Battlefield 1 Spring Update

13

Komentarz

• RaptorPLYT
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Pewnie kolejny wielki easter egg, który wykonuje się przez cały dzień i dostaje nieśmiertelnik :P Nie żeby to było złe. A tak na serio pewnie bug
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    To specjalny easter egg :D
    dziś miałem go drugi raz , legenda głosi że za 3 razem DICE daje specjalną skórkę jednorożca i rekina którego można wzywać wszędzie tam gdzie jest woda :D
    a tak serio to bug

286z4gy.jpg
  • MH9O
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 16 Member
    Raczej nie należę do marudzącej części społeczności, ale ostatnio męczy mnie granie przez idiotyczny pomysł na odblokowanie Selbstladera 1906 z lunetą... Wkurza mnie, że jednym z warunków są fragi przy pomocy granatów karabinowych przez co od kilku dni ciągle spotykam medyków z apteczką i granatami zamiast strzykawki... Jakby mało było graczy lekceważących rolę medyka to jeszcze Dice zachęca ich do marnowania jednego slotu na jakieś gówniane granaty :/
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    MH9O napisał użytkownik: »
    Raczej nie należę do marudzącej części społeczności, ale ostatnio męczy mnie granie przez idiotyczny pomysł na odblokowanie Selbstladera 1906 z lunetą... Wkurza mnie, że jednym z warunków są fragi przy pomocy granatów karabinowych przez co od kilku dni ciągle spotykam medyków z apteczką i granatami zamiast strzykawki... Jakby mało było graczy lekceważących rolę medyka to jeszcze Dice zachęca ich do marnowania jednego slotu na jakieś gówniane granaty :/

Wystarczyłoby poprostu żeby granatnik był opcja zamiast zwykłych granatów u medyka i to załatwiłoby cały problem.
  • MH9O
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 16 Member
    @LucasSz_PL

Święte słowa...
    Mam nadzieję, że festiwal odblokowań szybko się skończy.

• hrabiastrus
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 44 Member
    Dobrze, że nie kupiłem premium, plułbym sobie w twarz.Z kolejnym patchem mam dość tego cyrku, a jak oni takimi zmianami mają mnie częstować to dziękuje, działają te hitmarki w ogóle czy na chybił trafił.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Swoją drogą ani na telefonie ani w grze nie wyświetla mi ilości zabitych z moździerzem
    na komputerze - 0
    na telefonie same kreski

ktoś też tak ma ? :)
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    hrabiastrus napisał użytkownik: »
    Dobrze, że nie kupiłem premium, plułbym sobie w twarz.Z kolejnym patchem mam dość tego cyrku, a jak oni takimi zmianami mają mnie częstować to dziękuje, działają te hitmarki w ogóle czy na chybił trafił.

Żadnych problemów z netcode nie mam po patchu.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Ja również nie mam problemów z netcodem. Dodatkowo powiem, że absolutnie nie żałuję zakupu premium. Żadna gra nie dawała mi tyle frajdy od lat. I z niecierpliwością czekam na patche comiesięczne oraz na dodatki.
    BF1 jest dla mnie świetną grą.
  • LukaszX1992
    142 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    OldSpice_Max napisał użytkownik: »
    Ja również nie mam problemów z netcodem. Dodatkowo powiem, że absolutnie nie żałuję zakupu premium. Żadna gra nie dawała mi tyle frajdy od lat. I z niecierpliwością czekam na patche comiesięczne oraz na dodatki.

Przecież ta gra z dnia na dzień umiera.
    Cały czas ubywa graczy i nawet premiera dodatku nic nie zmieniła.
    Aktualnie jest średnio na PC 30,000 graczy, a jakieś 2 miesiące temu było 50,000, a ile było wcześniej chyba nie muszę pisać.
    Ciesze się że nie kupiłem wersji Ultimate, bo zastanawiałem się nad tym.
    Ta gra cierpi na to samo co Battlefront:
    - Mało trybów gry.
    - Mało map i nie wiem kto wpadł na pomysł żeby dawać 3 pustynne mapy...
    - Mało broni.
    - Gra jest zbyt prosta i szybko się nudzi.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »

Aktualnie jest średnio na PC 30,000 graczy, a jakieś 2 miesiące temu było 50,000, a ile było wcześniej chyba nie muszę pisać.
    - Mało trybów gry.
    - Mało broni.

