Szukam graczy do wspólnej gry.

2

Komentarz

• RaxO_St
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Ten wyżej dobrze gada. Niezapomniane doznania, świetna gra zespołowa i miano najlepszych graczy w Battlefield 1. Gdy już odkryjesz nasze tajniki będziesz w stanie zabijać nawet na serwerze obok tego na którym aktualnie gramy.
    Zapraszamy do wspólnej gry :D
  • Szternit
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Zapraszam do mnie na ts: invicta-gaming.com
    Jest u nas wiele osób grających regularnie w BF1
  • Matts95pl
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Siema panowie, też mogłbym pograć - fajnie by było jakby ktoś miał premium bo chciałbym przetestować te nowe mapki :D
  • HaaNsKlossVandam
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    Zapraszam do nas generalnie wiek +25 ale jak ktoś jest młodszy ale ogarnięty to też spoko https://www.facebook.com/groups/175836282876389/
  • f0zzQ
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 16 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Grywam codziennie po godzinie 19 ;) Jeśli grasz TDM lub dominację to można pograć ;) Gram od Bad Company 2 ;) Nick f0zz97 jak na forum :)
  • xKataloNia
    29 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 36 Member
    Zapraszamy do 1stCav

dodaj mnie na origin: 1stCav_Katalonia
  • ukiqurdiPL
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Witam, mój origin id to ukiqurdiPL gram glownie Conquest zazwyczaj jako scout albo medyk, chętnie pogram od czasu do czasu z osobami które chciałyby pograć bardziej drużynowo może nawet headsetem i majkiem. niemam znajomych na originie bo dopiero powoli wracam do grania na pc którego niedawno zresztą skompletowałem. Gram głównie w godzinach wieczornych. bo na tyle pozwala mi praca i życie rodzinne :P
  • Dziku_Dzikowsky
    124 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 136 Member
    Zapraszamy serdecznie do SAT. U Nas znajdziecie Wszystko co tylko potrzebujecie (Poza opłaconymi koleżankami z roksy) ;D
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/924/pluton-sat-rekrutuje-zajrzyj-w-tego-posta-i-zobacz-ze-bylo-warto#latest
  • Czesio2399
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam również się dołączę do wspólnej zabawy Mój Nick to Czesio2399
  • BROQLIN
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Witam również się dołączę nick to BROQLIN
  • Ulfrbjorn
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Witam! Mam 28 lat i po dość długiej nieobecności chcę wrócić do BF1. Szukam grupy do grania 4fun, bo samemu nudno :wink: nick: Ulfrbjorn (mam TS3).
  • MarkoKKS
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    MarkoKKS zapraszać:) 21 Lat
  • NovTer
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Dobry, szukam chętnych osób do luźnego grania w bf1 bez spiny ;) Jedyne co trzeba to posiadać ts3 z mikrofonem do komunikacji. Śmiało zapraszać NovTer
  • Dziku_Dzikowsky
    124 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 136 Member
    Zapraszamy do SAT. Chętni wbijać na TSa najcul.net-speak.pl kanał REKRUTACJA ;]
  • JaworeXxXPL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Bry. Mam 22 lata nie szukam ekip, zespołów, wariacików mordeczek. Szukam gości 20 + do luźnego grania i gadania okołogrowego. Origin: JaworeXxXPL
  • Basteri_PL
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    Jeżeli szukacie osób do pogrania to zapraszam do plutonu EliteSQuad [ESQ], jedyne wymagania to wiek 18+ i TeamSpeak 3. Mój nick na Origin to Basteri1. Zapraszamy
  • HelldemonPL
    Cześć, chętnie dołącze do zabawy w większym gronie. Nick - HelldemonPL. Pozdrawiam :smiley:
  • AveniXo
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Siemka ostatnio kupiłem BF1 i nie ukrywam, bez drużyny jest o wiele gorzej, nie dość ze nie ma z kim rozmawiać to nikt ci nie powie informacji o grze nikt nie porozmawia itd.

Zapraszać AveniXo
  • MinisterGalosh
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Zapraszam do nas.
  • Dziku_Dzikowsky
    Zapraszamy do SAT. Chętni wbijać na TSa najcul.net-speak.pl kanał REKRUTACJA ;]
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!