Zawartość kolejnych DLC ujawniona

124

Komentarz

• Oleslav_CD
    43 postsPosty: 48Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Wygląda na to, że będziemy mogli bawić się w masakrowanie bolszewików na ulicach Petersburga... Już mi się podoba :smile:
  • BlueTiger07
    250 postsPosty: 254Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Oleslav_CD napisał użytkownik: »
    Wygląda na to, że będziemy mogli bawić się w masakrowanie bolszewików na ulicach Petersburga... Już mi się podoba :smile:
    Wołgograd (ros. Волгоград, do roku 1925 Carycyn (ros. Царицын), od 10 kwietnia 1925 do 7 listopada 1961 Stalingrad (ros. Сталинград)) – miasto obwodowe w Rosji, nad dolną Wołgą. :)

• Popullus_Tremula
    86 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Świetny pistolet, będzie czym się bawić w wolnych chwilach. Podano dokładniejszą datę premiery dodatku?
  • Your3vilTwin
    675 postsPosty: 698Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Sporo informacji na temat dodatku "W imię Cara"

BLOG.PLAYSTATION.COM

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    675 postsPosty: 698Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Pan Andrzej Gołota ;) dzieli się informacjami na temat operacji z dodatku "W imię Cara"

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TFP_Reborn
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Premiera dodatku dla premium 5 tego września. Źródło:

Czym byłoby forum internetowe gdyby przeniosło się do realu?
    Obozem koncentracyjnym.

• SkyZeWonsem
    760 postsPosty: 772Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
  • C_K_Dezerter87
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    No tego się nie spodziewałem. Bardziej obstawiałem końcówkę września :) fajnie!
  • player1969pl
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Czy pojawi się jakaś misja dla pojedynczego gracza?
    Misje czyli gra z fabułą, z celowością działania.
    Po ukazaniu się gry deklarowali się, że będą nowe misje.
    W kolejnych aktualizacjach (tony bezwartościowych gigabajtów) nic, chociaż jedną misję by dodali.

Co z tego że będą nowe mapy = nadal wszyscy bezcelowo będą biegać, jeździć, strzelać do kogokolwiek i czegokolwiek jedynie w zmienionej scenerii.
    Czym tu się zachwycać :( totalna nuda.

Jak to wygląda z perspektywy twórców:
    Sprzedamy Panu rewelacyjną grę z perspektywą rozwoju (DLC), na pewno "będzie Pan zadowolony"...
    ... no nie bardzo chce nam się myśleć,
    już Pan zapłacił to po co będziemy się angażować,
    zrobimy nowe mapy (bo to najłatwiej zrobić) żeby się Pan nie czepiał, że nic nie robimy.
  • Dunio07
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nie deklarowali się, a wspominali że być może się pojawią. Battlefield od zawsze jest grą nastawioną na multiplayer, większość ludzi kupuje go z myślą o takiej rozgrywce nie tykając nawet kampanii.
  • TheGhartan
    94 postsPosty: 99Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jak wyżej Battlefield to przede wszystkim multi a kampania to tylko zbędny (jak dla mnie ) dodatek.Osobiście nie ukończyłem jeszcze kampanii w żadnym BF-ie począwszy od Bad Company 2.
  • BlueTiger07
    250 postsPosty: 254Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Battlefield 1 - "In The Name Of The Tsar" - "Volga River" - GAMEPLAY
  • C_K_Dezerter87
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Mapa Galicja i objaśnienie nowego trybu "Zrzut zaopatrzenia":

• Popullus_Tremula
    86 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Myślałem, że będziemy biegać z samymi pistoletami, a w zrzucie będą losowe bronie. Zamiast tego wiedzę kolejny podbój, może trochę bardziej dynamiczny.
  • CHUCK_NORIIIS
    9 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    W obecne mapy z dodatku mało kto gra to w te też będzie małe zainteresowanie tym bardziej że wszystkie robione na jedno kopyto. Ciekawe jaki będzie kolejny dodatek bo ten wrześniowy to nędza i rozpacz. Szkoda tylko miejsca na dysku na te śmieci B)
  • C_K_Dezerter87
    @CHUCK_NORIIIS

Napisałeś na tym forum 3 posty. Każdy z nich to lament o tym, jaki to BF1 jest kiepski. Zmusza cię ktoś do grania? Albo pisania tych swoich wypocin? Ja rozumiem konstruktywną krytykę, ale to? Odpuść sobie człowieku granie w BF 1 - będziesz zdrowszy.
  • CHUCK_NORIIIS
    9 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 3 wrzesień
    Wolność wypowiedzi nie podoba się to nie komentuj. :smiley:
  • karol_85_6k3s9r
    80 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Panowie jutro dodatek i walimy Niemca w łep xD
  • Your3vilTwin

• karol_85_6k3s9r
    80 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 5 wrzesień
    CHUCK_NORIIIS napisał użytkownik: »
    Wolność wypowiedzi nie podoba się to nie komentuj. :smiley:

[edytowane przez EA_Kuba]
  • CHUCK_NORIIIS
    O to nie wiedziałem że grę się tworzy jak się pisze posty.
    Oj karolu karolu za dużo majkrafta :D

Oby dodatek był równie dobry jak majkraft >:)
  • JanTwardy
    38 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 5 wrzesień
    Ogladalem filmik od Evila i mi sie podoba. Jest jakis dokladny changelog z updatem tych broni? Tutaj jest jakis https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6xftc8/september_weapon_balance_update/ ale nie wiem czy to oficjalne i pelne? Ogolnie wyglada ze wszystkie bronie dostaly kopa?

Nie rozumiem tylko czemu Automatico czy Bar dostaly bufa. Wiekszosc broni medyka nie ma startu w szybkosci zabijania do tych dwoch. Jak to ma wyrowanc balans broni?
  • Your3vilTwin
    @JanTwardy
    To co wrzuciłeś z reddita to jest oficjalny post DICE. Tylko dla pewności zaznaczam, że patch ze zmianą balansu broni jest obecnie tylko na CTE. Nie będzie go w dzisiejszym patchu dla głównej wersji gry. No i nim dotrze do tej wersji pewnie ulegnie jeszcze jakimś kosmetycznym zmianom.

• _SamoZuoooo_
    118 postsPosty: 133Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Jak wyżej Battlefield to przede wszystkim multi a kampania to tylko zbędny (jak dla mnie ) dodatek.Osobiście nie ukończyłem jeszcze kampanii w żadnym BF-ie począwszy od Bad Company 2.

no nie żartuj akurat kampania w BC2 moim zdaniem była dobra, to dopiero w BF3i4 stała się dodatkiem do gry, ta z BF1 ma fajny klimat dużo bardziej oddaje atmosferę 1WŚ niż multi . taka moja opinia .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SkyZeWonsem
    760 postsPosty: 772Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
  • TheGhartan
    94 postsPosty: 99Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem potem komentuj.
    Musisz wykonać 5 z 6 części zadania żeby odblokować perkę, więc dodatek nie jest ci do niczego potrzebny.
  • Kilgour-Alex
    454 postsPosty: 461Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Chlopaki jak dodatek?siedze na urlopie ale jak weoce wbijam do gry:) widze troche placzu ale pewnie jest dobrze;)
  • ChaosIsMyMaster
    507 postsPosty: 511Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Chlopaki jak dodatek?siedze na urlopie ale jak weoce wbijam do gry:) widze troche placzu ale pewnie jest dobrze;)

Pewnie jest super zwłaszcza dzisiaj, lagi takie że aż żyć się odechciewa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.