Stuttering i low fps

iAquantix
postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Battlefield 1 stuttering i low fps.... Jak mam to naprawić? W becie ta gra chodziła mi w 90 fps na ultra, teraz mam najniższe ustawienia i ledwo 50 klatek łapie.
i5 6600
8gb ram
ssd 240gb
r9 390 od sapphire nitro edition
Temperatury są spoko, więc to nie moze byc z przegrzania. Mam najnowsze sterowniki, dx 11 i 12 zmiana z jednego na drugi nie poprawia wydajnosci, w opcjach zasilania windows mam ustawione na high performance, wszystkie 4 rdzenie cały czas pracuja, robilem strasznie duzo configow do folderu bf, nic to nie daje, czyszcze co chwile ccleanerem. Co mam zrobić. Ta gra jest niegrywalna, a chciałem sobie pograć, wkońcu wydalem porzadne pieniadze a tu ☹☹☹☹..
Uzywalem core unparkera, nic nie pomoglo. Kolega co ma fx6350 i 8gb ddr3 i rx 480 ma 80 fps na ultra ustawieniach, a ja mam troche lepszy komputer.. Co robić? Znacie jakieś rozwiązania?
Nawet uzywam Razer Cortex, co rowniez nic nie daje.

Wszelkie user.cfg z niewiadomo skąd nic nie dają, dalej jest tak samo. Co robić?

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!