Dlaczego prawie zawsze przegrywamy?

124»

Komentarz

• Wenevo
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 19 Member
    Nie ma balansu, ale też najważniejsze czy grasz zespołowo. Jak gram z moim plutonem (TS3) i skupiamy się wszyscy na tym jak wydaję rozkazy to w 80% wygramy nie zwazając jakich mamy przeciwników. Mamy swoje sposoby, aby zwiększyć szanse na wygraną i zawsze ta taktyke stosujemy. Oczywiście jeżeli jest brak medyków (nie mówię tutaj o medyko-snajperach) i jeżeli w jednym zespole to połowa snajpero-noobów to wiadomo szanse są mniejsze. Najwazniejsza jest komunikacja i gra zespołowa.
  • RepOfGamers-PL
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 75 Member
    KUBATRIIX napisał użytkownik: »
    Zespołowo można grać tylko jak grasz ze znajomymi. Jeżeli grasz sam to na 95% nikt nie będzie wykonywał twoich rozkazów :) Każdy biega gdzie chce. W BF4 chociaż były przenoszone spawny to zespół trzymał się w ich okolicy, a w BF1 każdy odradza się gdzie chce. Sam często zmieniam zespół bo jak widzę że wszyscy zabici a gra zamiast postawić w okolicy flagi to stawia na krańcach mapy to aby nie biec znowu połowę mapy trzeba zmienić zespół.

Muszę sie zgodzić - tak dokladnie jest. Ja od jakis 2 tygodni mam swoj pluton, ktory obecnie liczy 13 osob, z czego 5-7 gra ze mna regularnie, wszyscy maja wysokie levele, znaja mapa i jakos to idzie. Zauwazylem, ze gry gramy np 5 osobowym zespole w 32 osobowej druzynie, to zadko sie zdarza, by ktos byl poza 10tka. Team ciagnie w gote siebie nawzajem. Do tego komunikacja na team speaku robi swoje. Odkąd zacząłem grac w plutonie, praktycznie nie gram juz solo, poniewaz gra sie zdecydowanie gorzej
  • RepOfGamers-PL
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 75 Member
    Ciekawe czy jak gra się ze znajomymi to występują bluzgi czy raczej pełna kultura i zamiast powiedzieć k... jego mać to mówicie do diaska, kij ci w oko, niech to dunder świśnie, kurka wodna itp B)

Oczywiście mowa o włączonym TS.

Oczywiście, ze sa bluzgi, ale w zabawnym kontekscie. Poza tym wazne, zeby sie dogadywac. Nam gra sie bardzo przyjemnie, a Ty? Po wczorajszym meczu, gdy w sruzynie przeciwnej chwyciles sterowiec i uciekles z mapy no... widac, ze jestes totalnym debilem. Jeszcze piszesz, ze masz 5 kont... kupujesz konta na allegro po 5 zl, żeby miec dostęp ddo i gry?:D
    Śmieszy z ciebue gimbus, totalny clown-idiota:
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    edytowano maj 2017
    Cieszy mnie fakt że na Kowadle Diabła ograniczyli lekko zasięg obrońców w pierwszej fazie na pierwszej mapie :) co skutkuje tym że coraz więcej atakujących przechodzi do drugiej mapy :)
    @RepOfGamers-PL nie ma sensu karmić trolla :)
  • Your3vilTwin
    1586 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,619 Member
    a Ty? Po wczorajszym meczu, gdy w sruzynie przeciwnej chwyciles sterowiec i uciekles z mapy no... widac, ze jestes totalnym debilem. Jeszcze piszesz, ze masz 5 kont... kupujesz konta na allegro po 5 zl, żeby miec dostęp ddo i gry?:D
    Śmieszy z ciebue gimbus, totalny clown-idiota:

Oj oj. Nie ładnie tak wyzywać... Oj oj. Ale miło że coraz więcej ludzi się na nim poznaje...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    edytowano maj 2017
    Jaka gra taka akcja. Latanie sterowcem daje mi więcej funu niż wszystko inne razem wzięte w tej grze.
    Ta gra to jeden wielki badziew [...]

Kolejny raz dajesz popis swojego debilizmu. Jak ta gra jest taka do bani, to nie graj w nią - proste. Przerzuć się na CS'a... jest bardziej "trendy" dla takich jak Ty :wink:
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Co wy macie wszyscy do tego CSa haha :D

Po co wy zwracacie uwagę na to co pisze ten troll? Gość was wkręca jak paczkę śrubek, a wy to łykacie wszystko jak pelikany :)
    edytowano czerwiec 2017
    skilla zdobywa sie bardzo powoli, z 0.89 (wycierali mną podłogę: http://bfbcs.com/stats_pc/lucidstorm) do stałego 2KD a często nawet udaje mi się wycisnąc 4KD pomimo RNG (http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/1/60226534/)-,

