Nowy sposób zdobywania battlepacków od 29 czerwca w BF1

«1
Your3vilTwin
1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
2s3Yu0O.jpg

Tak w telegraficznym skrócie
  • koniec z losowym rozdawaniem battlepacków
  • od jutra po każdej ukończonej rundzie będzie nam się wypełniał pasek postępu
  • wygląda na to, że nasza skuteczność w grze będzie miała wpływ na szybkość wypełniania paska postępu

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Dodam tylko że nie wszyscy od razu będą mieli tą możliwość. Mają to wprowadzać stopniowo.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    edytowano czerwiec 2017
    W końcu wprowadzili coś sensownego.
    Edit. No działa ale i tak mi wpadła skrzynka (że tak powiem) z ☹☹☹☹ :) Mam postęp i dostaję skrzynki.
    Post edited by SkyZeWonsem on
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Funkcja chyba z błędami, nie po każdej rundzie pasek postępu mknie w prawo. Chyba, że jest limit jednej skrzynki na dzień?
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Dzisiaj śmga normalnie. Dosłownie. Pasek śmiga i co 2 rundy skrzynka. Jak jak na skupie złomu.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Dzisiaj śmga normalnie. Dosłownie. Pasek śmiga i co 2 rundy skrzynka. Jak jak na skupie złomu.

Stawiam, że końcowa liczba punktów napędza postęp. Mógłbyś pokusić się o 'zmierzenie' ile expa potrzebujemy na jeden battlepack? Mnie coś nowy system nie lubi i nie mogę sprawdzić.
  • SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2017
    Z tego co zauważyłem wszystko jest uzależnione jak grasz. Jak guano robisz dla drużyny/zespołu to pasek "zapełni" się kawałeczek. Przejmujesz flagi, leczysz itp. itd. to zapierdziela jak głupi. W dobrej rundzie potrafił zapełnić się o ok 60-70%, tak że za drugim razem przechodził zapas na kolejną. Dzisiaj to trafiłem na jakiś normalnych graczy w drużynie - leczyli, reanimowali, rzucali w pysk wszystkim co mieli. Aż szkoda było kończyć grę. Być może jest to zasługa nowego sposoby naliczania skrzynek.
    Edit.
    Pierwsza lepsza rozgrywka gdzie akurat TP nie istniał. Jak widać dałem radę ;)
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Aktualnie szybciej paczki wpadają bo DICE obniżyło wymagania ale zapowiedzieli że w każdej chwili mogą wprowadzić poprawki jak paczki będą wpadać zbyt szybko.
  • SkyZeWonsem
    Tak z innej beczki. Jak ktoś szuka w pełni darmowego programu do montażu to AVID właśnie zrobił prezent :)http://www.avid.com/media-composer-first?sfdcid=70131000001ucSt
  • LukaszX1992
    148 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 148 Member
    Widzę że gra zmienia się na lepsze.
    Tylko czemu tak późno?
  • SkyZeWonsem
    Skrzynki w rozgrywce nic nie zmieniły ;) To co teraz dali powinno być od premiery.
  • Popullus_Tremula
    Dziś (w końcu) u mnie bez problemów, dobra operacja zapełnia cały pasek. Co ciekawe dalej przyznawane jest 25 złomu za wyróżnienie, mimo, że wyróżnień na ekranie pobitewnym już nie ma.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Może chodzi o wyróżnienie za najlepszą drużynę albo za statystyki osobiste, tak mi się wydaje.
  • ChaosIsMyMaster
    patpatrykowski napisał użytkownik: »
    Może chodzi o wyróżnienie za najlepszą drużynę albo za statystyki osobiste, tak mi się wydaje.

Nie. Dalej nalicza 25 złomu jeśli jesteś w piątce wyróżnionych.
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Widzę że gra zmienia się na lepsze.
    Tylko czemu tak późno?

Przecież to nic nie wprowadza do gry. Obawiam się, że dla graczy CS skrzynki > wszystko inne. Byle by tylko "wydropił jak u izaka na strimie" ehhhh
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    edytowano lipiec 2017
    Pewnie że to nic nie wprowadza do gry. Ale lepsze to niż ten upośledzony system który był od premiery. Przynajmniej opiera się na efektywności gracza a nie na jakimś ślepym szczęściu. Otrzymywanie skrzynki wchodząc na serwer 30 sekund przed końcem rundy było żałosne.

Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• RepOfGamers-PL
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 75 Member
    Wprowadza, nie wprowadza... osobiscie ciesze sie, ze sa skorki, oraz skladane bronie do walki wrecz. Jest to po prostu fajne. Pomijajac fakt, ze wiekszosc broni bez tych skorek wyglada po prostu fatalnie. W ogole to fajnie byloby gdyby dodali jeszcze cos w stylu elitarnych skorek i no mozliwosc wymiany skorek miedzy znajomymi. Czasrm po prosty gdy juz mam skonczone medale to mowie sobie... "a zagram jeszcze jeden podboj, pakiecik wpadnie".
  • Popullus_Tremula
    edytowano lipiec 2017
    RepOfGamers-PL napisał użytkownik: »
    osobiscie ciesze sie, ze sa skorki, oraz skladane bronie do walki wrecz. Jest to po prostu fajne. Pomijajac fakt, ze wiekszosc broni bez tych skorek wyglada po prostu fatalnie. W ogole to fajnie byloby gdyby dodali jeszcze cos w stylu elitarnych skorek

Fajne dopóki nie obierzesz sobie za cel zdobycie szabli francuskiej. Można się pochlastać. W ogóle to liczyłem, że za elitarne kodeksy będzie jakaś wyjątkowa skórka.

/Fakt faktem, medykiem lub wsparciem najszybciej się nabija punkty. Do tego tryb operacji i gra to czysta przyjemność.

• RepOfGamers-PL
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    RepOfGamers-PL napisał użytkownik: »
    osobiscie ciesze sie, ze sa skorki, oraz skladane bronie do walki wrecz. Jest to po prostu fajne. Pomijajac fakt, ze wiekszosc broni bez tych skorek wyglada po prostu fatalnie. W ogole to fajnie byloby gdyby dodali jeszcze cos w stylu elitarnych skorek

Fajne dopóki nie obierzesz sobie za cel zdobycie szabli francuskiej. Można się pochlastać. W ogóle to liczyłem, że za elitarne kodeksy będzie jakaś wyjątkowa skórka.

/Fakt faktem, medykiem lub wsparciem najszybciej się nabija punkty. Do tego tryb operacji i gra to czysta przyjemność.

Ja tam wole maczuge Bartek:) Na prawde dobrze wyglada no i w koncu cos "naszego".
    Racja, fajnie by bylo, gdyby cos dali. Za ukonczenie kampanii jest skorka ale tez zadna legenda.
    Przydalby sie czwarty rodzaj skorek.
    Na podboju tez bardzo szybko pasek leci, do tego gra krotsza niz operacje. W sumie to dla mnie jedyne sensowne tryby. No, moze jeszcze szturm jest ciekawy:)
  • KUBATRIIX
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    Ja wszystkie skórki od razu sprzedaje. Nie ma skórek tak różnorodnych jak w BF4. Wszystkie jakieś szare i mdłe. Teraz są wakacje to w ogóle oleją tą grę. Większość i tak ma już ostatni level postaci.
  • RepOfGamers-PL

Dostales bana, ze masz nowe konto, trollu?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.