Dodatek: "Nie przejdą" pierwsze detale.

1356

Komentarz

• AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    O ile pamiętam to właśnie wtorek był magicznym dniem dla DICE
    Też mi się tak właśnie wydaje, że wszystko wychodzi we wtorek.
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Nie grasz czasami w gry Blizzarda, oni mają środy :)
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Nie grasz czasami w gry Blizzarda, oni mają środy :)

Sugerowałem się tym co czytam na forum :P może pomyliłem wtorek ze środą jeden kij już za chwilę dodatek Panie i Panowie gramy !
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    kiedy bedzie mozna pobrac dlc?
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Już można pobierać. Dodatek na PC waży 5.88 GB
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Już można pobierać. Dodatek na PC waży 5.88 GB

jak go pobrac u mnie nic nie startuje
  • Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    Jeszcze chwileczkę jeszcze momencik :D
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Kule mole specjalnie przed pracą chciałem zassać ale o 6:00 nie było :( na szczęście do 16:00 w pracy i lecę grać :) Ciekawe czy z DLC będa jakieś poprawki :D jak myślicie ? a może juz ktoś gra i zauważył że wszystko naprawili :D hahahha :D
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Aktualizacja zostanie udostępniona we wtorek 14 marca na wszystkich platformach sprzętowych. Będzie się z nią wiązać przerwa w działaniu trybu sieciowego gry:
    PC: tryb online będzie niedostępny przez dwie godziny, od 9:00 czasu polskiego.
    PS4: tryb online będzie niedostępny przez dwie godziny, od 11:00 czasu polskiego.
    Xbox One: tryb online będzie niedostępny przez dwie godziny, od 13:00 czasu polskiego.
    Wszytko jest opisane, wystarczy czytać

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    edytowano marzec 2017
    Popcio__PL napisał użytkownik: »

Otwórz Origin, wejdź do biblioteki, prawym przyciskiem myszy na ikonę BF1 -> Aktualizuj grę
  • Popcio__PL
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Popcio__PL napisał użytkownik: »

Otwórz Origin, wejdź do biblioteki, prawym przyciskiem myszy na ikonę BF1 -> Aktualizuj grę
    Tak robilem nic nie pomagalo ale juz jest ok teraz jest inna dziwna sprawa .brak jakich kolwiek serwerow mi resetowania filtrow
  • Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    Po 2 godzinach grania mam hmmm nieodparte wrazenie ze gra dziala stabilniej,plynniej i ta linia frontu to na prawde fajny pomysl...
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Mnie się póki co bardzo podoba ;)
    Linia frontu przypomina mi intensywnością szturm z bfbc2.
  • Your3vilTwin
    1570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,603 Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    Nikt o tym nie powiedzial, nie ma tego napisanego w tym info co wkleil @Your3vilTwin a podniesli glowna range postaci do 110 lvl - General :D
  • Kilgour-Alex
    edytowano marzec 2017
    Dla leniwych :P obrazki z podpowiedziami jak odblokować nowe bronie :)

123.jpg
    image hosting

456.jpg
    image hosting

78.jpg
    image hosting

91011.jpg
    image hosting

:)
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano marzec 2017
    Nie nalicza mi HS z 1895
    Na następnej mapie poszło jak z płatka.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    @xSzaty spokojnie pewnie to naprawią (hahahaha)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!