Wspólne randkowanie z BF1 Panów po 30-stce :)

13

Komentarz

• TheGinterBrzoza
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Witam Starych dziadów.Pasuję do wymagań.Gram w weekendy w tygodniu czasami, najczęściej wieczorami jak uciekne spod pantofla ;-) Wyślijta ktoś zaproszenie.Gram z jajem, piwkiem bez podniety na staty.
  • arni_xx_pl
    18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Panowie wysyłam Wam zaproszenia do znajomych. jeżeli o kimś zapomne to pisać :)
  • Aganemnon83
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam z checia pogram 4 fun head set jest 30 plus tez a praca zmianowa wymusza rozne pory grania jak i rodzina. PSN RakusiaDesigns vel Lukasz Rakowski
  • arni_xx_pl
    18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zaproszenia wysylam z konta
    Nick: Arni_Back
  • Kulaz209
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • arni_xx_pl
    Szanowny Panie Kulaz209
    Proszę nie wykorzystywać mojego posta do swoich potrzeb, to tak troszkę nie elegancko i nie na miejscu :)

Do wszystkich graczy którzy są zainteresowani wspólna gra
    mamy własny pluton
    nazwa: Polish Girls

Zapraszamy chętnych :)

lub dodawajcie do znajomych
    mój nick: ARNI_Back

Pozdro
  • Kulaz209
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    W takim razie musimy zmienić nazwę na Nieeleganckie Chłopaki :'(
  • TheGinterBrzoza
    Jak Pluton nazywamy??? Może StarsiPanowie albo coś w tym stylu??? No chyba że już jest nazwa a mi coś umknęło....
  • zbirusz
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam.

Myślałem, że tylko ja w takim wieku gram :P (36)
    Chętnie dołączę do zmagań przy piwie.
    Headset obecny.
    Mój login: zbirus

Pozdrawiam

P.S. Już aplikuję do plutonu.
  • Mareczkos
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam, 4 krzyżyk idzie ale nic to. Zgłaszam akces - Marek-1976. Do zobaczenia
  • LoganSAN33
    22 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam
    Również chętnie pogram. Mam też swoją ekipę gramy różnie czasem brakuje nam 1lub 2 osoby do imprezy więc jak ktoś chętny do przyłączenia to możecie dodać mnie do znajomych. Wiek 30
    LoganSan33
  • sewrem
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam, są jeszcze wolne miejsca? :)
  • wEmEk
    Siemanko :blush:

Będzie mi niezmiernie miło jak dołączę do Waszego plutonu. 30 lat za kilka dni pyknie ... szukam dobrej zabawy.
    Pracuję na 2 zmiany, gram głównie wieczorami.
    Złożyłem już wniosek o przyjęcie do plutonu, mam nadzieję że zostanie pozytywnie rozpatrzony :)

Pozdrawiam

PSN w_E_m_E_k
  • arni_xx_pl
    wEmEk
    Zaproszenie zaakceptowane
    Pozdrawiam
  • arni_xx_pl
    Aganemnon83 napisał użytkownik: »
    Witam z checia pogram 4 fun head set jest 30 plus tez a praca zmianowa wymusza rozne pory grania jak i rodzina. PSN RakusiaDesigns vel Lukasz Rakowski

Rakusia, nie można Cie znaleść na psn?
    Czy Twój nick jest oki?
  • arni_xx_pl
    Panowie
    Przypomnienie
    szukamy osoób do wspólnej gry spełniających następujace wymagania:
    1.wiek +30
    2. pad w reku
    3. Headset
    4. Gramy zespołowo lecz bez niepotrzebnych nerwów :)

Mój nick: ARNI_BacK
    Pluton: Polish Girls

Szukamy graczy kórzy się nie spinają lubią zagrać przy piwku lub czymś mocnjejszym.

Pozdrawiam
  • LoganSAN33
    22 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano maj 2017
    Pozdro od Plutonu Grox ;)
    Post edited by LoganSAN33 on
  • livelemaq
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Hej, szukam chętnych do grania, wiek 34, zwykle wieczorami po pracy i nakarmieniu kota, częściej w weekendy. Preferowana klasa medyk PSN: LiveLemaq
  • zawal
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Panowie, z nieba mi spadliście
  • zawal
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    30 na karku. Gram jeśli nie pracuje oraz rodzina śpi
    Nick zawal
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!