Co się porobiło z BF1?

2456

Komentarz

• Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    BPt-Subman napisał użytkownik: »
    @Your3vilTwin
    Netcode w BF1 jest akurat dobrze dopracowany i jest bez porównania lepszy niż w BF4. Jedynym problemem jest wprowadzenie buga z hitmarkerami w ostatnim patchu

To właśnie odnosiło się do sytuacji po patchu. To po co jest to całe CTE? Przecież ten bug powinien zostać tam wyłapany i poprawiony. A nawet jeżeli nie poprawiony to "poprawka" za niego odpowiedzialna nie powinna trafić do vanilki.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    Nie wiem jak w spolecznosci testowej w BF ale z doswiadczenia wiem, ze gracze CTE czy PST maja w ☹☹☹☹ szukanie bledow a co dopiero raportowanie o nich. Zazwyczaj polega to na obczajaniu nowych map, broni, setow czy buildow, ale to temat na inna dyskusje.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    prezesow napisał użytkownik: »
    Nie wiem jak w spolecznosci testowej w BF ale z doswiadczenia wiem, ze gracze CTE czy PST maja w ☹☹☹☹ szukanie bledow a co dopiero raportowanie o nich. Zazwyczaj polega to na obczajaniu nowych map, broni, setow czy buildow, ale to temat na inna dyskusje.

W BF głównie zajmują się testowaniem nowych pomysłów DICE ;)
    Aktualnie najważniejsze rzeczy to chyba zmiany w szarży, broń stacjonarna nie może już być całkiem zniszczona (głównie chodzi o AA) tylko przy 50% nie można jej używać dopóki ktoś jej nie naprawi. Wsparciuch z kluczem w końcu na coś się przyda.
  • marioseda
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    KUBATRIIX napisał użytkownik: »
    W sumie mogę wziąć czołg i jeździć nim w kółko albo stać w miejscu. Mogę strzelać w murek przez całą rundę. Mogę biegać i w ogóle nie strzelać i kto mi zabroni ? Dowódca wyrzuci mnie z zespołu to dołączę do innego. Na prywatnych serwerach to zapewne dali by kicka ale na serwerach własności DICE jestem bezkarny. Ostatnio jak grałem moja drużyna dostała behemotha, a mi się udało zająć pozycję kierowcy. Chciałem zobaczyć co się stanie to stałem w miejscu i się kręciłem. Na czaczie byli "lekko podenerwowani" gracze, a ja do końca rundy sobie wisiałem w powietrzu :D Dopóki nie powstaną prywatne serwery to nie będzie żadnych zasad w grze. Super realna ta gra jest. Żołnierze zamiast walczyć to campią w bazie, samoloty służą za taksówki, a w tle rekiny wyskakują z kałuży nie ma to jak Lolfield 1 :)

mam odpowiedz dlaczego tak sie w... denerwuje jak gram takich kababotow po 60-70% w teamie
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    No niestety, takich "kubatrixow" jest zatrzęsienie. I nic takiemu debilowi nie zrobisz, gra 4fun i już, na dodatek EA promuje "żołnierzy ułomnych", minimalizm i niedzielnych graczy. Choć mnie to nie dziwi.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• RobKul86
    108 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 117 Member
    edytowano maj 2017
    Dziwić, to nie ma co dziwić. Gry robi się, aby na nich zarabiać, a najwięcej zarobisz na tytule dla jak największej liczby randomowych graczy. To nie wina Dice i EA, że w BF1 grają nierzadko debile. Grasz operację, dajmy na to na Fortecy Fao, a 3/4 drużyny to kampiący snajperzy. Nie ma komu szturmować punktów. Medycy deptający rannych, czy wsparciuch nabijający kille zamiast rzucić ammo. Koleś stoi czołgiem na respie i strzela na chybił-trafił licząc na frag? Możliwe.
    Jak nie masz ekipy do gry, to się można nieźle nawnwerwiać...
  • xKataloNia
    29 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 36 Member
    edytowano maj 2017
    Według mnie, wystarczyło by dodać RSP do serwerów, pozwolić developerom je wynajmować i zacząć pchać grę w stronę zawodów e-sportowych. Powstawały by nowe klany, plutony , były by turnieje i scena momentalnie by odżyła. Myślę, że wtedy przyciągnęło by to dużo graczy ( zbyt piękne, żeby było prawdziwe :dizzy: )
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    No co to się porobiło, co ja pacze .. może zmieńcie nazwę tematu na "Gorzkie Żale w BFa nie gram wcale" - tam każdy żalownik mógłby swoje nawet najbardziej żalowe żale opisać :'( za dużo czołgów, samolotów, wszystkiego, najlepiej jakby nie było niczego, bo serwer był zły albo nie było go wcale, drużyna była niedobra, medyk nie leczy, koza nie meczy, zabija się za szybko a czasem za wolno a zupa była za słona .. serio k!#$% ? A najwięcej do powiedzenia mają gracze ze stażem 20 godzin i K/D 0,5, którzy pojęcia nie mają jak grać no a gdzieś wypłakać się trzeba .. :'(
    Żal – uczucie powodowane jakimś niefajnym (żalowym lub ew. żałosnym) dla żalącego się wydarzeniem. Ponadto żal może być skutkiem słuchania niektórych gatunków muzyki, grania w gry z serii Battlefield, oglądania wystąpień polityków i wywodów teściowej.

- Mini żalik – najniższy stopień żaliku.
    - Mały żalik – mały, praktycznie nieodczuwalny żal.
    - Średni żal – uczucie występujące przy nieudanej transmisji danych przez interfejs.
    - Optymalny żal – najczęściej występujący żal. Spotykany na co dzień – w szkole i pracy.
    - Duży żal – trudny do zniesienia, występujący podczas grania w gry z serii Battlefield, może się przerodzić w ból ☹☹☹☹ ( butthurt ).
    - ☹☹☹☹ ☹☹☹☹ wielki ☹☹☹☹ żal! – największy z możliwych żalów. Najbardziej żalowy z żalowych, żalowy tak, że aż żal go opisać.
  • Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    Polać Ci
  • hrabiastrus
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 44 Member
    balans rozgrywki - leży i w brew pozorom najlepszy chyba był na premierę

Gram od premiery i się z tym zgodzę.Było pare błedów, ale grało się dobrze, zamiast to poprawiać to zaczeli kombinować, a po tym ostatnim patchu to nie wiem co jest 5 a 10 .I co bedą miesiąc w miesiąc zmieniać balans tego i owego dodając nowe psuje czy jakieś durne pomysły .Gdy tylko przeczytałem ze patche mają pojawiać się co miesiąc to myślę, o ! do następnego dodatku to ja nie doczekam.
  • RobKul86
    108 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 117 Member
    Kubatriix, nie do końca. Patche zapewne podmieniając pliki i wątpię, abyś miał ciągły przyrost gigabajtów. Wahania pewnie tak, ale na pewno nie ciągłe zwiększanie wagi plików z każdą aktualizacją.
  • RobKul86
    A ja mam Premium i też zajmuje 56 GB...
  • Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    U mnie to samo...już kurde nie popadajmy w paranoje...zreszta nie żyjemy w ,, średniowieczu " gdzie dysk miał pojemność 120gb ...Gdyby bf1 miał zajmować i 200gb to i tak bym w niego grał bo to dla mnie poprstu dobra gra i odpoczynek po dniu pracy
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Kubatrix a o współdzieleniu premium słyszałeś? Jak gracze bez premium mieli by grać na nowych mapach nie mając ich na dysku?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!