Sprzęt PC

123457

Komentarz

• MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Więc ma coś nie tak bo te karty zamieniają się co chwila miejscami w rankingu wydajności w BF1 i wielu innych grach. Ogólnie bardzo podobna moc ze wskazaniem na NV w DX11 i AMD w DX12.
  • Basius
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 17 Member
    Mam ta karte w wersji 6gb.Wszystko na ultra chodzi ☹☹☹☹.Doplac te 2 stowki i kup 6gb jak pisza koledzy
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Ja kupiłem 1060 MSI Gamming X 6GB polecam :) na moim I5 4440 8gb ramy 1600 śmiga aż miło :D
  • Sebolpoltar
    29 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 37 Member
    3LNO napisał użytkownik: »
    FX-8350, GTX 970, 8 GB ram - Full HD i automatyczne średnie. Jest dosyć ładnie, ale nie na tyle, żeby przeszkadzało w graniu. Wolę widzieć wroga, niż dymki, kurz, promienie światła itd.

Mi na 8Ggb pamięci wywala komounikat o jej braku - dość często?
  • Vego-bf
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    edytowano grudzień 2016
    Zakupiłem wersję 3G msi gaming X, różnica w cenie między wersją 3 a 6 GB - 350 PLN, (ogrywam średnio 3 tytuły w roku), wydajność wystarczająca jak dla mnie, zastanawiam się nad zmianą procesora w niedalekiej przyszłości (obecnie 2500k), w bf1 na pewnych obszarach niektórych z map występują dropy fps do 40+, na poprzedniej karcie (gtx 960 - ustawienia detali średnie) wraz z najnowszym patchem problem zniknął.

Post edited by Vego-bf on
  • VXBronsonXV
    241 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 272 Member
    Grałem dobrze na 60kl/s ale ostatecznie kupiłem rower i jeżdżę pe lesie gdzie liście falują max detali.wszystko wymaksowane. CPU się nie grzeje,ram daję radę.żadnych przycięć-ludzie takiej fizyki jeszcze nie widziałem.Mogę robić co chcę.
  • Jarmush
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    edytowano grudzień 2016
    Ja skladalem swojego kompa 3 lata temu,
    Grafika GTX 970, CPU i7 4770K, Ram 16,
    Na srednich smiga bez problemowo.
    Myslalem o dofinansowaniu, ale jest naprawde ok,
    poza tym chyba na powrot zaczynam czesciej w czworke pykac.

8 ramu to za malo.
    Podczas grania mi zabiera ponad 9.
  • KDKD1337
    0 postsMember, Battlefield, Battlefield 3 Posty: 0 Member
    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy gra mi zadziała, ponieważ planuję jej zakup, i jeśli tak to mniej więcej na ilu FPS :blush:

mój komputer:
    ram- 8GB GoodRam 2133MHz
    procesor- i3-6100 3.7ghz
    karta- GT 730 2GB DDR3 128bit
    płyta- MSI-H110M
    zasilacz- Antec VP500

Z góry dziękuję :wink:
  • SkyZeWonsem
    1305 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,318 Member
    15 zł i sam możesz sprawdzić.
    Przechwytywanie.jpg
    Jest to najlepsza opcja pt. czy zadziała. Na Twojej konfiguracji może zadziałać ale cudów to bym się nawet na niskich nie spodziewał.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Ja mam i5 6500, 8gb ddr4 i gtx 960 4gb, Windows 10 64 bit na dysku ssd SanDisk ssd plus. Na podboju 64 osoby mam stałe 60 fps na średnich ustawieniach przy rozdzielczości 1920x1080. Nawet nie chrupnie przez chwilę niezależnie czy gram pół h czy 5h i nie ważne jaka mapa. Także nie piszcie, że 8 gb ramu to mało. W tym tygodniu zmieniam kartę na gtx 970 od Asusa i dam znać jak będzie ale patrząc po YT wydaje mi się, że na ultra nie będzie spadać poniżej 60 fps.
  • Pollari_ctfu
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    4690k @4.2 Ghz, gtx 970, 16 gb ram i wysokie/ultra full hd
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    I5 6500, 8 gb ddr4, Gtx 970 asus strix, win 10 64 bit, BF na ssd.
    Wszystko na Ultra i nawet w największym młynie nie drgnie poniżej 60 fps.
    Kiedy dam skalowanie rozdzielczości na 120 to potrafią spaść fps na 50 w podboju.
  • KonanT
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    edytowano luty 2017
    Witam, jeżeli jest to zły dział to z góry przepraszam za pomyłke. Otóz jakies 2 dni temu kupiłem bf1. Mam nowy komputer wiec myslałem , ze wszystko bedzie chodzic elegancko. Niestety... myszka chodzi na akceleracji wstecznej pomimo jej wylaczenia. Próbowałem na prawde wielu rzeczy , ale na prózno. Jestem starym graczem , kazda gre zawsze ustawialem dobrze. W bfbc2 pamietam ze grzebalo sie w plikach gry , zeby wylaczyc calkowicie akceleracje. Dodatkowo na serwerach 64 troche mnie scina... Moze komputer mam za słaby , sami ocencie.
    intel i5 7500
    ga z170 k3 gaming
    8gb ram
    gtx 1060 6gb
    monitor 144hz
    Wszystkie ustawienia na low , myszka deathadder chroma 800dpi. Próbowalem w plikach wylaczac sheme0sentisitivity , ale tez nic nie dało. Chodzi mi o to , ze gdy np gram snajperem i wlaczam zooma , myszka chodzi z lagiem... ogolnie w grze chodzi z lagiem. Ogladajac te wszytkie filmi fragmovie nie ma szans zebym strzelal podobnie. Dobrze wiem jak powinna chodzi plynnie myszka , dlatego zwracam sie do was o pomoc. Moze ktos wysle mi swoj bf1 folder z profsave profile? ;d

