Dodatek: "Nie przejdą" pierwsze detale.

1235

Komentarz

• LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Oczywiście że bug, miałem to samo. Najpierw zrobiłem 15 zabić z Beneta i dołożyłem 3 z moździerza a w następnej rundzie wyzerowało zabicia z Beneta. RSC poszedł bez problemów.

U zwiadowcy jest to samo. Zrobiłem 5 killi w głowę rosyjskim w rundzie a w następnej było wyzerowane. Tylko u medyka i szturmowca poszło wszytko bez problemu
  • MH9O
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 16 Member
    Mała podpowiedź dla ludzi, którym się coś resetuje. Z moich obserwacji z CET wynika, że zaczynamy odblokowania od zadań nie wymagających zrobienia czegoś w jednej rundzie. Przykładowo 10 fragów na moździerzu zostaje, bo chodzi o ogół, a 15 Benetem trzeba zrobić zanim skończy się konkretna bitwa, bo w kolejnej zaczynamy zabawę od zera. Najpierw róbcie sumujące się zadania, a później te "w jednej rundzie..." i będzie dobrze ;)
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Dla nie zorientowanych :)

https://www.battlefield.com/pl-pl/calendar/battlefield-1

Battlefield 1
    2xPD Premium

14 marca, 9:00 PT – 19 marca, 9:00 PT
    Punkty doświadczenia zdobyte przez ciebie w powyższym okresie będą podwajane

Battlefield 1
    Misja Premium

14 marca, 9:00 PT – 19 marca, 9:00 PT
    Zaloguj się i graj w podanym okresie
    Zagraj w dowolnym trybie, wykorzystującym zawartość z dodatku „Nie przejdą” do Battlefield 1
    Zdobądźcie 200 mln PD
    Nagroda: 500 jedn. złomu
    Nagroda zostanie przyznana po 20 marca

:D a ja się dziwiłem co wczoraj tyle xpa wpadało :D
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    MH9O napisał użytkownik: »
    Mała podpowiedź dla ludzi, którym się coś resetuje. Z moich obserwacji z CET wynika, że zaczynamy odblokowania od zadań nie wymagających zrobienia czegoś w jednej rundzie. Przykładowo 10 fragów na moździerzu zostaje, bo chodzi o ogół, a 15 Benetem trzeba zrobić zanim skończy się konkretna bitwa, bo w kolejnej zaczynamy zabawę od zera. Najpierw róbcie sumujące się zadania, a później te "w jednej rundzie..." i będzie dobrze ;)

Zgadzam się z Tobą, co nie zmienia faktu że i tak uważam to za bug, bo kolejność wykonywania zadań jest dowolna, bynajmniej nie ma nigdzie napisane że jest inaczej, a skoro wykonuje zadanie ilość zabic w rundzie z danej broni to nie powinno mi się to resetowac.
  • MH9O
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 16 Member
    Wie ktoś jak odblokować legendarną szablę francuską? Niby jest do poskładania jak pałka Bartek, ale w spisie elementów w pakietach nie widać jej części.
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Wypraszam sobie nazywanie moim imieniem pałki. To maczuga :) Być może pojawi się dopiero w kolejnej "edycji" pakietów choć wydaje mi się, że już powinno lecieć.
    Swoją drogą mi te części legendarne lecą jak na lekarstwo a gram trochę... mam 4/5 w obu przypadkach :>
    Nowe pewnie będą lecieć jak Ci bez premium będą grali w dodatek ? mam jednak nadzieje ze szybciej.
  • prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    edytowano marzec 2017
    A czy przypadkiem z szablą francuską to nie jest tak, że jest ona dostępna na jakiejś mapie tylko i można ją użyć raz na runde? nie pamiętam dokładnie tego ale widziałem jakiś film na yt jakiegoś gracza, który o tym mówił. Wynikało z tego, że z tą szablą to było coś ala z klasami elitarnymi.
    EDIT: znalazłem, ale nie wiem czy to jest to samo -
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Jest w częściach do składania, więc wątpię by miało to być rozwiązane jak elitarna klasa. Choć jeżeli przyszło im na myśl by nie ograniczać czasowo Linii Frontu to strach myśleć co jeszcze im może przyjść.
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Dla leniwych :P

