[PC] Tigersbf zaprasza

TGR_Recon
144 postsPosty: 161Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano 6 luty

Witam
Zapraszam graczy do naszej społeczności plutonu w Tigersbf.
Jesteśmy plutonem, który gra 4fun . Mamy też i swoje zasady.
W naszym plutonie są gracze powyżej 18 lat . Więc jeśli chcesz do nas dołączyć to nie zwlekaj.

Więcej informacji o plutonie > https://forums.battlefield.com/pl-pl/group/74-tgr-pluton-4fun-tigersbf

Zapraszamy

Komentarz

• TGR_Recon
    144 postsPosty: 161Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano 6 luty
    Rekrutacja nadal otwarta.
    Szukamy ludzi w miarę aktywnych grających 4FUN kilka dni w tygodniu lub nawet co dziennie.
  • Yarrowsski
    6 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    witam chetrnie dolacze do was Pozdrawiam :)
  • TGR_Recon
    Witam i zapraszam zaproszenie poszło.
  • Yarrowsski
    tak doszlo pozdrawiam :D
  • Yarrowsski
    podaj TS :p
  • PL_Infernus
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam,
    Czy wciąż działacie i gromadzicie graczy zgodnie z waszą prezentacją?
    Jeśli tak, to proszę o namiary na TS.
    Pozdrawiam
  • TGR_Recon
    Witam
    Tak działamy i gramy. Teraz kolej na następną drużynę i dalej do pełnego składu.
    Zaproszenie poszło
  • DziikuPL
    64 postsPosty: 73Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Może jakiś sparing 12 vs 12 DOMINACJA?
  • TGR_Recon
    SAT_Dziku napisał użytkownik: »
    Może jakiś sparing 12 vs 12 DOMINACJA?

Witaj Wystarczyło wejść na nasz post plutonu i dowiedzieć się , że nie gramy takich sparingów itp..
  • DziikuPL
    64 postsPosty: 73Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 26 kwiecień
    Wchodząc w Wasz post można wyczytać: "Gramy dla przyjemności i nie prowadzimy przymusowych treningów / sparingów.". W związku z tym dodałem post o treści:"Może jakiś sparing 12 vs 12 DOMINACJA?" Nie uważam, żeby mój post był informacją zmuszającą Was do rozegrania sparingu a jedynie pytanie czy macie na takie coś ochotę. Nie prowadzicie przymusowych treningów/sparingów nie oznacza raczej, że nie gracie ich w ogóle... No chyba, że albo ja nie umiem czytać ze zrozumieniem albo Wy nie wiecie co macie w tym poście napisane xD Już nie wspomnę, że jest to informacja dla osób chcących do Was dołączyć.
  • TGR_Recon
    edytowano 28 kwiecień
    SAT_Dziku napisał użytkownik: »
    Wchodząc w Wasz post można wyczytać: "Gramy dla przyjemności i nie prowadzimy przymusowych treningów / sparingów.". W związku z tym dodałem post o treści:"Może jakiś sparing 12 vs 12 DOMINACJA?" Nie uważam, żeby mój post był informacją zmuszającą Was do rozegrania sparingu a jedynie pytanie czy macie na takie coś ochotę. Nie prowadzicie przymusowych treningów/sparingów nie oznacza raczej, że nie gracie ich w ogóle... No chyba, że albo ja nie umiem czytać ze zrozumieniem albo Wy nie wiecie co macie w tym poście napisane xD Już nie wspomnę, że jest to informacja dla osób chcących do Was dołączyć.

Pozostawiam to bez komentarza. @SAT_Dziku No chyba, że albo ja nie umiem czytać ze zrozumieniem.
    Nie gramy sparingów nie potrzebujemy spiny w zespole.
  • TGR_Recon
    Witam
    Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej gry. Komunikacja przez ts3.
    Więcej informacji znajdziecie na stronie grupy i stronie plutonu/forum.

Zapraszamy
  • Freak_ArdCor
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Hej.
    Chętnie dołączę do was koledzy,
    nick: Freak_ArdCor
    Dodajcie mnie proszę na Originie, chciałbym się z wami skontaktować :)
    Pozdrawiam
  • TGR_Recon
    Freak_ArdCor napisał użytkownik: »
    Hej.
    Chętnie dołączę do was koledzy,
    nick: Freak_ArdCor
    Dodajcie mnie proszę na Originie, chciałbym się z wami skontaktować :)
    Pozdrawiam

Witaj
    Jasne nie ma sprawy link do naszej grupy https://forums.battlefield.com/pl-pl/group/74-tgr-tigersbf-pluton-4fun
    Zaproszenie wysłane.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.