I5 7300 Nvidia 1050ti

piotrcasoni
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Jak w temacie. Czy na takim sprzęcie będzie można normalnie pograć? I czy mając zamiast i5 7300hq i7 7700hq byłaby odczuwalna różnica przy tej samej karcie graficznej?

Komentarz

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak najbardziej pograsz spoko, na średnich będziesz miał 60 fps stałe w full hd. Pytanie jeszcze ile masz pamięci ram i czy dysk ssd (szybciej wczytuje mapy).
  • piotrcasoni
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Będę miał 2 dyski ssd i 16gb ramu. Dzięki za odpowiedź. Trochę się uspokoiłem. Sprzęt już zamówiłem
  • Ramza87
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    gtx 950 m 4 giga i 8 gb ramu i 5 6300hq dysk ssd i hitachi 720rmp spokojnie na wysokich mozna latac
  • PL-korek
    5 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mam I5 7500, GTX 1050
    w rozdzielczości 1366x768 na średnich FPS jest w przedziale 65-80. Masz lepszą kartę to pewnie w FHD pójdzie Ci 60+
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano maj 2017
    AMD FX-8300, GeForce 1060 6GB, 16 GB RAM, dysk hdd... na wysokich chodzi spoko (na ultra są nieco większe spadki FPS), ale i tak gram na minimalnych ustawieniach z siatką i jakością terenu na ultra (stabilne 60 fps). Lepiej więcej widzieć niż oglądać wodotryski na ekranie ;)
  • GenRipKat
    52 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Spoko pograsz masz 16 gb ramu to mapy sie wczytuja szybko a na ssd to se system postaw i bedzie ok.Ale polecam ustawienia fhd wszystko na low tylko siatka na ultra.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!