Battlefield 1 prawdopodobnie jeszcze w lato zawita do Origin Access

Your3vilTwin
1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
edytowano lipiec 2017

hDJfjPl.jpg
Już teraz abonenci usług EA Access (na Xbox One) oraz Origin Access (na PC) mogą pobierać
  • dodatki do Star Wars :Battlefront

W najbliższym czasie do Origin Access oraz EA Access dodane zostaną:
  • Battlefield 1
  • Titanfall 2

Do abonamentu Origin Access dodane zostaną dodatkowo:
  • The Sims™ 4 Digital Deluxe Edition
  • Oxenfree
  • Rebel Galaxy

Dzięki za cynk, Mateusz, ekimer, Patryk i Lukop!
Źródło:
twitter
lowcygier.pl

Dla osób, które planują bawić się w zakup Origin Access proponuję rozważyć zakup usługi na rok. Wychodzi 80 zł.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Być może dodanie BF1 do origin access wpłynie na zwiększenie liczby graczy co mnie cieszy. Za to ucierpi poziom rozgrywki przez nalot nobów co mi nie przeszkadza. Będzie do czego strzelać.
    Warto również dodać, że twórcy rezygnują z Premium Friends na rzecz Premium Trials. Szczegóły nie są znane ale wchodzi w życie wraz z nową mapą nocną i pozwoli graczom bez premium i bez sesji z graczem premium grać na wszystkich nowych mapach.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Świetne info dla wszelakiej maści czituchów. Będzie fajnie :)
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Musi być naprawdę cienko skoro nawet rok nie czekają z dodaniem do origin access. Pewnie będzie więcej szkody niż pożytku.
  • JanTwardy
    184 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 197 Member
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    Musi być naprawdę cienko skoro nawet rok nie czekają z dodaniem do origin access. Pewnie będzie więcej szkody niż pożytku.

Nie raz pisalem ,ze BF1 ma slabe statystki jesli idzie o liczbe graczy. Mozna zobaczyc sobie na Bfstats w jaka czesc ile ludzi gra i BF1 wypada bardzo slabo biorac pod uwage niedawna date premiery. Chyba tylko BF Hardline byl slabszy. 1 szybko sie nudzi i tyle. Te ciagle akcje udostepniania premium czy dodanie do EA Access ma zapewne polepszyc te statystki, sciagnac wiecej ludzi.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LukaszX1992
    148 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 148 Member
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    Jest bardzo cienko jeśli chodzi o PC.
    Na konsolach gra więcej osób, ale też bez rewelacji.
    http://bf1stats.com/
  • RepOfGamers-PL
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 75 Member
    Przyznam szczerze, ze jestem zdziowiony liczba graczy online. Zrozumiałym jeszczez gdyby na PC bylo te 75 tys i 22btys na PS4. Co za noby graja w strzelanki na konsolach i... czemu ludzie tak odchodza z BF1... fakt, ze po 30-40meczach na ofensiwie nivella jiz to sie nudzi, ale gra wciaz jest spoko. Sadze, ze bedzie wiekszy przestoj w BFie do czasu nowego dodatku. Sam lece pp wieska na ten czas do wrzesnia. Pytanie tylko... czy skoro gracze tak odchodza, to bedzie sens kupowac battlefronta 2 za 300 zl...
  • LukaszX1992
    148 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 148 Member
    edytowano lipiec 2017
    RepOfGamers-PL napisał użytkownik: »
    Przyznam szczerze, ze jestem zdziowiony liczba graczy online. Zrozumiałym jeszczez gdyby na PC bylo te 75 tys i 22btys na PS4. Co za noby graja w strzelanki na konsolach i... czemu ludzie tak odchodza z BF1... fakt, ze po 30-40meczach na ofensiwie nivella jiz to sie nudzi, ale gra wciaz jest spoko. Sadze, ze bedzie wiekszy przestoj w BFie do czasu nowego dodatku. Sam lece pp wieska na ten czas do wrzesnia. Pytanie tylko... czy skoro gracze tak odchodza, to bedzie sens kupowac battlefronta 2 za 300 zl...