Ty tak na serio ? mi się gra podoba od początku i nie żałuję ani złotówki którą wydałem :)
    Piszesz że mało trybów gry... Dominacja, TDM, Gołębie, Szturm, Podbój, Linia Frontu, Operacje to jest mało trybów ? pewnie byś chciał 2razy tyle :D ? puknik się w głowę.

Mało map ? a Ty w ogóle w BF1 grałeś ? jasne każdy by chciał w dniu premiery 10000 map ale to nie czasu quake 1...
    Malo broni ? a po co więcej ? to nie BF4 - dla przypomnienia do 1 Wojna Światowa ;)
    Jeśli gra jest dla Ciebie zbyt prosta to już Twój problem ;) a tak nawiasem mówiąc jesli poniższe statystyki są Twoje to widzę musiałeś wiele dni przegrać żeby się zorientować że gra Ci się "szybko" znudziła:
    https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/LukaszX1992
    Time Played 16d 9h 23m (Rank 99)

Jedyne z czym się mogę zgodzić to fakt że graczy niestety ubywa - mam nadzieje że Dice czymś jeszcze przyciągnie tych którzy sobie dali spokoj z grą - ja jednak będe grał jeszcze długo bo dawno mnie tak FPS nie wciągnął jak BF1 :P
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Na PC spadła liczba graczy do 30 k w szczycie dobowym. Dalej pewnie nie poleci bo kto miał zostać to został. Będą promocje to i będą nowi gracze. Kilkanaście tys. ludzi w grze to odpowiednia liczba do komfortowego grania. Spokojnie do premiery następnego Battlefielda, Bf1 się utrzyma i będzie miał się dobrze. Duży spadek graczy jest spowodowany tym marketingiem przedpremierowym. Grę kupiła duża liczba niedzielnych graczy z czystej ciekawości. Hype zrobił swoje. Ale gra jest bardzo dobra i ma odpowiednią ilość treści żeby się nie znudzić. BF1 się obroni. Jakby EA porobiło trochę promocji i współdzielenie premium na stałe to graczy przybędzie.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Wszystko ładnie, wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma mixmode na serwerach jak w bf4. Podbój, szturm, ctf, właśnie gdzie jest ctf? Ciągle dodają tylko nowe ikonki, nowe nieśmiertelniki, jakieś rekiny, zamiast się skupić na tym co ważne i podstawowe do grania.
  • LukaszX1992
    142 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »

- Mało trybów gry.
    - Mało broni.

Ty tak na serio ? mi się gra podoba od początku i nie żałuję ani złotówki którą wydałem :)
    Piszesz że mało trybów gry... Dominacja, TDM, Gołębie, Szturm, Podbój, Linia Frontu, Operacje to jest mało trybów ? pewnie byś chciał 2razy tyle :D ? puknik się w głowę.

Mało map ? a Ty w ogóle w BF1 grałeś ? jasne każdy by chciał w dniu premiery 10000 map ale to nie czasu quake 1...
    Malo broni ? a po co więcej ? to nie BF4 - dla przypomnienia do 1 Wojna Światowa ;)
    Jeśli gra jest dla Ciebie zbyt prosta to już Twój problem ;) a tak nawiasem mówiąc jesli poniższe statystyki są Twoje to widzę musiałeś wiele dni przegrać żeby się zorientować że gra Ci się "szybko" znudziła:

Jedyne z czym się mogę zgodzić to fakt że graczy niestety ubywa - mam nadzieje że Dice czymś jeszcze przyciągnie tych którzy sobie dali spokoj z grą - ja jednak będe grał jeszcze długo bo dawno mnie tak FPS nie wciągnął jak BF1 :P

Nie napisałem że gra mi się nie podoba, ale że jej zawartość jest po prostu śmieszna.
    Gra skończy jak Battlefront (http://swbstats.com/), albo jeszcze gorzej jak COD:WW2 okaże się lepszy.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »

- Mało trybów gry.
    - Mało broni.

Nie napisałem że gra mi się nie podoba, ale że jej zawartość jest po prostu śmieszna.
    Gra skończy jak Battlefront (http://swbstats.com/), albo jeszcze gorzej jak COD:WW2 okaże się lepszy.

W takim razie podziwiam Cię że przez te prawie 400 h grałeś w nią :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!