Duży ping po aktualizacji W imie Cara

Rudy_Z_Wyboru
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam, od wczoraj nie mogę sobie pograć w bf1, jak wbije na serwer to mam straszne lagi, czasami jak kogoś zabije to mi pokazuje killa dopiero po paru sekundach, ping skacze do 999 i nic nie można zrobić, dzisiaj miałem tak na każdym serwerze, nie tylko na nowych mapa z dodatku W imie Cara POMOCY

Komentarz

• hhrhr51
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    To samo ma dużo osób z tego co widzę. Często zdarza się tez cofanie po 2 metry do tyłu podczas biegu itp. Po aktualizacji zniknęła mi możliwość uzbrajania żołnierza w menu gry wszyscy tak maja?
  • C_K_Dezerter87
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    U mnie ping jest taki jak zawsze 30-40. Za to faktycznie są lagi i rubber banding. Wina raczej leży po stronie serwerów EA, bo ikona odpowiedzialna za sygnalizowanie problemów pojawia się bardzo często.
  • vxBRONSONxv
    59 postsPosty: 74Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    u mnie też ping 30-40 ale miałem sytuację że po zabiciu dopiero po dwóch sekundach pokazywał się ekran.i nie wiem czemu ale wszystkie mapy z dodatku chodzą dobrze a na carycynie gra mi przerywa.
  • Rudy_Z_Wyboru
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Widzę że nie ma odzewu od EA wszystkiego trzeba się samemu dowiadywać
  • Grabarz-LDZ
    13 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Wczoraj wieczorem po prostu nie dało się grać. Ping pokazuje między 30 a 50 ale co z tego jak punkty za zabicie czy przejęcie flagi dolicza po paru, parunastu sekundach. Do tego przycięcia i brak płynności skutecznie psują zabawę.
    Ja rozumiem że duża liczba graczy wróciła do BF-a żeby pograć w nowy dodatek ale chyba EA i ich serwery powinny być na to przygotowane :#
  • EA_Kuba
    28 postsPosty: 47Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
    Witajcie Panowie!

Problem, który zgłaszacie wydaje się być poruszony również tutaj.

Sprawa przekazana do DICE.
  • Zygmunt_Solorz
    43 postsPosty: 43Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Też to mam, co więcej jest straszne opóźnienie przy ruchu przez co musiałem wyłączyć czyste dane z myszy żeby w ogóle móc nią ruszać
  • Ramza87
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    z innej beczki czemu nie ma na nowych mapach Front Line.... dla mnie jeden z lepszych trybow a go brak na nowych mapach why......x(
  • CHUCK_NORIIIS
    9 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    O dziwo to samo się dzieje w BF4. Dzisiaj 60 graczy wywaliło z serwera gdzie najmniejszy ping to był 300 :smiley:
  • C_K_Dezerter87
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

Wiedzieli już o tym problemie przed premierą dodatku. Teraz mają wszystkie dane i będą wydawać hotfixa dla serwerów (nie będzie trzeba nic ściągać).
  • MaxUnited89
    96 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Pograłem dzisiaj kilka godzin i problem chyba nadal istnieje. Lagi jak cholera. Inni gracze też narzekali.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.