Misje Społecznościowe

«1
ChaosIsMyMaster
568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
W końcu DICE zrobiło coś niebywałego i nareszcie można sprawdzać postępy w zadaniach :o . W zakładce Żołnierz pod Pakietami Bojowymi jest dodatkowa opcja.
Aktualnie 75 reanimacji.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    ŁOŁ. A od kiedy są te misje?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Nie wiem, dowiedziałem się dzisiaj na kanale Westiego.
  • RepOfGamers-PL
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 75 Member
    Postępy w zadaniach? Jakich zadaniach?:D
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Komunikacja ze społecznością w tej odsłonie gry stoi na najwyższym poziomie. Jak wszystko z resztą...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Witajcie również wczoraj to zauważyłem :) żołnierz i zakładka Misje Społecznościowe :) brawo DICE :) jestem z Was dumny :D
  • RepOfGamers-PL
    To już totalne dno... zrobiłem te pieprzone reanimację, odbieram pakiet... zwykły ten za 200 złomu. Ja rozumiem, że dice, ea itd to same tępe pojeby, ale żeby aż tak? Nawet gdy sprawdzamy tą misję to jest czerwony symbol, więc byłem przekonany, że będzie zaawansowany pakiet, a dostajemy tandetny szajs, który można zdobyć po 2-3 podbojach...
    Dobrze, że kupiłem Rise of the Tomb Raider oraz Overwatcha:D
  • 1-AS-MAG-1
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 48 Member
    dobrze ze sobie kupiłeś idz w nie graj nie zaśmiecaj forum durnymi wypowiedziami , kolejny kretyn grajacy dla pakietów skórek itd ,za słaby pakiet dostał i płacze
  • VXBronsonXV
    262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
    edytowano lipiec 2017
    jakoś u mnie nadal nie ma tej zakładki.co jest grane?

edit: jest tylko znowu ten zasrany niewidzialny suwak.trzeba rolką przewinąć żeby przycisk się pojawił.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    LETNIE MISJE

15 lipca – 20 sierpnia
    • Weź udział w trzech połączonych ze sobą misjach: „Wezwanie do działania”, „Obrona linii frontu”, oraz „Następna granica”
    • Sprawdź swoje umiejętności w różnych trybach gry
    • Nagrody: Bonus do PD oddziały, oraz nieśmiertelniki letnich misji. Ukończ wszystkie trzy letnie misje i zdobądź nóż arditi LVC, oraz ukrytą nagrodę. Loguj się po zakończeniu każdej misji, aby zdobyć nagrody. (Daty nagród mogą się różnić)

Wiecie coś więcej o misjach lub nagrodzie?
  • ChaosIsMyMaster
    Pierwszy etap już jutro i z tego co pamiętam to trzeba wygrać 3 pełne rundy Operacji.
  • Pavulono
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Misja „Wezwanie do działania”: Graj, ukończ i zwycięż w trzech operacjach między 10 i 18 czerwca. „Brązowy” nieśmiertelnik i premia PD dla oddziałów czeka na tych, którym się powiedzie.
  • RepOfGamers-PL
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Pierwszy etap już jutro i z tego co pamiętam to trzeba wygrać 3 pełne rundy Operacji.

3 pelne rundy? Czyli musze czekac ta godzine az sie ludzie zbiora do operacji, bo jeski dolacze w polowie pierwszego pkutonu to nie zaliczy? Genialne:D
  • RepOfGamers-PL
    1-AS----MAG-- napisał użytkownik: »
    dobrze ze sobie kupiłeś idz w nie graj nie zaśmiecaj forum durnymi wypowiedziami , kolejny kretyn grajacy dla pakietów skórek itd ,za słaby pakiet dostał i płacze

No i dlaczego mnie obrazasz? Juz musisz wyzywac i atakowac personalnie? Te misje sa idiotyczne bo musisznrobic jakies bzdury, a w zamian nie dostajesz nic. Uwazam to za slabe rozwiazanie i mam prawo to krytykowac. Jesli tego nie akceptujesz to minecraft czeka.
  • ChaosIsMyMaster
    edytowano lipiec 2017
    Pavulono napisał użytkownik: »
    Misja „Wezwanie do działania”: Graj, ukończ i zwycięż w trzech operacjach między 10 i 18 czerwca. „Brązowy” nieśmiertelnik i premia PD dla oddziałów czeka na tych, którym się powiedzie.

Jak zrobiłeś to wcześniej to dostaniesz blaszkę przy kolejnej aktualizacji BF1 (druga nocna mapa). Teraz jest powtórka 15-23 lipiec.
    RepOfGamers-PL napisał użytkownik: »
    1-AS----MAG-- napisał użytkownik: »

No i dlaczego mnie obrazasz? Juz musisz wyzywac i atakowac personalnie? Te misje sa idiotyczne bo musisznrobic jakies bzdury, a w zamian nie dostajesz nic. Uwazam to za slabe rozwiazanie i mam prawo to krytykowac. Jesli tego nie akceptujesz to minecraft czeka.

Za mniej wymagające dostajesz zwykły pakiet co nie zmienia faktu że nadal masz szanse dostać jakąś legendarną skórke lub ultra legendarną. Lepsze pakiety dostajesz przy bardziej wymagających rzeczach np. była misja aby zabić wspólnie 2mln graczy z bagneta.
    Jak wykonasz te letnie misje to dostaniesz nóż Arditi z kampanii i jakąś niespodziankę :D
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    3 pelne rundy? Czyli musze czekac ta godzine az sie ludzie zbiora do operacji, bo jeski dolacze w polowie pierwszego pkutonu to nie zaliczy? Genialne:D

Co masz z tym za problem? Dajesz dołącz do dowolnej operacji. Jeśli skończy się operacja to załaduje się następna a większość ludzi zostaje i grasz od początku. Pamiętaj tylko by nie naciskać klawisza esc bo będziesz miał pograne...
  • RepOfGamers-PL
    LucasSz_PL napisał użytkownik: »

Co masz z tym za problem? Dajesz dołącz do dowolnej operacji. Jeśli skończy się operacja to załaduje się następna a większość ludzi zostaje i grasz od początku. Pamiętaj tylko by nie naciskać klawisza esc bo będziesz miał pograne...

No własnie z tym mam problem... bo gdy skończy się jedna operacja i zacznie druga to nawet tego esc nie mogę nacisnąć, żeby mnie przenieść się z alfa do bravo.
    Banda debili nad tą grą pracuje. Co nowy update to coś nie działa... ten problem już jest grubo od ponad miesiąca i te ćwoki nic z tym nie robią...
    Szkoda słów...
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Przydałby się pasek postępu do tej misji, bo ciężko stwierdzić czy dołączenie do operacji w momencie rozpoczęcia odliczania liczone jest jako "pełne".
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    U mnie ESC działa normalnie. Nic się nie zawiesza.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    U mnie ESC działa normalnie. Nic się nie zawiesza.

Chyba to naprawili wkoncu bo dziś użyłem esc w celu sprawdzenia i było ok. Wcześniej po naciśnięciu esc wyświetlaly się wyniki z poprzedniej operacji i można było tylko dać wyjdź.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Może ktoś mi napisać gdzie znajdę dokładny opis tego co misje wymagaj ? w grze nie ma dokładnego info a w kalendarzu też to jest tak napisane że głowa mała...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.