Problem z przypisaniem klawiszy - myszka ZOWIE

CienkiBolo
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
Witajcie koledzy, mam problem z przypisaniem bocznych - pomocniczych klawiszy w swojej myszce. Mysz to ZOWIE EC1-A , wchodzę w opcje gry - przypisanie klawiszy i boczne przyciski podczas zatwierdzania nie reagują. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? W innych grach wszystko śmiga aż miło:)

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Mam G502 i żeby móc korzystać ze wszystkich przycisków do części z nich muszę przypisać klawisze z klawiatury w programie do myszki.
    Następnie w grze musze ustawić ten sam klawisz na klawiaturze który jest zapamiętany na myszce. Może to ci coś pomoże.
  • CienkiBolo
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    To wiedzę, że nie tylko ja mam problemy. A nie wiesz jaki plik odpowiada za przypisanie przycisków? bo może tam bym zrobił jakiś wpis.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Z plikami nic nie kombinowałem. Najlepiej ustaw sobie przyciski w programie do myszki. To chyba najszybsze rozwiązanie lub poszperaj na googlu może ktoś rozkminił ten problem.
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    Ja w swojej myszce nie miałem problemów z przypisaniem bocznych przycisków. Mam roccat kone xtd. Może to zależy od myszki, nie wiem.
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Ja mam SGM1 Skiller z pięcioma bocznymi przyciskami ale mogę przypisać tylko dwa. Pozostałym podobnie jak Chaos przypisuje klawisze klawiatury. Mam tak we wszystkich grach. Gdzieś wyczytałem, że to problem w windowsie i jak na razie nie można nic z tym zrobić.
  • RaduczojuPL
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 42 Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Z plikami nic nie kombinowałem. Najlepiej ustaw sobie przyciski w programie do myszki. To chyba najszybsze rozwiązanie lub poszperaj na googlu może ktoś rozkminił ten problem.

Dokładnie, zrób jak napisał Kolega i po sprawie, u mnie na ROCCAT KONE XTD miałem ten sam problem z przypisaniem bocznych przycisków jak i rolki. Po zdefiniowaniu ich w programie przypiszesz je sobie w samym BF`e i po sprawie.
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    RaduczojuPL napisał użytkownik: »

Dokładnie, zrób jak napisał Kolega i po sprawie, u mnie na ROCCAT KONE XTD miałem ten sam problem z przypisaniem bocznych przycisków jak i rolki. Po zdefiniowaniu ich w programie przypiszesz je sobie w samym BF`e i po sprawie.

Ciekawe, mam te sama myszke i nie mialem problemow z przypisaniem bocznych klawiszy (padniecie i maska przeciwgazowa) oraz przycisku rolki (rzut granatem). Byc moze zalezy to od np windowsa. Jaki masz system? Ja mam 10-tke.
  • ChaosIsMyMaster
    Akurat w tym gryzoniu nie powinno być problemu poza starymi grami. Dzisiaj te boczne to standard co innego gdy są jeszcze następne. Mimo to jeśli gra ma z nimi problem to niech ustawia pod programem do myszki.
    Obczaj też to:
    http://www.overclock.net/t/1526681/cant-bind-ec1-buttons
  • Hard3r77
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam. właśnie ucieszona podpięłam nowe G502 do kompa, przypisałam klawisze w programie myszki do profilu BF1 i niestety gra nie widzi tych ustawień. nie mam pojęcia już co zmienić. tzw. klawiszy ponad standard typy: przesunięcie scrola w bok nie mogę przypisać ..a chciałam np. podpiąć przeładowanie broni.
    YT i neta to już całego chyba przeszukałam i nic :wink: nie działa. :/ Help :)
  • Hard3r77
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    ufff... że tak powiem, sama dojszłam :D:D:D:D okazało się, że profil był zablokowany i nie zmieniał się po odpaleniu gry :smiley: teraz wszystko śmiga. Wesołych Świąt
  • LM_emzio
    97 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 101 Member
    Akurat w tym gryzoniu nie powinno być problemu poza starymi grami. Dzisiaj te boczne to standard co innego gdy są jeszcze następne. Mimo to jeśli gra ma z nimi problem to niech ustawia pod programem do myszki.
    Obczaj też to:
    http://www.overclock.net/t/1526681/cant-bind-ec1-buttons

Zowie i programy do przypisywania przycisków?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!