Szukam Ludzi do wspólnej gry PS4

BandTheRolla
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam poszukuję ludzi do wspólnego grania na luzie bez spinek

Komentarz

• Skorpio1831
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Jestem Chętny Mój nick skorpio1831 gram od poniedziałku do piątku po godzinie 14 :)
  • BandTheRolla
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ok wysłałem zaproszenie na PS :] do usłyszenia
  • harpper_gost
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    desbloquiei a unica6 e a deagle 44 tem mais de 1 mes, hj fui jogar e derrepente elas estavam bloquiadas de novo mas olhei os desbloqueio na dlc aparecem desbloquiadas mas eu nao consigo usalas no jogo
  • carolop111
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Czy wie ktoś jak dodać znajomego do bd4 na ps3
  • Dzidku
    13 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    W takim razie zapraszam do plutonu AGAT jeżeli masz headset bez tez może być. Gramy dla przyjemności wiec może się spodoba
  • darkanb
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Witam, powoli ogarniam pada, ale moge sie dopisac, pozdro bielik37.
  • x_Skorumpowany_x
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Jak cos to moj nick na psn, x_Skorumpowany_x
  • agu18la
    8 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    UWAGA !!!! Jest rekrutacja plutonu DYWIZJON 303 na platformie PS4!!! poszukujemy żołnierzy są dwa serwery 303 PL. i [303] Dywizjon 303 BATTLEFIELD 4 i też gramy na BATLLEFIELD 1 wszystkich chętnych zapraszamy do grania i lajkowania naszych serwerów A także wysyłajcie znajomym z góry dziękuję. Pozdrawiam DJagnes

kontakt: danielklusek13pl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!