Battliefield 1 Drugi dodatek "W Imię Cara" - premiera 19 września (5 września Premium)

EA_Odix
11 postsPosty: 13Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
edytowano 31 sierpień
bQZCpU1.jpg

Witajcie Towarzysze!

Długo wyczekiwany drugi dodatek "W Imię Cara" do gry Battlefield 1, zadebiutuje 19 września, jednak dla posiadaczy Przepustki Premium oraz posiadaczy Edycji Rewolucja będzie on dostępny już 5 września!

Na początek "mrożący" zwiastun dodatku "W Imię Cara":

ZWIASTUN

KIEDY DODATEK BĘDZIE DOSTĘPNY?
  • Dla posiadaczy usługi Premium oraz edycji gry Rewolucja - 5 WRZEŚNIA
  • Dla posiadaczy wersji podstawowej gry - do zakupienia od 19 WRZEŚNIA

CO ZAOFERUJE NOWY DODATEK "W IMIĘ CARA"?

Armię rosyjską oraz 6 nowych map (wliczając w to niedawno opublikowaną Przełęcz Łupkowską), nowe typy broni, nowy tryb „Zrzut zaopatrzenia”, kawalerię huzarów i wiele nowej zawartości również pod kątem technicznym (wsparcie dla HDR10*)

*HDR10
Wraz z aktualizacją towarzyszącą dodatkowi Battlefield 1 „W imię cara”, do gry wchodzi opcja jeszcze bardziej wyostrzająca jakość grafiki w Battlefield 1: wsparcie dla HDR10.

Tonowanie HDR (High Dynamic Range) czyni oprawę graficzną Battlefield 1 jeszcze bardziej widowiskową dla posiadaczy wymaganego sprzętu (ekranu z funkcja HDR wraz z konsolą lub odpowiednio szybkim komputerem zdolnym do renderowania grafiki HDR).

Z rozszerzonym zakresem kontrastu i paletą barw możliwe będzie wyświetlanie bardziej realistycznej grafiki. Podczas szarży przez zaśnieżone stoki Przełęczy Łupkowskiej lub w mrocznych zaułkach Carycyna zauważycie zapewne, że zarówno dobrze oświetlone, jak i zacienione miejsca, zyskują na szczegółowości i przypominają to, co normalnie zauważyłoby ludzkie oko.

JAKIE MAPY? ... JAKIE BRONIE?... CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

Poniżej znajdziecie więcej informacji o mapach oraz nowej zawartości, która będzie na Was czekać 5 wrze
śnia!

NOWE MAPY:
0VJrX9c.png

j7xcojb.png

LpeeSlk.png

NOWE BRONIE I POJAZDY:
9yXdLDx.png

NOWY TRYB GRY "ZRZUT ZAOPATRZENIA":
DIkR5zX.png

DODATKOWE NOWOŚCI:
ywwkmFq.png

Gme2SmX.png

Szczegółowe zmiany (tzw. patch notes) odnośnie usprawnień w rozgrywce oraz zmian itp. zamieścimy na forum oraz oficjalnej stronie battlefield.com ...wkrótce!

Przygotujcie się więc na 5 września. Mamy nadzieję, że spodoba wam się to, co przyniesie ze sobą dodatek Battlefield 1 „W imię cara”.

* Daty premier dodatków i szczegółowe informacje na ich temat będą zamieszczane na stronie www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/premium.

Dodatkowo poniżej dorzucam...

KALENDARZ BATTLEFIELDOWCA:

LgojVLj.png

Komentarz

• Ka4cio21
    16 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    O której godzinie wychodzi update z dodatkiem W imię Cara?
  • mixeerONE
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Po 11 ruszy..:)
  • mixeerONE
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Update właśnie ruszył..pobieramy..jeahhhh
  • EA_Odix
    11 postsPosty: 13Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
    edytowano 5 wrzesień
    Aktualizacja jest już jest dostępna według komunikatu w tym wpisie. Zatem zapraszam do pobierania i sprawdzania wielu nowości jakie koledzy przygotowali.
  • mixeerONE
    Update pobrany..tylko serwery offline..ciekawe o której rusza..
  • Rudystodwa4
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Jeszcze nie ruszyly....
  • patpatrykowski
    130 postsPosty: 133Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nie wiem na czym grasz, ale na pc zdążyłem już lvl wbić i odblokować trzy perki i dwie bronie.
  • Rudystodwa4
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    patpatrykowski napisał użytkownik: »
    Nie wiem na czym grasz, ale na pc zdążyłem już lvl wbić i odblokować trzy perki i dwie bronie.