Żeby przyciągnąć więcej graczy to musieli by dodać więcej trybów gry, bo ile można grac ten podbój.
    Pograłbym na same czołgi lub samoloty.
    Gra ma spory potencjał, ale nie został wykorzystany.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    edytowano lipiec 2017
    Pytanie tylko... czy skoro gracze tak odchodza, to bedzie sens kupowac battlefronta 2 za 300 zl...
    A po co ? Lepiej poczekać gdy udostępnią w abonamencie. Mniej ludzi kupi tym wcześniej udostępnią :) Te SW i tak zapowiadają się słabo. Na dodatek zapowiedziano możliwość wykupienia jakiś super udogodnień. Kto kupi ten będzie "mistrzem" pola walki - a ty "męcz" się powoli.
    Gra ma spory potencjał,
    Gdzie ?
    A tu wczesny dostęp http://steamcharts.com/app/578080 :) Tylko PC bo niczego innego nie ma :P
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Ograłem zamkniętą alphę SW:BF2. Gra jest w kilku aspektach lepiej przemyślana niż Battlefront pierwszy ale przełomu nie będzie. Myślę że też szybko trafi do accessa.

Co do BF1 nie chce mi się szukać moich proroczych postów z czasów przed premierą, ale już wtedy pisałem że gra szybko będzie zdychać. Niezły mindfuck muszą mieć teraz fanboje BF-a. Przecież skoro gra jest taka wspaniała to czemu tak szybko traci graczy? Panowie z EA doskonale widzą co się dzieje i starają się jeszcze wyrwać wszelkimi sposobami jakikolwiek grosz z kieszeni graczy. Współdzielenie pemium, origin access i w następnej kolejności triale premium mają utrzymać ten produkt przy życiu i może sprzedać jeszcze trochę serwerów (które w sumie jeszcze nie wyszły z fazy beta 8 miesięcy po premierze...) Myślę jednak że te zabiegi na niewiele się zdadzą. Może zaraz po udostępnieniu gry na OA będzie można zauważyć jakiś wysyp nowych graczy to w ciągu 2-3 miesięcy wszystko wróci do normy.

Jedynym wygranym w tej całej sytuacji będzie T2. EA samo strzeliło mu w obydwa kolana i głowę wydając go w czasie gdy premierę miał BF1 i COD:IW. Gdyby poczekali do marca tego roku sprzedaliby 3 razy tyle egzemplarzy co w październiku zeszłego. Gra zebrała o wiele lepsze recenzje i opinie od CODa ale została wydana w najgorszym możliwym momencie.

Trzeba przyznać że EA jest mistrzem świata w jednym. Grzebanie świetnych marek, z których można było jeszcze wyciągnąć miliardy zielonych:
    • Newerwinter Nights
    • Dragon Age
    • Medal of Honor
    • Mass Effect
    • Ttanfall
    • BF1

Wszystkie te gry EA wykończyła na własne życzenie nie patrząc na nic poza krótkoterminowym zyskiem.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Jestem specyficznym graczem, bo mi bff1 przypadł do gustu. Czwórkę ograłem kilkanaście godzin i właśnie mnogość wszystkiego mnie zniechęciła. Jednak to co najbardziej boli w najnowszej odsłonie battlefielda to tempo dodawania nowej zawartości. Teraz powinniśmy być już po 4tym dużym dlc, a nie jednym.
  • RepOfGamers-PL
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 75 Member
    edytowano lipiec 2017

Żeby przyciągnąć więcej graczy to musieli by dodać więcej trybów gry, bo ile można grac ten podbój.
    Pograłbym na same czołgi lub samoloty.
    Gra ma spory potencjał, ale nie został wykorzystany.[/quote]

Wiecej trybow gry? Gram operacje, podboj, szturm i czasem dominacje. Co jeszcze? Linia frobtu, tdm czy golebie to lipa. Samych trybow już jest za duzo.

Ja generalnie jak posalem wyzej- csekam do bowej mapy i dodatku. Do tego czasu bede sobie gral tak po godzinie, bo juz i tak ciezko o nowe osiągnięcia. Kodeksow 95%, medale w zasadzie tez, co wiecej robic. Gra sie dobrze jak jest cel - no teraz robie sobie ekitarne kodeksy, bo niebkorzystwlem z wiekszosci tych brobi.
    Tak czy inaczej - pora na wieska i moze overwatcha zamiast SW battlefront 2. Zobaczymy:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.