LETNIE MISJE - ponownie aktywne! 28 sierpnia - 2 września

«13456
karol_85_6k3s9r
105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
edytowano sierpień 2017
Panowie i Panie :-)

Wiem tyle co z kalendarza i w momencie gdy włączyłem konsole....

"15 lipca – 20 sierpnia
Weź udział w trzech połączonych ze sobą misjach: „Wezwanie do działania”, „Obrona linii frontu”, oraz „Następna granica”
Sprawdź swoje umiejętności w różnych trybach gry
Nagrody: Bonus do PD oddziały, oraz nieśmiertelniki letnich misji. Ukończ wszystkie trzy letnie misje i zdobądź nóż arditi LVC, oraz ukrytą nagrodę. Loguj się po zakończeniu każdej misji, aby zdobyć nagrody. (Daty nagród mogą się różnić)"

Wyczytałem że jak się ogarnie całą misję 3 etapy. TO się dostanie nóż i jakieś tam pakiety.

Wie ktoś co to za nóż albo coś więcej o misji dajcię znać pozdro mamy tylko tydzień na wykonanie !
Post edited by EA_Odix on

Komentarz

• b00cz33k
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Jak odpalić te misję?
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    b0cz33k napisał użytkownik: »
    Jak odpalić te misję?

Co Ty chcesz odpalać? 1 misja to wygrać trzy pełne mecze na Operacjach.
  • karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    Pełnych czyli od rozpoczęcia do końca nie zalicza jak się dołączymy do meczu. ciężko będzie :-D chodzi mi o czas ja pracuję więc nie będzie łatwo złapać dobrą ekipę i w jeden dzień zaliczyć 3 na raz :-(
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    karol_85_6k3s9r napisał użytkownik: »
    Pełnych czyli od rozpoczęcia do końca nie zalicza jak się dołączymy do meczu. ciężko będzie :-D chodzi mi o czas ja pracuję więc nie będzie łatwo złapać dobrą ekipę i w jeden dzień zaliczyć 3 na raz :-(

Ciesz się że wogóle możesz to zrobić. Prawdziwy ból tyłka mają np. gracze z Australii czy Nowej Zelandii bo tam znaleźć jakąś operację graniczy z cudem :D
  • VXBronsonXV
    262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
    jak sprawdzić postęp tych zasranych operacji-zagrałem dwie od wydaje mi się początku i wygrałem nie wiem czy je zaliczyło czy nie.
  • ChaosIsMyMaster
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    jak sprawdzić postęp tych zasranych operacji-zagrałem dwie od wydaje mi się początku i wygrałem nie wiem czy je zaliczyło czy nie.

Nie da rady. Jak chcesz mieć pewność to wygraj przynajmniej 4 pełne ale jak wiadomo nawet to nie gwarantuje sukcesu.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Ta misja z 3ma wygranymi operacjami chyba była już wcześniej i miał być za nią nieśmiertelnik czy mi się coś ubzdurało? Pamiętam, że coś takiego robiłem, a nagrody nie dostałem [pewnie nie spełniłem wymogu "pełnych" operacji].
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    Ta misja z 3ma wygranymi operacjami chyba była już wcześniej i miał być za nią nieśmiertelnik czy mi się coś ubzdurało? Pamiętam, że coś takiego robiłem, a nagrody nie dostałem [pewnie nie spełniłem wymogu "pełnych" operacji].

Owszem było w czerwcu, też zrobiłem. Teraz jest niby powtórka, druga szansa dla tych co nie zrobili a nagroda za to ma być jak ktoś już wspominał przy aktualizacji kiedy dojdzie druga nocna mapa.
  • karol_85_6k3s9r
    To mi się nie podoba jest strasznie mało info dot. misji i nie ma jak tego sprawdzać czy zrobione. Mogli by coś z tym zrobić....
  • RepOfGamers-PL
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 75 Member
    To mi się nie podoba jest strasznie mało info dot. misji i nie ma jak tego sprawdzać czy zrobione. Mogli by coś z tym zrobić....

Niestety tak już jest z tym BFem. Przyznam szczerze, że nie warto sobie tym zaprzątać głowy. Zdobyłem prawie wszystkie medale oraz kodeksy, nieśmiertelników ponad 150 i co z tego? Nie wpływa to na nic, a wiele jest takich, że normalny gracz nie ma szans zrobić, bo alba są to misje po 2-3 dni jak zodiak (nie każdy gra codziennie), albo jakieś pierdoły, że trzeba być w społeczność itd- bzdura.
    Te nowe misje to też porażka, ja sobie dałem spokój, bo za reanimacje mam zwykły pakiet, który hest nic nie wart, a z tymi operacjami nie pokazuje czy zalicza...
    ja już przerzucam się na inne gry (przynajmniej do czasów nowego dodatku) i battlefronta 2 raczej też jednak nie kupię, chociaż jeszcze miesiąc temu uważałem, że będzie warto
  • karol_85_6k3s9r
    Kolego ---RepOfGamers-PL--- ale ja mam tak narąbane w głowie że jak jest coś do zrobienia to to robię! Jest że trzeba zabić setkę Kolibrii to właśnie to robię została mi tylko ta broń ta ostatnia broń osobista z wszystkich 4 klas. Tak mam charakter i takie akcję mnie cieszą bo nie lubię tak biegać po mapie od punktu do punktu. Są naprawdę zajefajne serwery Niestandardowe które po prostu urywają dupę! I na nich można robić wszystko!
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Są naprawdę zajefajne serwery Niestandardowe które po prostu urywają dupę! I na nich można robić wszystko!

Np? Mi od premiery tylko 2 razy na początku udało się rozegrać rundę "only knife", teraz pustki, serwerów brak.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Nawet nie wiem kiedy zrobiłem tą misje z wygraną w operacjach, a nieśmiertelnik już mam, sprawdzałem dziś w grze.
  • Popullus_Tremula
    Nieśmiertelnik dali, bonusu expa nie. Wiadomo coś o kolejnym zadaniu?
  • karol_85_6k3s9r
    Ja tez mam blach. Teraz Linia Frontu ale czekamy co na niej zrobić.
  • BOREK9920
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 20 Member
    Czemu już macie skoro mają dawać 31 lipca??? Nie kumam tego. I nie mam a wydaje mi się ze minimum 4 zrobiłem pełne na pewno!!!
  • ChaosIsMyMaster
    BOREK9920 napisał użytkownik: »
    Czemu już macie skoro mają dawać 31 lipca??? Nie kumam tego. I nie mam a wydaje mi się ze minimum 4 zrobiłem pełne na pewno!!!

bo oni zrobili tą misje w czerwcu dlatego blache dostali teraz.
  • BOREK9920
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 20 Member
    A to spoko dzięki za info!!!
  • Popullus_Tremula
    Nowa misja społecznościowa: 64 zabójstwa.
Ta dyskusja została zamknięta.