Zawartość kolejnych DLC ujawniona

«13456710
Your3vilTwin
1585 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,618 Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• marcin94rr
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 14 Member
    Bardzo ciekawie się zapowiadają te dodatki , a w szczególności ,,Obracające fale".
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Te śnieżne mapy mogą być super biorąc pod uwagę jak ładnie śnieg prezentował się w Star Wars. Apokalipsa też spoko może być, działa na wyobraźnię.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Jasny gwint pierwsze DLC dopiero 14 marca dla premium :( a tu już kolejne wrzucacie aaaa pograłbym już !! :D
  • Oleslav_CD
    43 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 48 Member
    Galicja, Przełęcz Łupkowska - nareszcie pogramy na "polskich" mapach
    Zastanawia mnie też, czy mapa Gallipoli będzie kopią misji "Przylądek Helles" z kampanii (Goniec).
    Ogólnie zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję, że "Apokalipsa" będzie czymś w rodzaju "Aftermath" z BF3.
  • Revan2000s
    98 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 103 Member
    Ja za to najbardziej czekam na ostatni dodatek aka Apokalipsa. Odwrotnie od kolegi wyżej mam nadzieję, że będzie to coś w rodzaju Walki w zwarcie. Na zdjęciu widzimy żołnierza otoczonego płomieniami. Myślę, że może to nawiązywać do chaosu walki w okopach.
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Mnie niepokoi tylko jedno zdanie "Opanuj ziemię niczyją przy użyciu brutalnych narzędzi i unikalnych broni, zrodzonych z impasu i rozpaczy." Żeby to nie były jakieś wymyślone, nieistniejące bronie.
  • Revan2000s
    98 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 103 Member
    Myślę, że mogą to być po prostu bardzo prowizoryczne bronie.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    "Opanuj ziemię niczyją przy użyciu brutalnych narzędzi i unikalnych broni, zrodzonych z impasu i rozpaczy."
    Gołąb bojowy z ładunkiem dywersyjnym - UCAV Pigeon.

• bIoodHONEY
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 14 Member
    Mnie niepokoi tylko jedno zdanie "Opanuj ziemię niczyją przy użyciu brutalnych narzędzi i unikalnych broni, zrodzonych z impasu i rozpaczy." Żeby to nie były jakieś wymyślone, nieistniejące bronie.

A ja myślę, że pomieszczenie "Izolacja" na mapie Fort De Voux może być "wstępem" to trybu Zombie i śmiałej nazwy dodatku "Apokalipsa". Ale to tylko moje równie śmiałe gdybanie :D
  • karol_85_6k3s9r
    101 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 108 Member
    mogli by przerobić Merto z BF4 i wstawić do BF1 :-D jazda by była xD
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    I może jeszcze Kanały do tego, najlepiej niech wcale nie robią nowych map tylko przerabiają stare i w każdym BF będziemy grali na Metrze, Blokadzie i Kanałach.

A bronie wtedy ograniczyć tylko do granatników+nieskończona amunicja, od biedy jakiś LKM, jak ktoś ma skilla.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• karol_85_6k3s9r
    Oj tam czepiacie się jedna stara mapa by nie zaszkodziła :-)
  • gracz01234
    43 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 45 Member
    Głosuje na kanały :)
  • karol_85_6k3s9r
    Jakie kanały ? która to mapa była ?
  • JakamarusPL
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Czyli dopiero w tych DLCkach będą nowe bronie czy jak ?

• JakamarusPL
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Revan2000s napisał użytkownik: »
    Myślę, że mogą to być po prostu bardzo prowizoryczne bronie.
    Mogą być stworzone na szybko w bunkrach lub w podziemiach aby tylko strzelały , jak to było w naszym powstaniu.
  • MH9O
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 16 Member
    Po tych unikalnych broniach spodziewam spodziewam potworów typu Large Gallery Flame Projector ;D

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Livens_Large_Gallery_Flame_Projector
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    MH9O napisał użytkownik: »
    Po tych unikalnych broniach spodziewam spodziewam potworów typu Large Gallery Flame Projector ;D

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Livens_Large_Gallery_Flame_Projector

Ten miotacz to chyba tylko jako behemot. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!