Battlefest na 25 lecie DICE

«1
LucasSz_PL
226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
Napewno każdy z was po zalogowaniu do gry zauważył informacje odnośnie battlefestu organizowanego 30 marca z okazji 25 lecia DICE. Szykują się jakieś niespodzianki, nagrody itd. Wszelkie informacje na ten temat wrzucajcie tutaj jeśli znacie jakiekolwiek szczegóły. Podejrzewam że za wzięcie udziału w tym battlefescie będzie przyznawany nieśmiertelnik 25 lecie DICE.

Komentarz

• Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Kolega mnie uprzedził :) właśnie chciałem o tym pisać - ma ktoś juz jakieś info co i jak ?
    Mi się jakoś zdaje że zawsze było xp x2 na batlefestach :D pewnie faktycznie ten nieśmiertelnik i na pewno jakieś zadania społecznościowe ! Swoją droga fajnie że wskoczyło info w grze - jednakże w kalendarzu nadal brak info :\
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    No mogliby rzucic jakims konkretniejszym info ale widocznie lubia niespodzianki hehe. Co do kalendarza, to faktycznie, po to go zrobili zeby tam takie informacje wrzucac. Ktos moze sledzic info o nowych wydarzeniach w BFie ale niekoniecznie odpalac gre i sie wtedy by nawet nie dowiedzial, ze takie cos sie szykuje.
  • I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    Główne info z gry:

2pfM2P8.png

Tak więc non premium będą mogli zobaczyć chyba najlepszą mapę jak na razie (Verdun Heights) bez kupowania premium/DLC o ile mają znajomego z Premium.
  • LucasSz_PL
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    W drużynie z „Aktywowanym premium” tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku otrzymają PD za mapy, dostępne tylko w tym dodatku. Zachowamy PD zdobyte przez innych i przyznamy je retroaktywnie, gdy dana osoba kupi Przepustkę Premium Battlefield 1.

Czyli że co że pogra ale nie dostanie XP :D ? z jednej strony spoko że moga pograć ale bez XP to trochę słabo :D
  • LucasSz_PL
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    W drużynie z „Aktywowanym premium” tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku otrzymają PD za mapy, dostępne tylko w tym dodatku. Zachowamy PD zdobyte przez innych i przyznamy je retroaktywnie, gdy dana osoba kupi Przepustkę Premium Battlefield 1.

Czyli że co że pogra ale nie dostanie XP :D ? z jednej strony spoko że moga pograć ale bez XP to trochę słabo :D

Chodzi o to, że zdobyte PD ma jakby zamrożone, tj w momencie gdy kupi premium to mu zostanie one zwrócone, bynajmniej ja to tak rozumiem.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Jest już aktywne 2xPD od dzisiaj.
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    Jest odblokowany nieśmiertelnik.
    dice-25th-anniversary-dog-tag.png
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Retroaktywność? ktoś chyba poszybował, a tyle się mówi o ułatwianiu a tu taki kfiatek.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    edytowano marzec 2017
    Nawiązując do nieśmiertelnika i tego jubileuszu .. aż się łezka w oku zakręciła .. 25 lat :'( to były czasy B)

Pinball Dreams - Digital Illusions CE (DICE) 1992
  • LucasSz_PL
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Nawiązując do nieśmiertelnika i tego jubileuszu .. aż się łezka w oku zakręciła .. 25 lat :'( to były czasy B)

Ehh pamietam te czasy, Amiga i Pinball Dreams :) Potem Pinball Fantasies :D ... "Dzis sam jestem dziadkiem, wiec coz moglbym dac swojemu wnuczkowi jesli nie"... pograc w BF'a hehehe

Niesmiertelnik faktycznie juz dali, jak na nich to wrecz blyskawicznie hehe, a to nowosc :D Z tego co widac w info to battlefest potrwa dwa tygodnie, beda jakies nowe pakiety plus darmowe ;) No i mozliwosc zbierania zlomu grajac, co akurat mnie cieszy :)
  • Kilgour-Alex
    edytowano marzec 2017
    Jets info w kalendarzu:
    https://www.battlefield.com/pl-pl/calendar/battlefield-1
    Współdzielone premium w Battlefield 1
    Od 30 marca
    Nagroda: Jako gracz, posiadający Przepustkę Premium Battlefield 1 możesz zaprosić wszystkich znajomych z Battlefield 1 do gry na nowych mapach.
    Battlefield 1 / Battlefield 4 / Battlefield Hardline Battlefest 2x PD
    29 marca 13.00 – 1 kwietnia, 00.59
    Nagroda: Podwójne PD dla wszystkich graczy
    Zaloguj się i graj w podanym okresie
    Battlefield 1
    Nieśmiertelniki z okazji 25. rocznicy DICE

