Zresetowane postępy

«1345
ShuriKen1213
35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
Temat dosłownie z ostatniej chwili, wchodzę na multi a mój 39 level postanowił powrócić do 0 jak i również moje wszystkie poziomy w klasach, wchodzę ponownie na mapę co się okazuje? to nie tylko ja tak mam, to jakiś błąd czy coś w tym stylu?

Komentarz

• egoo27
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam wszyskich.
    Podczas wykonywania misji online BF1 z poziomem gry 20, podczas podliczania punktów wyrzuciło mnie do menu gry... Co się okazało z poziomem Zero (0)!!! co robić? miał już ktoś taki problem?
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    Hahah, nie a tak na serio to mają tak teraz jakieś 99% graczy nwm jak to wygląda na pc i boxach ale mi osobiście też zjechało z 39 do 0
  • egoo27
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    serio!!?? co robić?
  • egoo27
    hahah a było się śmiać ze mnie :wink: daj znać jak czegoś się dowiesz
    pozdro
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    Też właśnie mi sie statystyki wyzerowały, nosz kur... mać o co chodzi? zołnierz jak i klasy wojakow maja 0 staty :( jak ktos bedzie wiedzial moze smialo pisac na psn tajwan02_pl zapraszam.
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    też mam wszystko wyzerowane niewiedzieć czemu :/
  • ShuriKen1213
    weź pod uwagę to że dodałem ten post ok 20 min wcześniej od ciebie :)
  • pawell75
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    u mnie dokładnie to samo, odechciało się grać :-(
  • tajwan02_pl
    Ja teraz nawet mam problem dolaczyc do gry w Dominacje :/ problem serwera albo jakis błąd :( i jak tu nabijac poownie lvl hehe, a tak na powaznie to nie jest śmieszne :/
  • ShuriKen1213
    pawell75 napisał użytkownik: »
    u mnie dokładnie to samo, odechciało się grać :-(
    Zaraz tam odechciało w tym bfie utrata poziomu to nic pogra się trochę i znowu masz to co miałeś wcześniej
  • ShuriKen1213
    tajwan02_pl napisał użytkownik: »
    Ja teraz nawet mam problem dolaczyc do gry w Dominacje :/ problem serwera albo jakis błąd :( i jak tu nabijac poownie lvl hehe, a tak na powaznie to nie jest śmieszne :/

czyżby znowu jakiś atak hakerski? trzeba czekać na info :persevere:
  • tajwan02_pl
    Albo już siadły EA całkiem serwery, w ogole nie moge zagrac online, wystąpił jakis bład serwera i wychodzi do menu :/ co za dziadostwo.
  • DonDynia
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Aż sprawdziłem z ciekawości i u mnie jest wszystko na swoim miejscu. Miałem tylko coś takiego że wbiłem range 10 szturmowcem, wyskoczył komunikat itd. a tak z 3 dni później patrze a tu ranga 8, i wczoraj znów komunikat że ranga 10. Dziwne zjawisko ;)
  • ShuriKen1213
    Ok można już grać... szkoda tylko że levele wszystkie wyzerowane.... przynajmniej wszystkie bronie mam xDDDD
  • kubsztix5000
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 2 Member
    U mnie to samo, wiadomo juz cos na ten temat?
  • MalarKitty6934
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Mam ten sam problem , czy ktos to wkoncu ogarnie !!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????
  • tajwan02_pl
    to tak jak Ja, giwery odblokowane zostały :) a u mnie nadal to samu (NIE UDAŁO SIĘ DOŁĄCZYĆ DO SERWERA, Wystąpił nieznany błąd. :( nosz ku..........
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Od wczoraj są problemy z serwerami na wszystkich platformach
    http://downdetector.com/status/origin

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• tajwan02_pl
    Raczej zna zwrot lvl nie ma co liczyć, szkoda ze nie moge sie polaczyc z zadnym serwerem :/
  • tajwan02_pl
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Od wczoraj są problemy z serwerami na wszystkich platformach
    http://downdetector.com/status/origin

a wiesz cos na temat statystyk? czy jest szansa na odzyskanie lvl?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!