Xbox One. Caly Dzien nie dzialaja

• Zby_PL
    15 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Taaa fajnie tylko znowu optymalizacja siadła co update to gorzej... Wcześniej było ok teraz znowu lagi i stuttering... kiedy oni to dopracują ?
  • AgentBartezz
    264 postsPosty: 265Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    @Zby_PL Być może w kolejnym Battlefieldzie ehh...
    Czy ostatnio też macie wrażenie że są gorsze pingi na serwerach ? Dodatkowo stuttering i spadki fps. Ale co do wydajności gry (stuttering i problemy z fps) to mamy winowajcę który się przyznał - Microsoft oto źródło :

http://www.dsogaming.com/news/microsoft-confirms-game-stuttering-issues-due-to-windows-10-creators-update/

Czyli teraz co update Windows 10 to będzie gorzej... brawo :(
  • Your3vilTwin
    675 postsPosty: 698Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Hymmm. A jak ktoś ma problemy na W7/8.1 to też wina tej aktualizacji? Bo z tego co widzę to ludzie korzystający z tych systemów tak samo się skarżą.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• EA_Kuba
    28 postsPosty: 47Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
    edytowano 12 wrzesień
    @Your3vilTwin @Zby_PL

Wykluczając sprawy systemowe/ sprzętowe wasz problem może powiązany być z tym, a na forum było to wspomniane również tutaj. Informacje zostały przesłane do DICE.
  • Your3vilTwin
    675 postsPosty: 698Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano 13 wrzesień
    @EA_Kuba
    Ja pytałem czysto retorycznie. Myślę, że zdecydowana większość wie kto ponosi winę za obecny stan rzeczy.

EDIT
    Wczoraj DICE postawiło specjalne serwery testowe gdzie testowali potencjalne poprawki. Zebrali sobie dane i zobaczymy co z tego wyjdzie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Popullus_Tremula
    86 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Wczoraj DICE postawiło specjalne serwery testowe gdzie testowali potencjalne poprawki.

Byłem chwilę przed zamknięciem na tym serwerze. Lagi większe niż na rosyjskich mapach, więc moim zdaniem "poprawek" tam nie było :p
  • Kamyck89
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Serio, Ja i grupa moich znajomych przestaliśmy w to grać jak tylko zobaczyliśmy ta łysą kobietę w menu startowym. Miałem kupić DLC, ale nie chcę mieć za wiele wspólnego z tym całym politycznie poprawnym badziewiem. Naciągane.
  • Kilgour-Alex
    454 postsPosty: 461Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Kamyck89 napisał użytkownik: »
    Serio, Ja i grupa moich znajomych przestaliśmy w to grać jak tylko zobaczyliśmy ta łysą kobietę w menu startowym. Miałem kupić DLC, ale nie chcę mieć za wiele wspólnego z tym całym politycznie poprawnym badziewiem. Naciągane.

Panie jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :) mi się akurat to mega wszystko podoba i nie uważam że to coś naciąganego. Nie zapominaj że to gra komputerowa a takie smaczki jak Panie snajperki to IMO tylko dodaje uroku :P
  • TFP_Reborn
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano 11 październik
    12 paź będzie łatka do gry.
    Dodadzą operacje w wyszukiwarce serwerów.
    Likwidacja trybu 40 os. w operacjach.
    https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/75rszw/operations_in_the_server_browser/
    Część serwerów DICE będzie miała tryb wszystkie mapy.

(Możliwe)
    Prawdopodobnie zostanie kolejny etap phantom easter egga

Czym byłoby forum internetowe gdyby przeniosło się do realu?
    Obozem koncentracyjnym.

• Popullus_Tremula
    86 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano 12 październik
    W dzisiejszej aktualizacji zmniejszyli widoczność ikon sojuszników oraz wrogów czy mam coś z oczami?

