Premium

magnessco84
2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam
Jak to jest jesli nie wykupie premium to czy w marcu bede mial te wszystkie mapy i inne dodatki bo pisze by miec dwutygodniowy wczesniejszy dostep trzeba wykupic premium.
Pozdrawiam

Komentarz

• Your3vilTwin
    1477 postsPosty: 1,510Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Żeby mieć dostęp dwa tygodnie wcześniej trzeba wykupić premium.
    Jeżeli kupisz tylko ten jeden dodatek to wcześniejszy dostęp cię nie obejmuje.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Kupujac premium masz dostep do 4 platnych dlc 2 tygodnie wczesniej, potem tez. Do tego co miesiac dostajesz pakiet specjalny i kilka innych gadżetów.
  • bryjas1989
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Czyli kiedy możemy się spodziewać wcześniejszego dwutygodniowego dostępu do dodatku, który swoją premierę ma 1 marca ? Luty ma 28 dni, więc najpóźnej jutro ?
    Kolejna sprawa to trochę nierówne traktowanie graczy, którzy kupili dodatek premium dużo wcześniej w moim przypadku w listopadzie i nowych klientów na konto premium.
    Dlaczego oni mają mieć w cenie edycję specjalną, którą mi się oferuje w cenie 79 PLN ? Rozumiem, że produkt musi się sprzedać, ale dość mało czasu upłynęło na takie bonusy dla nowych klientów :/ Jak równo traktować to wszystkich i dla tych co kupili wcześniej premke edycja specjalna też być powinna :D
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Skąd znasz datę pierwszego DLC? Pytam bo ja nigdzie nie znalazlem info kiedy to ma być. Wydaje mi się, że data nie jest znana jeszcze, jest tylko powiedziane, że w marcu. Co do reszty się nie wypowiem, cóż świat jest niesprawiedliwy.
  • magnessco84
    prezesow napisał użytkownik: »
    Kupujac premium masz dostep do 4 platnych dlc 2 tygodnie wczesniej, potem tez. Do tego co miesiac dostajesz pakiet specjalny i kilka innych gadżetów.

Czyli chdzi tylko o wczesniejszy dostep do tych map. Tak czy inaczej wszyscy dostana te mapy tylko w dniu premiery jak nie wykupia premium
  • bryjas1989
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja to rozumiem tak, że premiera jest 1 marca, czyli jestem w błędzie ?
  • prezesow
    Nie, nie dostana dostepu, chyba ze kupia sobie osobno dlc, majac premium masz juz je kupione wszystkie 4.
  • magnessco84
    Aha ok
    Dzieki i pozdrawiam
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Jesteś w błędzie, DLC nigdy jeszcze nie ukazało się w środę, dziwnym trafem zawsze we ftorek (ktoś pobije?).

Osoby które kupiły P w preorderze dostały pewnie inne bonusu.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SylwesterSpalony
    262 postsPosty: 281Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    bryjas1989 napisał użytkownik: »
    Ja to rozumiem tak, że premiera jest 1 marca, czyli jestem w błędzie ?

Nie ma powiedziane czy 1,10,czy 20 tylko w marcu. Będą info podczas logowania się do gry

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!