1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #o3Z82z + global ban po tygodniu - za co ?

12346»

Komentarz

• VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Weźcie już zamknijcie ten temat.dostał bana i wypłakał się choćby był królową Anglii,niech sobie uderza gdzie chce ale robienie syfu na forum bo "uhu dostałem bana jestem z wąsem,jezu jaki ze mnie poszkodowany" zaczyna się to robić nudne.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Chłopaki. Dajcie już spokój. Takich ludzi specjalnej troski jak Bronson wystarczy porostu ignorować. Tym bardziej, że jego posty w tym wątku prezentują poziom do którego nie należy się nawet zbliżać.

Kolejne informacje od Wąsatego. Się chłopak teraz multimedialny zrobił :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Się jeszcze z niego Celebryta stanie. Na plus trzeba mu zapisać, że przeskoczył powerpointa.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Powerpointa to już chyba tylko AMD używa do tych swoich hiper prezentacji ;)

CIEKAWOSTKA
    Widzę że mu częściowo poluzowali kaganiec. Posty na forum BF4 może umieszczać. Ciekawe...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• 1-AS-MAG-1
    44 postsPosty: 48Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    popieram Wonsatego walcz nie odpuszczaj
  • Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    Wąsaty napisał.
    Kolejna prośba by ludzie wiedzieli co robię w temacie.

Obecnie staram się zainteresować ogólnym problemem z niesłusznymi banami każdy możliwy portal w Polsce, który ma jakiś związek z grami. Nie wiem czy go podejmą. W "pismach" słanych do tych portali, proszę ich o ogólne potraktowanie tematu a nie skupienie się na mojej osobie. Udostępniłem im wszystko co zostało tutaj opisane.

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Pójdzie siedzieć, a my z razem z nim za współpracę.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Pójdzie siedzieć, a my z razem z nim za współpracę.

ale najpierw FF przywali się do nas :D
  • xSzaty

• Your3vilTwin
    Raczej nie. Są ludzie którzy będą go mobilizować, że jak go nie będą chcieli wpuścić drzwiami to niech próbuje oknem.

• Borzywit-CNP-
    412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
    Zamykam na prośbę Skaja.

image image
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!