Nie udało się połączyć z ea online ....

Tomi_1992PL
0 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Cześć wszystkim !

Od kilku dni mam problem z graniem przez sieć, zaznacze że dzieje się to tylko w BF 1.
Nie mogę kompetnie połączyć się do gry online , robiłem już wszystko...
Odinstalowywanie gry , format konsoli do zera, reset routera a nawet byłem u kumpla z konsolą żeby podpiąć się do innego neta.
W internecie znalazłem też wątek odnośnie tego problemu w BF 1 który polegał na zmianie przez dostawce internetu ( mam UPC)protokołu IPv 4 na IPv 6 co za tym idzie problemy z graniem przez sieć ale protokół jest prawidłowy.

Ma ktoś z was jakiś pomysł w czym leży problem ? :/

Komentarz

• artiart1
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mam dokładnie to samo co Ty. Problem wystąpił po nowej aktualizacji :neutral:
  • treking3011
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Czołem. Szwagier miał podobny problem. Kontakt z dostawcą internetu (w naszym przypadku UPC) i konieczność zmiany protokołu IPv6 na IPv4. Gość z infolinii był w temacie i sprawę załatwił zdalnie w 10 minut.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.