Przeinstalowalem wlasnie system i pobiram na nowo bfa , jak tylko sie to zrobi przetestuje jeszce to :
    1. Delete the battlefield 1 folder in my Documents.
    2. Open notepad or notpad++ and type:
    perfoverlay.drawfps 1
    gametime.maxvariablefps 61
    -Do not type in anything under this (do not include this)-
    3. Save the file as "user.cfg" directly in your installation folder for battlefield 1, example: "C:\Games\Battlefield 1" (your may be in the origin folder under programsx86).
    4. Make sure that the file was named "user.cfg" the file should NOT be a .txt.
    5. Open Nvidia Control panel -> Manage 3D settings -> Global settings -> and set "Max pre-redered frames" to 1.
    6. Start the game if you do not have a 60Hz monitor enable Vsync, play in Fullscreen mode and turn of memory restriction thingy in the advanced video settings.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    1. https://forums.battlefield.com/pl-pl/categories/battlefield-1-pomoc-techniczna
    2. Wyszukaj <- takie okienko po prawej na górze
    3. Te wpisy w user.cfg nic Ci nie dadzą (1-4) 6 punkt też raczej nic nie da.
    4. podpowiedź: ram musi być obsadzony prawidłowo w bankach (punkt 2) i musi być go 2x
    5. Jeżeli stwierdzisz, że problem Cię przerasta, napisz do mnie na PM wieczorem (po 20), jak będę miał czas pomogę.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• VanHell74
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 9 Member
    Nie napisałeś jakiego systemu używasz...
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Sprawa załatwiona.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• DzikiWieprzuu
    Napiszcie dla potomnych w czym tkwił problem. Bo komputer dobry a problemy dziwne.
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    KonanT napisał użytkownik: »
    Witam, jeżeli jest to zły dział to z góry przepraszam za pomyłke. Otóz jakies 2 dni temu kupiłem bf1. Mam nowy komputer wiec myslałem , ze wszystko bedzie chodzic elegancko. Niestety... myszka chodzi na akceleracji wstecznej pomimo jej wylaczenia. Próbowałem na prawde wielu rzeczy , ale na prózno. Jestem starym graczem , kazda gre zawsze ustawialem dobrze. W bfbc2 pamietam ze grzebalo sie w plikach gry , zeby wylaczyc calkowicie akceleracje. Dodatkowo na serwerach 64 troche mnie scina... Moze komputer mam za słaby , sami ocencie.
    intel i5 7500
    ga z170 k3 gaming
    8gb ram
    gtx 1060 6gb
    monitor 144hz
    Wszystkie ustawienia na low , myszka deathadder chroma 800dpi. Próbowalem w plikach wylaczac sheme0sentisitivity , ale tez nic nie dało. Chodzi mi o to , ze gdy np gram snajperem i wlaczam zooma , myszka chodzi z lagiem... ogolnie w grze chodzi z lagiem. Ogladajac te wszytkie filmi fragmovie nie ma szans zebym strzelal podobnie. Dobrze wiem jak powinna chodzi plynnie myszka , dlatego zwracam sie do was o pomoc. Moze ktos wysle mi swoj bf1 folder z profsave profile? ;d

Przeinstalowalem wlasnie system i pobiram na nowo bfa , jak tylko sie to zrobi przetestuje jeszce to :
    1. Delete the battlefield 1 folder in my Documents.
    2. Open notepad or notpad++ and type:
    perfoverlay.drawfps 1
    gametime.maxvariablefps 61
    -Do not type in anything under this (do not include this)-
    3. Save the file as "user.cfg" directly in your installation folder for battlefield 1, example: "C:\Games\Battlefield 1" (your may be in the origin folder under programsx86).
    4. Make sure that the file was named "user.cfg" the file should NOT be a .txt.
    5. Open Nvidia Control panel -> Manage 3D settings -> Global settings -> and set "Max pre-redered frames" to 1.
    6. Start the game if you do not have a 60Hz monitor enable Vsync, play in Fullscreen mode and turn of memory restriction thingy in the advanced video settings.

8gb ram to za mało. Co najmniej 16GB w dualu.
  • DzikiWieprzuu
    "8gb ram to za mało. Co najmniej 16GB w dualu."

Guzik prawda!!!
    Mam 8 gb ramu i gram w full HD wszystkie ustawienia na Ultra. Fpsy w podboju nie spadają nawet na sekundę poniżej 60. Ogólnie fps trzyma się 70-80.
    I5 6500
    8 gb ddr4 dual
    GTX 970 asus strix
    Windows 10 64bit.
    Jak dam skalowanie rozdzielczości na 120 to fps spada w akcji na ok 50.

Mogę nagrać video ze specyfikacją PC, ustawieniami bf1 i rozgrywką w Podboju na 64 osoby.
    Bo mnie już trochę irytuje na tym forum usilne przekonywanie ludzi, że 8 gb ramu to za mało do BF 1.

• Your3vilTwin
    1569 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,602 Member
    Jak masz GPU z 4 GB RAMu to faktycznie wystarczy. Jeżeli GPU ma 2 GB RAMu to już może być różnie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!