[PS3] Zmiana nicku w grze

marcin90s
6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 8 Member
Witam.
Da się jakoś zmienić nick w grze? Obecnie pokazuje mi taki, jak mam nazwę użytkownika PSN, próbowałem przez Origin i edycję konta, jednak to nic nie dało. W niektórych miejscach na Battlelogu się zmienił, jednak nazwa żołnierza została stara. Czy jest jakiś sposób na to?

Komentarz

• iLumiantTo
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    Nie da się. Jeśli chcesz inny nick musisz sobie zrobić nowe konto w PSN
  • liquid_ssssnake
    20 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 20 Member
    Jeszcze kilka lat i firmware 10.0 do PS4 da możliwość zmiany nicków co jest możliwe od kilku lat u konkurencji, cierpliwie czekamy :)

• marcin90s
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 8 Member
    Dzięki za odpowiedzi.
  • liquid_ssssnake
    20 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 20 Member
    Nie ma za co, jako ciekawostę dorzucę info, w Japonii zmiana PSNid jest możliwa od dawna, jak widać jest to możliwe.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.