Nagrody z "Letnich Misji"

AdamK012
2 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Witam, chciałem się was zapytać czy już dostaliście czwarty nieśmiertelnik za wykonanie poprzednich "letnich misji" które można było niedawno wykonać jeśli nie wykonało się ich jeszcze wcześniej oraz Sztylet Arditi ponieważ napisano że wszystkie nagrody zostaną wydane graczom w tydzień po 11 września a ja jeszcze nie dostałem a wy ?. Jeśli ktoś nie dostał to trzeba poczekać czy jednak zgłosić ?

Komentarz

• EA_Kuba
    28 postsPosty: 47Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
    Hej @AdamK012,

Nagrody były przyznawane w seriach, stąd różnice w otrzymywaniu nagród za letnie misje. W zależności od tego kiedy wykonałeś zadania (jeśli np. skorzystałeś z okazji powtórzenia misji niedawno) nagrody mogą potrzebować jeszcze chwilę czasu, by wylądowały na Twoim koncie.

Zawsze jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zawartości, mogą one zostać rozwiane podczas rozmowy telefonicznej z nami ;)
  • EA_Odix
    11 postsPosty: 13Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
    @AdamK012

Aktualizacja 14/09/2017 !

Osoby, które nie otrzymały jeszcze nagrody głównej (Sztylet Arditi + złoty Dog Tag Elita) za wykonanie 3 letnich misji społecznościowych (drugie podejście), mogą spodziewać się Swojej nagrody w przyszłym tygodniu!

Prosimy zatem o Cierpliwość!

Pozdrawiam! :)
Ta dyskusja została zamknięta.