Od 30 marca do 9 kwietnia
    Zaloguj się i graj w podanym okresie
    Battlefield 1 Codzienny złom za zadania
    Od 30 marca
    Nagroda: Zdobądź do 100 jedn. złomu dziennie
    Rozegraj i ukończ rundę meczu wieloosobowego: 50 jedn. złomu
    Bądź pod koniec rundy członkiem drużyny zwycięskiej: 25 jedn. złomu
    Wystąp w filmiku na koniec rundy: 25 jedn. złomu
    Battlefield 1 Gra niestandardowa: „Pole widzenia”
    Od 30 marca
    Zagraj w „Pole widzenia” na wszystkich mapach Battlefield 1 „NIe przejdą” w menu gier niestandardowych trybu wieloosobowego.
    Battlefield 1 Zmiany w pakietach bojowych z okazji Battlefest
    Od 31 marca
    Nagroda: Mnóstwo skórek na broń i pojazdy plus trzy nowe elementy układanki broni do walki wręcz.
    Battlefield 1 / Battlefield 4 / Battlefield Hardline Rozdanie pakietów bojowych
    30 marca, 13.00 – 2 kwietnia, 00.59
    Nagroda: Zaloguj się w tym okresie, by otrzymać pakiet bojowy z serii Battlefest
    :D
  • PL_Gummy_Bear
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    Dziala wam to współdzielne premium? Mnie wyrzuca i pisze, że musze kupic premium nawet gdy mnie zaprosi znajomy.
  • I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    @PL_Gummy_Bear Musisz z nim grać, jak on wyjdzie to ciebie też wywala do lobby, czyli coś jak tworzenie co opa w bf3 było, zaproszenie, on wchodzi ty wchodzisz gracie razem, jak on nie wejdzie/zakończy grę automatycznie ciebie wywala.

Ogólnie:
    Tym razem działa, bezużyteczny nieśmiertelnik jest, złom nalicza i nawet to pokazuje, tak samo 2XP, jeszcze z rok i może będzie ta gra zrobiona ^^ ( testowanie plutonów już jest )
  • karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    Pewnie nie jestem pierwszy który otrzymał już nieśmiertelnik. No i 100 złomu dziennie spoko rzecz :-D
    Ale mam pytanie dotyczące gier niestandardowych pojawił Podbój w dziwnych ustawienia jest to Hardcore ale czym się to różni nie mam pojęcia czy może mnie ktoś oświecić ?
    Dzięki.
  • I_November_I
    edytowano marzec 2017
    @karol_85_6k3s9r
    Brak hudu- nie widzisz ile masz ammo ani minimapy z podglądem co się dzieje.
    Brak autoleczenia - jak dostaniesz to medyk tylko pomoże, nie schowasz się i nie zregenerujesz samoistnie jak na normalu.
    60% Życia, obrażenia te same- przykładowo, Gewehr 95 zadaje 75 obrażeń, na normalu zostaje ci 25 idziesz za róg i czekasz aż się wyleczysz, tu padasz od razu. To samo z resztą broni, 2-3 kulki i kaplica.
    Nie ma celownika ekranowego.
    To tak w dużym skrócie. Jak o czymś zapomniałem niech ktoś uzupełni ;)

• ar2rion
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 26 Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »

Grało się, Amiga 600, eh to były czasy

• patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    I_November_I napisał użytkownik: »
    @karol_85_6k3s9r
    Brak hudu- nie widzisz ile masz ammo ani minimapy z podglądem co się dzieje.
    Brak autoleczenia - jak dostaniesz to medyk tylko pomoże, nie schowasz się i nie zregenerujesz samoistnie jak na normalu.
    60% Życia, obrażenia te same- przykładowo, Gewehr 95 zadaje 75 obrażeń, na normalu zostaje ci 25 idziesz za róg i czekasz aż się wyleczysz, tu padasz od razu. To samo z resztą broni, 2-3 kulki i kaplica.
    Nie ma celownika ekranowego.
    To tak w dużym skrócie. Jak o czymś zapomniałem niech ktoś uzupełni ;)

Jak to dokładnie się nazywa?
  • Kilgour-Alex
    Mam pytanie odnośnie premii XP x 2 czy dotyczy to również robienia CODEXÓW pod bronie elitarne ? chodzi mi o to że po zabiciu 500 osób elitarnymi broniami dostaje się 25k XP czy w okresie z podwójnym XP dostanę 50 k :D ?
  • I_November_I
    @patpatrykowski ogólne chodzi o serwery Hardcore, dowolny tryb gry, najważniejszego tam nie wpisałem, Friendly Fire On, czyli kule robią tak samo kuku twoim jak i wrogowi.
    @Kilgour-Alex wszystko mnoży, jak masz jeszcze własne 2XP ( czyli tę premię drużynową odpalaną z poziomu gry ) to już w ogóle licznik szaleje przy wyniku, 100k w jednej rundce bez problemu ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!