Nerf AA

«13
MH9O
15 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
Przeczytałem ostatnio, że działa AA mają dostać nerfa do obrażeń dla samolotu szturmowego/myśliwca o 50% i dla bombowca 40%. Nie sprawdzałem tego jeszcze na CET, ale jeżeli faktycznie tak jest to chyba nadszedł czas, żeby podczas nalotu na piechotę rzucać dodatkowo maść na ból ☹☹☹☹ i wiaderko na łzy. Serio, jako pilot uważam tego nerfa za niezły debilizm...

Swoją drogą to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie ;)

Komentarz

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Już poprzedni nerf był głupotą, ale cóż.. Pilotów, którzy sobie rzeczywiście dobrze radzą jest garstka, więc płacz tych, którzy nie potrafili utrzymać samolotu przez 30 sekund się nasilał i ostatecznie doprowadził do obecnej sytuacji.
    Z tego co zauważyłem na CTE trzeba dawać większą poprawkę z AA tak jak by pociski wolniej leciały niż w normalnym BF ale w spisie testowanych rzeczy na CTE nic o AA nie znalazłem o dziwo więc to może tylko jakieś moje zwichrowane odczucia :D
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/90099/battlefield-1-cte-patch-2#latest
    AA cannons:
    Removed blast and impact impulse to prevent them from pushing and rotating planes
    Reduced impact damage to planes by 50% for fighters and attack planes and by 40% for bombers

Moje odczucie jako przeciętnego pilota jest takie, że BF1 to raj dla pilotów. Znam gości którzy w BF3/4 nawet nie wsiadali do myśliwców bo przerastało to zdecydowanie ich możliwości. Za to w BF1 są "asami" przestworzy. Coś w mechanice gry poszło nie tak.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• MH9O
    Mam podobne odczucia. Uważam się za przeciętnego pilota, ale latanie myśliwcem okopowym jest wręcz relaksujące. Jak ogarnie się szybkość lotu i nauczy wyszukiwać cele naziemne to można ładować fragi aż piszczy. Nie lubię samolotów szturmowych i bombowców, ale jak patrzę na doświadczonych pilotów i ich wyczyny na tych maszynach to aż zgroza ogarnia ;D Teraz zacznie się płacz piechoty "planes op pls nerf" i może się to skończyć kopem w tyłek dla pilotów w następnym patchu...
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Niestety ale w najbliższym czasie wpadniemy w błędne koło, ponieważ ludzie się nauczyli, że DICE bardzo chętnie wszystko zmienia i teraz raz za razem będą balansować, a to AA bo jest za mocne do samolotów, a to samolot bo jest za mocny do piechoty, a to AA bo jest za mocne dla samolotów....
    edytowano marzec 2017
    I tak w kółko aż do kończ życia gry. Nerf to nerf tamto. I tak w kółko. Przerabiamy takie podejście już od BF3 z opłakanym dla gry skutkiem.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    O ile w BF4 przestałem grać po chyba ostatnim paczu, to w BF1 coś czuję, że po pierwszym dodatku. Jest postęp? Jest.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• AgentBartezz
    Czyli mówisz taka tendencja pozytywno-zwrotna. I tak długo wytrzymałeś. Gdybym miał sam grać w 1 to już bym dawno zapomniał, że ją mam na komputerze.
    Ja nawet nie dotrwałem do pierwszego dodatku. Grywam sporadycznie. A dodatek? no cóż. Mass Effect...

• AgentBartezz
    Zdecydowanie Mass Effect..
    Oj tam bez Sheparda ? Mass Effect be, Quake Champions cacy :)
  • MH9O
    Oho, już się zaczyna marudzenie na czacie, że samoloty są op... Nerf AA zakręcił karuzelą ;/
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2017
    Już się zaczyna? Przecież to marudzenie trwa od pierwszego patcha gdzie poszedł największy nerf AA. Za to myśliwiec (szczególnie okopowy) dostał potężnego kopa. Ale z perspektywy pilota uważam że ten lament jest uzasadniony. Mapy są źle zaprojektowane i balans między ziemią a powietrzem zdecydowanie zaburzony.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Zdecydowanie Mass Effect..
    Im bliżej premiery i im więcej zaczyna wypływać informacji na temat gry jestem coraz bardziej sceptyczny.

• Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2017
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Im bliżej premiery i im więcej zaczyna wypływać informacji na temat gry jestem coraz bardziej sceptyczny.

Dzisiaj wyczytałem że w Mass Effect na multiku będą mikropłatności :D no to jakiś żal... jak kupię to tylko dla single.
    Wybaczcie offtopa :>
  • MH9O
    Dlatego trzeba nacieszyć się lataniem, bo coś mi mówi, że następny patch namiesza na niebie.

Teraz faktycznie samoloty mają pole do popisu, bo mało co może im skutecznie zagrozić.
  • Your3vilTwin
    edytowano marzec 2017
    MH9O napisał użytkownik: »
    Dlatego trzeba nacieszyć się lataniem, bo coś mi mówi, że następny patch namiesza na niebie.

Teraz faktycznie samoloty mają pole do popisu, bo mało co może im skutecznie zagrozić.

I to jest jedna z większych bolączek tej gry. Mieszanie w balansie od narodzin aż do śmierci.
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Dzisiaj wyczytałem że w Mass Effect na multiku będą mikropłatności :D no to jakiś żal... jak kupię to tylko dla single.
    Wybaczcie offtopa :>

Wybacz, ale w BF1, BF4, BFH też masz mikropłatności. Czy grasz tylko w singla?
    Btw w ME3 też były.

• Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2017
    Wybacz, ale w BF1, BF4, BFH też masz mikropłatności. Czy grasz tylko w singla?
    Btw w ME3 też były.

Jakie mikropłatności :P ? Premium kupiłem żeby mieć dodatki - a dodatek to nie "waluta" żeby w multi pograć :>
    W ME3 też były ale gdzie :D ? ja kupiłem ME3 przeszedłem i nic dodatkowo nie płaciłem :P
  • Your3vilTwin
    edytowano marzec 2017
    @Kilgour-Alex
    A pakiety bojowe do BF1, BF4, BFH to na Origin przepraszam bardzo za co możesz kupić? Za muszelki? W ME3 było podobnie.

• prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    @Your3vilTwin @Kilgour-Alex no są to mikropłatności ale bez nich można grać, chyba że komuś zależy na kolorze skórki ;) nie wiem jak to będzie wyglądać w ME - takie coś moim zdaniem może być. Natomiast nie cierpię mikropłatności dzięki którym masz jakiegoś buffa czy coś w ten deseń, który ułatwia Ci granie czyli ptw
  • Kilgour-Alex
    @Kilgour-Alex
    A pakiety bojowe do BF1, BF4, BFH to na Origin przepraszam bardzo za co możesz kupić? Za muszelki? W ME3 było podobnie.

Nigdy nie wydałem kasy na coś co mogę sam zdobyć w grze... jakby nie dało się inaczej pakietów zdobyć to co innego. Więc takie mikropłatności nie mające związku z samą "grą" ja Cie proszę.

Info odnośnie mikropłatności w ME A.
    "O tym, że znajdą się one w tym tytule wiadomo od dawna. Teraz pojawiły się ceny za poszczególne pakiety wirtualnej waluty. Wprawdzie dotyczą one rynku brytyjskiego, ale dają pewne wyobrażenie. I tak, najtańszy pakiet (500 punktów) kosztować będzie 3.95 funtów, a najdroższy (12 000 punktów) aż 79.96 funtów"

Pytanie czy zdobywanie "pakietów" w ME będzie możliwe tylko przy pomocy kasy ? czy będzie tak jak w BF :>
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!