Aktualizacja 14-02-2016 - lista zmian

«1
Your3vilTwin
1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Lista zmian wprowadzonych w dzisiejszej aktualizacji:

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/update-notes

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    No to jak kilka jest bardzo ciekawych zmian w broniach:
    O 14,3% zwiększono odrzut poziomy dla:
    - Automatico (wersja okopowa)
    - Hellriegel (wersja fabryczna)
    - M1909 (wersja stabilna)
    - Madsen (wersja stabilna)
    - MG15 (wersja stabilna)
    - BAR (wersja stabilna)

O 10% zwiększono odrzut poziomy w trybie celowania dla KM-ów Lewis i M1909 w wersjach z soczewką.

to musieli spierdzielić pozostałe...
    Cieszę się, że mimo ogromu tych całych zmian przeważa jednak "Usunięto błąd", "poprawiono" - choć zdaje sobie sprawę jak idiotycznie to brzmi, przecież większości z tych błędów być nawet nie powinno. Jak zwykle kilka niedorzecznych pierdół. Unlocki typu baretki lepiej, że są niż ich by miało nie być ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie. Wydaje się, że cała aktualizacja raczej na plus. Ciekawe jak będzie ze stabilnością :)
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Więcej zepsuli niż poprawili.
    Automatico praktycznie nie ruszyli, a to najbardziej denerwująca broń w grze.
    Medale same się przełączają na inne, avatary się nie wyświetlają i spadek FPS (co najmniej o 5) tym razem na każdej mapie.
    Na Amiens miałem cały czas 60+ FPS w trybie dominacja, a po tej aktualizacji spada do 50 FPS.

Nic tylko pogratulować fachowcom z DICE za tą aktualizację.

Marudzisz :D z każdym patchem będzie lepiej i lepiej nie ma co płakać ;)
  • fr1maN666
    28 postsPosty: 29Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano luty 2017
    Szczerze to ten patch naprawia same małe i znikome problemy. Nie widzę jakoś fixów na poważne problemy tej gry czyli grenade-spam, gaz (no tutaj akurat trochę podłubali), performancem. Gdzie jest potężny balans broni, z którym i tak sobie nie radzą przy takiej ilości ? Ciekawe co będzie po DLCku. :-) Która z nowych bronie okaże się OP gównem i wszystko zapomną o pussytomatico i innych szotgunach.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    No niestety muszę stwierdzić że nowa animacja ładowania pełnego magazynka dla 1906 wygląda śmiesznie.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    No niestety muszę stwierdzić że nowa animacja ładowania pełnego magazynka dla 1906 wygląda śmiesznie.

Ta broń jest w ogóle bezużyteczna.
    Chyba nikt nią nie gra.

Nic bardziej mylnego. To najlepsza giwera dla medyka do pojedynków 1 na 1 powyżej 47 metrów, tylko najpierw trzeba ją ogarnąć a mało osób gra z 1 powodu. Ta broń ma tylko 5 naboi i dla większości to mega wada i z góry przekreślają tą broń.
  • DanielMi1311
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Aktualizacja mega na minus, nie ma stacjonarnych broni oddalonych od głównych punktów w operacjach. Przykładowo jak wcześniej była plotka na respie teraz jej nie ma, to samo z działami polowymi.
  • CapitanPolish
    19 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    A haseł jak na serwery nie było tak nie ma :(
  • Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »

Haha pustą łapą ładuje coś do tego karabinu haha, ale generalnie jak dla mnie bron wygląda świetnie, brzmi świetnie, tylko teraz ten bug z ładowaniem... ;D
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Ta. Wczoraj gość mnie odwalił granatem a na obrazku jakiś tam LKM. No patch pełną gębą. Popsuli dobrze działającą rzecz.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Krew09PL
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Błędy :smile:
    w grze pokazuje że np na zwiadowcy mam 11 poziom a w companionie że 50 (ponad 2,5 mln expa) - nie wiem czego słuchać

błędne skiny do broni (zabity granatem o skinie snipera)

brak ikon graczy w menu po grze

• ChaosIsMyMaster
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ta. Wczoraj gość mnie odwalił granatem a na obrazku jakiś tam LKM. No patch pełną gębą. Popsuli dobrze działającą rzecz.

Takie kwiatki były już przed patchem, może teraz jeszcze pogorszyli.
  • Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    Były nawet w BF4. Ale na zdecydowanie mniejszą skalę.

• patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Aminacja do selbsladera 1906 nie tyle wygląda śmiesznie co się zacina i przez to już kilka razy padłem.
  • Krew09PL
    hit ! u mnie po wejściu w BF 1 w zakładkę "żołnierz" pisze że nie mogę zobaczyć zawartości zakładki bo nie mam bf 1
  • Krew09PL
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano luty 2017
    Ja z kolei od momentu aktualizacji mam takie cuda, ze np po rozgrywce dostane pakiet bojowy, w czasie ladowania nowej mapy otwieram pakiecik i nagle info "Wystapil blad podczas proby otwarcia pakietu bojowego". Nie byloby to takie straszne, pozatym, ze wkurzajace, gdyby nie fakt, ze pakiet ow przepada. Gdy stracilem juz tak dwa pakieciki to teraz ich juz nie otwieram w czasie rozgrywki tylko po, bedac w menu glownym gry.

http://imgur.com/a/3YYUm

Tak btw, nie wiem czy tez tak macie ale od pewnego czasu sama animacja otwierania pakietow strasznie sie zacina/tnie a wczesniej takiego czegos nie bylo, nie wiem z czego to moze wynikac.

• Your3vilTwin
    Mi się taka sytuacja przydarzyła raz niedługo po premierze gry. Nauczony tamtym doświadczeniem przestałem otwierać pakiety w trakcie zmiany mapy. Pewnie to ten sam błąd i nie kwapią się żeby go poprawić.

• patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kolejna sprawa którą popsuli.
    n8eo08nm839l_t.jpg
    I tak za każdym razem.
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Trzeba najpierw stworzyć grupę, żeby móc do niej zapraszać - tak to teraz działa ..
  • ChaosIsMyMaster
    Ktoś wie jak są naliczane elitarne kodeksy do broni? Czy do tych 500 zabójstw wliczają się wszystkie warianty czy trzeba to zrobić jednym?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!