Czy bez premium można.... ???

Zaamurets
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
edytowano kwiecień 2017
Witam,
Szybkie pytanie, szybka odpowiedź.
Czy można złożyć np. sierpak bez premium/dlc? Bo nwm czy sprzedać te części czy zbierać.
Pozdrawiam

Komentarz

• JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Sprzedaj
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Możliwe że jest tak że zbierać możesz ale jak uzbierasz i chcesz pograć to musisz mieć dodatek - tak jest z nowymi broniami możesz wykonać zadania na ich odblokowanie ale pograsz dopiero jak będziesz miał premium pass albo dany dodatek.
  • LukaszX1992
    137 postsPosty: 137Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Możliwe że jest tak że zbierać możesz ale jak uzbierasz i chcesz pograć to musisz mieć dodatek - tak jest z nowymi broniami możesz wykonać zadania na ich odblokowanie ale pograsz dopiero jak będziesz miał premium pass albo dany dodatek.
    Nie da się wykonać tych zadań bez dodatku lub premium.
    Postęp jest cały czas na 0%.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Nie da się wykonać tych zadań bez dodatku lub premium.
    Postęp jest cały czas na 0%.

W takim razie ludzie bez premki mogli tylko sobie to "odblokować" jak było współdzielenie premium (oczywiście odblokować mam na myśli wykonać te zadania bez otrzymania danej broni).
  • Zaamurets
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano kwiecień 2017
    #Refresh
  • Kilgour-Alex
    Zaamurets napisał użytkownik: »
    #Refresh

O co chodzi ? odpowiedź masz powyżej - aktualnie nie odblokujesz nawet "bez otrzymania broni" bo nie ma współdzielenia premium - może będzie na kolejny battlefest albo przy okazji kolejnego dodatku... ewentualnie Dice wymyśli coś innego, temat uważam za wyczerpany.
  • POLSKICZLOWIEK
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nie mam premium. Nie korzystam z współdzielenia premium. Nie mam żadnego dodatku, w tej chwili. Sierpak uzbierany i złożony. 37 killi na koncie. Można bez premium.
  • GibraPL
    11 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Ja nigdy nie kupie premium... Po co wywalać hajs na pixele, które wyglądają realnie ze sobą. Jestem fanem battelfielda od jego zarania dziejów. Na ps3 w bf4 kupilem premium ale późno bo już kosztował tylko 50. Chwile pogralem ale po tym wolałem w bf1 pograć.

Pozdrawiam ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!