Dodatek: "Nie przejdą" pierwsze detale.

1246

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Najsłabsza mapa dla mnie to Rapture a Verdun najlepsza. Chouchat jest ☹☹☹☹, zobaczym jak reszta.
  • Kong2177
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Czy ten dodatek wnosi coś do single player czy tylko multi?
  • LukaszX1992
    142 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    Te nowe bronie to mogą odblokować tylko posiadacze dodatku i premium?
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano marzec 2017
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Te nowe bronie to mogą odblokować tylko posiadacze dodatku i premium?

Tak, bo tylko oni mogą grać nowe mapy, to chyba logiczne? Zawsze tak było.

Nowy tryb jest bardzo fajny, ale ma jedną wadę, może trwać godzinami, nie ma remisu. Z kim innym się zaczyna a z kim innym kończy mapę, to trochę głupie.
    W końcu jest jeden cel, i ameby nie rozbiegają się po mapie :smile:

1886 sniper fajna giwera, ładnie wchodzi, ma fajny dźwięk.

Edit
    Szturm na nowych mapach totalnie ułatwiony. Ale gra się dobrze, szybko.
    Nowa giwera wsparcia jakiś tam karaluch, totalna porażka.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Właśnie rozegrałem pierwszy mecz "Na linii frontu ".1,5 godz, jak dla mnie trochę za długo.Wygraliśmy, ale chyba tylko dlatego że wszyscy już mieli trochę dość i druga drużyna odpuściła inaczej mogło by to trwać o wiele dłużej.
    Powinni wprowadzić jakiś limit czasowy.
  • Faithli
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Czemu nie widzę opcji "Linia frontu"? Gdzie jest ten tryb...
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Faithli napisał użytkownik: »
    Czemu nie widzę opcji "Linia frontu"? Gdzie jest ten tryb...

W trybach gry jako jeden z filtrów.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• bryjas1989
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    Po aktualizacji gry, Battlefield nie chce mi się uruchomić z Origin :/
    Do tej pory wszystko działało.
    Odinstalowałem grę, zainstalowałem na nowo, naprawiłem i dalej nic :/
    Ktoś ma podobny problem ? Zauważyłem też że Titanfall 2 nie startuje :/
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    Cos mam nie tak z odblokowaniem broni na wsparciu. Gdy wykonuje zabicie 15 ludzi w rundzie z beneta to w nastepnej znowu to mam wyzerowane. Wtf?
  • xSzaty
    edytowano marzec 2017
    To też był mój problem, bo w jednej rundzie trzeba zabić, a nie w kilku. Polecam nowy tryb nieskończony do tego :smile:

• LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    Ok, udalo mi sie ale musialem pozostale czesci zadania zrobic wczesniej tj zabicie 10 mozdziezem. Dopiero jak to zrobilem to wtedy po zabiciu 15 benetem mi zaliczylo. Wczesniej zabijalem nawety wiecej niz 15 na runde a i tak mi zerowalo, mimo ze nie powinno. Moze bug jakis albo cos.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Lucas-Gannicus napisał użytkownik: »
    Ok, udalo mi sie ale musialem pozostale czesci zadania zrobic wczesniej tj zabicie 10 mozdziezem. Dopiero jak to zrobilem to wtedy po zabiciu 15 benetem mi zaliczylo. Wczesniej zabijalem nawety wiecej niz 15 na runde a i tak mi zerowalo, mimo ze nie powinno. Moze bug jakis albo cos.

Oczywiście że bug, miałem to samo. Najpierw zrobiłem 15 zabić z Beneta i dołożyłem 3 z moździerza a w następnej rundzie wyzerowało zabicia z Beneta. RSC poszedł bez problemów.
  • oOTomekOo
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
    Mnie jakoś zaliczało te zabicia, choć jeszcze całkiem nie odblokowałem wszystkiego, poza tym mogli dać więcej wymagań do odblokowania, bo to za szybko idzie.

Co do mapek, grałem wczoraj chwilę po rundzie podboju na mapkę i ten fort jest mistrzowski, nie wiem czy to dlatego, że były wyrównane szanse, a nie jedna drużyna od razu padła, ale ilość przejść oraz usytuowanie bardzo mi się spodobały i to chyba 1 zamknięta mapka od BF3 jaka mi się podoba :)
  • badaj-pl
    25 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 27 Member
    Witam,

a wie ktoś czy będzie dzielenie DLC na części i możliwość kupienia ich osobno, czy tylko cały pakiet czterech części. Przykładowo w BF4 można kupić premium, ale można także poszczególne dodatki z premium.

pozdr.
  • oOTomekOo
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
    Skoro pisze, że z premium jest 2 tyg. szybciej niż u reszty to będzie można kupić osobno dodatki.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    badaj-pl napisał użytkownik: »
    Witam,

a wie ktoś czy będzie dzielenie DLC na części i możliwość kupienia ich osobno, czy tylko cały pakiet czterech części. Przykładowo w BF4 można kupić premium, ale można także poszczególne dodatki z premium.

pozdr.

Na pewno będzie można kupić każdy dodatek osobno - ale pewnie jeden będzie "w dniu premiery" po 100 pln więc nie wiem czy jest sens brać osobno :\

Pograłem wczoraj i mega mi się podoba :D operacja kowadło na wypasie :D Odblokowania zrobione lepiej niż się spodziewałem, jednakże jak widać powyżej nie wszystko działa jeszcze jak należy. Nowy tryb jeden raz zagrałem i mecz się skończył po 6 min więc mega fart. Dzisiaj dalsza część odblokowywania - jest co robić :)
  • Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    Mozna kupowac oddzielnie dodatki
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Kurde mole ale bym pograł :> a trzeba w pracy siedzieć :D - z tego miejsca apel - młodzieży szanujcie że nie musicie chodzic do pracy :D więcej czasu na granie :D
  • bryjas1989
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    Ja też siedzę w robocie, wczorajszy wieczór zmarnowałem na męczenie się z uruchomieniem gry.
    Problem rozwiązało uruchomienie samego origin jako administratora i zdąrzyłem rozegrać tylko jedną operację.
    DYNAMIKA tego dodatku jak i samej gry teraz porywa !
    Powiedzcie coś na temat trybu na Linii Frontu :)
    Zapraszam też do oddziału jeśli macie mikro ;)
  • MH9O
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 16 Member
    Wszystko fajnie, ale ta linia frontu czasem ciągnie się w nieskończoność... Tryb ogólnie jest bardzo ciekawy, jednak przyda mu się limit czasowy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!