na ten temat?
  • MalarKitty6934
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Mam ten sam problem , czy ktos to wkoncu ogarnie !!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????
  • tajwan02_pl
    to tak jak Ja, giwery odblokowane zostały :) a u mnie nadal to samu (NIE UDAŁO SIĘ DOŁĄCZYĆ DO SERWERA, Wystąpił nieznany błąd. :( nosz ku..........
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Od wczoraj są problemy z serwerami na wszystkich platformach
    http://downdetector.com/status/origin

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• tajwan02_pl
    Raczej zna zwrot lvl nie ma co liczyć, szkoda ze nie moge sie polaczyc z zadnym serwerem :/
  • tajwan02_pl
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Od wczoraj są problemy z serwerami na wszystkich platformach
    http://downdetector.com/status/origin

a wiesz cos na temat statystyk? czy jest szansa na odzyskanie lvl?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.