W bf1 nie ma tak dobrego balansu broni (automatico ma niskie TTK) i możliwości (balans oparty na chińskiej maksymie: rock/paper etc.), chyba że nauczysz się techniki zwanej ''quick scoping'', gorsze ale wciąż skuteczne jest bieganie z automatico i hip firing (ściągam bagnet). Jak nie to szukaj też ludzi, który ci pomogą, nawet jeden noob na TS zwiększa twoją szanse o 200%. Jestem newbie w bf1 (mam 1.2 KD, nie pomaga też to że mnie ta gra zwyczajnie nudzi, że nie znam map i że nie znam elitranych jednostek, tzn. nie wiem jak je pokonać) ale w Argonne RUSH z automatico wycisnąłem: https://postimg.org/image/6kucnq40z/ może Ci to pomoże, lub jedna z tych rad (klan+czas to dobre combo, plus staraj się grać ciągle na tym samym sprzęcie, nie zmieniaj często myszy/klawiatury jak już raz znajdziesz dobrą/dopasowaną).
    Post edited by lucidstorm on
  • b00cz33k
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Mi się wydaje ze jak człowiek się spina na tym ze przegrywa itp. to jeszcze gorzej mu idzie. Ja gram sobie po pracy dla odstresowania i gram żeby czerpać przyjemność z gry a nie się denerwować i wkurzać.
  • GibraPL
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    edytowano lipiec 2017
    pablo84olek napisał użytkownik: »
    Dzięki za rady zdrowotne ale pytałem o co innego, rozumiem że w innych drużynach nie ma takich "bardzoooo" słabych graczy? Jak to możliwe?

Ziomeczku też mam ten problem, ale się zmieniło gdy zacząłem grać podboje i zdobywałem tylko flagi a graczy to przy okazji zabijałem, ale tak to priorytet zdobywać flagi. Presja grupy jeden zacznie zdobywac to następny przyjdzie i wszyscy zaczną zdobywać flagi. Proste :)

Pozdrawiam. :)
  • GibraPL
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    RepOfGamers-PL napisał użytkownik: »
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    RepOfGamers-PL napisał użytkownik: »
    The_MarTum napisał użytkownik: »
    To po co gracie te dałnowate tryby 64 osobowe ? Przecież to jest młynek aby casuale się bawiły w najlepsze. Tam nikt nie patrzy na skill. Tam mają latać setki rakiet, granatów, a pociski w milionach na sekundę się liczy. Zawsze się śmiałem z tego upośledzonego tryby w połowie zasilane przez upośledzonych graczy którzy cieszą się z największej rozpierduchy. Ktoś chce grać na poziomie to niech gra na 24 / 36 graczy, a nie upośledzone 64. Gracie w ☹☹☹☹-tryby i się dziwicie.

Jasna skill to jest 12x12 w dominacji, gdzie masz mapę wielkości jednego sektora, odległości między graczami po 20-30 metrów i biegasz w kółko między punktami A,B i C... albo TDM to już w ogóle skill pełną parą:D
    Ośmieszyłeś się chłopcze.

Twoje "osmieszyles sie chlopcze" mogles sobie darowac. Dla mnie Ty sie osmieszasz.

Turnieje/ligi/mecze w FPS zawsze odbywyaly sie w liczbie 5-5 , 6-6 i mniejszych. Wtedy najlepiej widac skilla gracza, refleks i celnosc.

Tryby 32vs32 w BF zawsze byly chetniej wybierane przez poczatkujacych czy niedzielnych. Oczywiscie starzy wyjadacze tez graja te tryby bo maja swoj urok to jednak wlasnie poczatkujacy gracz latwiej moze sie odnalzec w tlumie 64 i kogos ubic. Grajac powiedzmy 10 na 10 spotykajac doswiadczonego gracza nie ma zadnych szans. Na duzym CQ zawsze moze gdzies przykampic snajeperem czy wsparciuchem i w natloku ludzi kogos ubic - ZADNY TO SKILL.

Dobry gracz poradzi sobie wszedzie, na kazdym trybie. Slaby bedzie wybieral te z najwieksza liczba graczy, czy mniejsza rozgrywka tym gorszy bedzie mial wynik - Zawsze tak bylo.

Jesli masz grupe znajomych to zapraszam do gry 5na5 dominacje.

Gdybym mial kupowac gre za ponad 350 zl i grac w tdm czy dominację to... zostałbym przy CoD2...
    W operacjach, a tym bardziej w podboju taki bezmozg "ze skillem", ktory tylko bedzie nabijal fragi - malo znaczy. Potrafie byc na szczycie listy w podboju majac 15 zabitych, lub wygrac operacje jako medyk mając ujemne ratio. Dlaczego? Bo gram druzynowo, gram poprzez cele itd. Zlapac za automatico czy model 10, ktore zabijaja w ulamku sekundy, to tez nie problem. Tutaj jeszcze dodatkowa pr,ewaga nam innymi będzie 144 hz monitor czy niskie pingi poniżej 10 ms.
    Zreszta tak, czy inaczej gra sie dla zabawy. Robienie z BF jakies gry w stylu dla jakis pro graczy, czyli gimbazy nolifow to dla normalnych ludzi jak ja - smiech na sali:)

Zgadzam się całkowicie z tobą. :)
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!