/Sprawdzałem ustawienia, wszystkie są na 100%. Oznaczać można do woli, żołnierz krzyczy o nieprzyjaznym Niemcu na horyzoncie, a ja go nawet nie widzę. Najgorzej jest podczas lotu samolotem. Załączam zdjęcie "teraz i wczesniej".

u3nc7ie19fhx.png
  • BlueTiger07
    250 postsPosty: 254Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Wygląda na jakiś bug, snajperem na dalsze odległości w ogóle nie widać kto jest kto, na reddit już piszą o tym .. https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/75x2gv/new_update_cant_see_teammate_icons/
  • SkyZeWonsem
    760 postsPosty: 772Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    1. Faktycznie spotowanie obecnie to porażka. Najgorzej jest to że nie widzimy swoich. Generalnie kolory spotów i celów misji są bardzo blade. Niech to wywalą i wprowadzą FF to przynajmniej będzie ciekawiej :)
    2. Operacje tylko na 64 osoby to dla mnie chaos. Zero taktyki tylko bezmyślna nawalanka. Prosta droga do ubicia tej rozgrywki.
    3. Jak mam niby znaleźć te serwery ze wszystkimi mapami ? Jest jakiś filtr w wyszukiwarce ?
    4. Jak dali operacje na 64 to mogli dać szturm na 32 :)
    5. Jedyne co im wyszło to możliwość wyłączenia aberracji, ziarna, rozmycia i sposobu szarży. Liczyłem, że będzie rebalans broni ale jak widać jeszcze nie teraz.
    6. Najgorsze jest to, że nie wiadomo kiedy te nowe błędy naprawią oraz jakie nowe genialne rozwiązania zaproponują.
  • _SamoZuoooo_
    118 postsPosty: 133Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    5. Jedyne co im wyszło to możliwość wyłączenia aberracji, ziarna, rozmycia quote]

a możesz wytłumaczyć o co w tym chodzi
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SkyZeWonsem
    760 postsPosty: 772Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano 14 październik
    Dodali nowe opcje w ustawieniach, które wyłączają to guano. Jest nawet w opisie łatki.
    Aberacja chromatyczna to wada obiektywów. Przykład.
    aberracja-chromatyczna-j-b7d2476.jpg
    Po co to w grze ?
    Ziarno filmowe - inaczej szum. Tu starają się nadać charakter ziarna z taśm analogowych. Po co to ? Dla klimatu ?!?
    Rozmycie przy ruchu - teraz w końcu faktycznie rozmycie ma być wyłączone. Do tej pory niby było wyłączone jednak nadal w minimalnym stopniu obraz był rozmywany.
    To tak w wielkim skrócie.
    Każdy "efekt" niepotrzebnie obciąża kartę graficzną więc korzyści będą w ilości FPS po wyłączeniu tego badziewia.
    Generalnie za dużo ostatnio tego wciskają. Jeszcze brakuje wyłączenia flar i błysków. Ludzkie oko tak nie widzi. Flary i błyski powstają gdy światło przechodzi przez kilka soczewek w obiektywie. Po co to w grze ? Mi to przeszkadza bo:
    - mniej widać
    - obraz jest nienaturalny
    maxresdefault.jpg
    Na prawdę oko to obiektyw anamorficzny ? Są jeszcze przecież "super efekty" typu winieta :)
    No ale chcą nadać filmowy wygląd grze. Niech se nadają ale niech też dadzą możliwość wyłączenia tego gdy ktoś chce patrzeć "normalnie" na grę.
  • _SamoZuoooo_
    118 postsPosty: 133Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    OK dzięki .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • MarcelFOotbal
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    W dzisiejszej aktualizacji zmniejszyli widoczność ikon sojuszników oraz wrogów czy mam coś z oczami?

/Sprawdzałem ustawienia, wszystkie są na 100%. Oznaczać można do woli, żołnierz krzyczy o nieprzyjaznym Niemcu na horyzoncie, a ja go nawet nie widzę. Najgorzej jest podczas lotu samolotem. Załączam zdjęcie "teraz i wczesniej".

u3nc7ie19fhx.png

Mam to samo. Da się coś z tym zrobić?
  • SkyZeWonsem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.