Spadki fps GTX 1060 6G

13»

Odpowiedzi

• AlcedoPL
    38 postsPosty: 38Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Bo miałem kaprys kupić sobie 16 gb, dobrze sprzedałem stary komplet 2 x 4 gb i kupiłem nowe. Niewiele musiałem dopłacić.
  • YummyWarrior
    12 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    AlcedoPL napisał użytkownik: »
    Spróbowałeś z win 10. U mnie bf1 lepiej chodził własnie na 10 niż na win 7. Ja mam starszy procesor i gorszą grafikę (i5 2500k + gtx 970), tylko 16 gb ramu. Fakt mam na low, ale trzyma mi na dominacji 75 klatek. Na ultra tragedii nie było, ale wolę low - lepiej mi się gra. Po zmianie grafy przeinstalowałeś system ? Problem może również sprawiać dysk twardy, sprawdź go na obecność błędów, bad sektorów itp. Lepiej jest jak bf jest na ssd (można w ten sposób wyeliminować mikro przycięcia, szybciej wczytują się mapy). Co do zapychania ramu (przy fullhd) sprawdzałem u siebie na low jest znacznie poniżej 8 gb, jednak na ultra potrafił zjeść ponad 8 gb ramu. Bardzo ważna rzecz w BF-ach ram musi pracować w dual chanel - również sprawdziłem u siebie uwierzcie różnica jest duża między single a dual chanel. Origin w grze wyłączyłeś, wyłącz wszystkie powiadomienia o aktywności twoich znajmoych.

Jak sprawidzić czy RAM działa w dual chanel?
  • AlcedoPL
    38 postsPosty: 38Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Najprościej ściągnij cpu-z, zainstaluj program. W zakładce memory pojawi się wpis czy jest single czy dual chanel. Można też sprawdzić fizycznie otwierając obudowę, sprawdź w instrukcji płyty głównej jak włożyć kości ramu, by działały w trybie dual. Jeśli będziesz miał single koniecznie ustaw dual.
  • GenRipKat
    52 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Moim zdaniem możesz jeszcze sprawdzić na innym windowsie 8.1 albo 10.albo ściągnać program ddu i odinstalować stery grafy i jeszcze raz zainstalować.
  • AlcedoPL
    wcześniej mu pisałem żeby 10 zainstalował
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Można zawsze wyeliminować chorobę - odinstaluj BF-a i zapomnij o nim ;)
  • AlcedoPL
    tym bardziej że netcode tak spiepszyli po nowym patchu, że nie chce się grać.
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie narzekaj na netcode bo zawsze może być.gorszy ;)
  • RepOfGamers-PL
    69 postsPosty: 75Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »

Nie przesadzaj. Gra jest świetna. Każda ma jakieś wady i problemy, ale nie bardzo widzę tytuł, na który obecnie można by się przesiąść.
  • AlcedoPL
    Po ostatnim patchu netcode "spieprzyli" na maksa, na chwilę obecną jest tragedia. Poprzeglądaj fora, zresztą większość graczy mocno narzeka. Przed patchem było dużo lepiej. Ping skacze jak durny.
  • GenRipKat
    52 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Zgadza się z tym netcode przed patchem było o wiele lepiej.Dziwne lagi są czasami.Chcą coś zrobić ale im nie wychodzi.Może za kilka miesięcy będzie już normalnie.
  • AlcedoPL
    Ja prze patchem ping jak po sznurku skoki maksymalnie o 2 - 3, a teraz z 60 na na 180 się zdarzy. Jeszcze jakbym neta miał dziadowskiego, zresztą specjalnie pod bf1 zwiększyłem prędkość (światłowód 60/12)
  • YummyWarrior
    12 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »

Na razie go odstawiłem :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!