dla leniwych było by po polsku ..... :)
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • AgentBartezz
    A dokładniej ma ciosać za 80%. Powiem szczerze, że to jedyne co oprócz nowego trybu mnie interesuje w tym dodatku.
    A mi się podoba brak limitu czasu w tym trybie :P
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Też zacząłem to doceniać i niech tego nie zmieniają. W końcu jest tryb, w który w zgodzie mogą grać wszyscy, ze spiną, bez spiny, z ogarem czy tez bez.
    Mój dotychczasowy rekord to 144 minuty na serwerze 64 graczy.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• KnazZo
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 87 Member
    Wszystko fajnie i pięknie, ale jest jedna rzecz która mnie irytuję i pewnie nie tylko ja to zauważyłem, a mianowicie próbując przeskoczyć, wskoczyć na jakaś przeszkodę dość często to nie wychodzi i trzeba obejść etc. Piszę o PS4, bo nie wiem jak się ma sprawa w przypadku innych platform. Ale to irytujące kiedy próbuję coś przeskoczyć "X" razy bez skutku. W przypadku map z podstawki takie coś nie miało miejsca.

No i po raz enty napiszę, że przydałoby się więcej zamkniętych map typu Fort De Vaux.

Pozdrawiam.
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • LucasSz_PL
    edytowano marzec 2017
    KnazZo napisał użytkownik: »
    Wszystko fajnie i pięknie, ale jest jedna rzecz która mnie irytuję i pewnie nie tylko ja to zauważyłem, a mianowicie próbując przeskoczyć, wskoczyć na jakaś przeszkodę dość często to nie wychodzi i trzeba obejść etc. Piszę o PS4, bo nie wiem jak się ma sprawa w przypadku innych platform. Ale to irytujące kiedy próbuję coś przeskoczyć "X" razy bez skutku. W przypadku map z podstawki takie coś nie miało miejsca.

No i po raz enty napiszę, że przydałoby się więcej zamkniętych map typu Fort De Vaux.

Pozdrawiam.

Było tak już x czasu i mnie też to strasznie irytuje, bo zazwyczaj kiedy akurat potrzeba gdzieś wskoczyć / przeskoczyć to się tak dzieje. Na PC jest tak samo ale dam Ci mała radę, która u mnie się sprawdza. Gdy wchodzę na coś, przeskakuje, to nie trzymam wcisnietego W i wtedy prawie zawsze się udaje, z zaznaczeniem prawie. Spróbuj u siebie nie trzymając chodzenia do przodu przeskoczyć czy wejść na coś, powinno być lepiej. Efekt "spadania" powinien być mniej odczuwalny.
  • badaj-pl
    25 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 27 Member
    Witam,

mam pytanie można robić zadania (odblokowanie broni) bez DLC, bo słyszałem że można tylko nie da się na końcu odblokować broni na sam koniec, ale postęp procentowy można.
  • LucasSz_PL
    badaj-pl napisał użytkownik: »
    Witam,

mam pytanie można robić zadania (odblokowanie broni) bez DLC, bo słyszałem że można tylko nie da się na końcu odblokować broni na sam koniec, ale postęp procentowy można.

Ciezko powiedziec ale chyba najprosciej bedzie Ci samemu sprawdzic. Zrob dwa kompletne zadania na konkretna bron i zobacz czy postep zostanie.
  • Zby_PL
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 35 Member
    Jest już w sprzedaży dodatek DLC "nie przejdą" osobno na razie znalazłem na PS4 za 63 zł. Nie tak drogo myślałem że będzie gorzej. Na PC powinno być zatem od jutra do 60 zł:

http://www.euro.com.pl/cyfrowe-dodatki-do-gier/sony-battlefield-1-nie-przejda-dlc-kod-aktywacyjny-.bhtml?gclid=CP254YfQ9tICFUVkGQod69MBYg&gclsrc=aw.ds&dclid=CJvx84fQ9tICFUcUGAod6A0Mwg
  • badaj-pl
    25 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 27 Member
    A wiadomo czemu jeszcze nie ma na ps store ? Co do Euro AGD byłem wczoraj i nie było tego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!