Wspólne randkowanie z BF1 Panów po 30-stce :)

13

Komentarz

• TheGinterBrzoza
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam Starych dziadów.Pasuję do wymagań.Gram w weekendy w tygodniu czasami, najczęściej wieczorami jak uciekne spod pantofla ;-) Wyślijta ktoś zaproszenie.Gram z jajem, piwkiem bez podniety na staty.
  • arni_xx_pl
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 23 Member
    Panowie wysyłam Wam zaproszenia do znajomych. jeżeli o kimś zapomne to pisać :)
  • Aganemnon83
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam z checia pogram 4 fun head set jest 30 plus tez a praca zmianowa wymusza rozne pory grania jak i rodzina. PSN RakusiaDesigns vel Lukasz Rakowski
  • arni_xx_pl
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 23 Member
    Zaproszenia wysylam z konta
    Nick: Arni_Back
  • Kulaz209
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
  • arni_xx_pl
    Szanowny Panie Kulaz209
    Proszę nie wykorzystywać mojego posta do swoich potrzeb, to tak troszkę nie elegancko i nie na miejscu :)

Do wszystkich graczy którzy są zainteresowani wspólna gra
    mamy własny pluton
    nazwa: Polish Girls

Zapraszamy chętnych :)

lub dodawajcie do znajomych
    mój nick: ARNI_Back

Pozdro
  • Kulaz209
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    W takim razie musimy zmienić nazwę na Nieeleganckie Chłopaki :'(
  • TheGinterBrzoza
    Jak Pluton nazywamy??? Może StarsiPanowie albo coś w tym stylu??? No chyba że już jest nazwa a mi coś umknęło....
  • zbirusz
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam.

Myślałem, że tylko ja w takim wieku gram :P (36)
    Chętnie dołączę do zmagań przy piwie.
    Headset obecny.
    Mój login: zbirus

Pozdrawiam

P.S. Już aplikuję do plutonu.
  • Mareczkos
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Witam, 4 krzyżyk idzie ale nic to. Zgłaszam akces - Marek-1976. Do zobaczenia
  • LoganSAN33
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 32 Member
    Witam
    Również chętnie pogram. Mam też swoją ekipę gramy różnie czasem brakuje nam 1lub 2 osoby do imprezy więc jak ktoś chętny do przyłączenia to możecie dodać mnie do znajomych. Wiek 30
    LoganSan33
  • sewrem
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam, są jeszcze wolne miejsca? :)
  • wEmEk
    Siemanko :blush:

Będzie mi niezmiernie miło jak dołączę do Waszego plutonu. 30 lat za kilka dni pyknie ... szukam dobrej zabawy.
    Pracuję na 2 zmiany, gram głównie wieczorami.
    Złożyłem już wniosek o przyjęcie do plutonu, mam nadzieję że zostanie pozytywnie rozpatrzony :)

Pozdrawiam

PSN w_E_m_E_k
  • arni_xx_pl
    wEmEk
    Zaproszenie zaakceptowane
    Pozdrawiam
  • arni_xx_pl
    Aganemnon83 napisał użytkownik: »
    Witam z checia pogram 4 fun head set jest 30 plus tez a praca zmianowa wymusza rozne pory grania jak i rodzina. PSN RakusiaDesigns vel Lukasz Rakowski

Rakusia, nie można Cie znaleść na psn?
    Czy Twój nick jest oki?
  • arni_xx_pl
    Panowie
    Przypomnienie
    szukamy osoób do wspólnej gry spełniających następujace wymagania:
    1.wiek +30
    2. pad w reku
    3. Headset
    4. Gramy zespołowo lecz bez niepotrzebnych nerwów :)

Mój nick: ARNI_BacK
    Pluton: Polish Girls

Szukamy graczy kórzy się nie spinają lubią zagrać przy piwku lub czymś mocnjejszym.

Pozdrawiam
  • LoganSAN33
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 32 Member
    edytowano maj 2017
    Pozdro od Plutonu Grox ;)
    Post edited by LoganSAN33 on
  • livelemaq
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Hej, szukam chętnych do grania, wiek 34, zwykle wieczorami po pracy i nakarmieniu kota, częściej w weekendy. Preferowana klasa medyk PSN: LiveLemaq
  • zawal
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Panowie, z nieba mi spadliście
  • zawal
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    30 na karku. Gram jeśli nie pracuje oraz rodzina śpi
    Nick zawal
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.