Battlefield rewolucja

sa4i
2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
witam
mam pytanie . Posiadam grę podstawową BF1 . Mam zamiar kupić Bf Rewolucje by mieć dostęp do premki a podstawkę sprzedać
I tutaj mam pytanie . Czy wszystkie dotychczasowe postępy będę miał zachowane tj np. odblokowanie klas , broni itp. itd. czy będę musiał zabawę zaczynać od nowa ??
Będę wdzięczny za odpowiedź
pozdrawiam

Komentarz

• Dunio07
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 13 wrzesień
    Nie można tak po prostu sprzedać jednej gry z konta Origin. Musiałbyś sprzedać całe konto, wraz z wszystkimi grami i wszystkimi postępami w nich. EA jednak zabrania takich praktyk.
    EDIT:
    Nie powiedziałeś na jakiej platformie grasz, założyłem że na PC. Nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja z konsolami.
  • sa4i
    2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    o sorki nie dopisałem konsola ps4
  • vxBRONSONxv
    59 postsPosty: 74Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    tak czy siak gra przypisuje się do konta.jeżeli byłoby inaczej to piractwo by hulało na ps jak ta lala.
  • EA_Kuba
    28 postsPosty: 47Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
    @sa4i

Wszystkie odblokowania, postępy, ilość doświadczenia zapisane jest na Twoim koncie. Kupując inną wersję gry, poszerzysz tylko swój dostęp do zawartości, nic nie stanie się z Twoimi poprzednimi osiągnięciami. Pamiętaj tylko by na konsoli zalogować się na właściwe konto ;).
  • sa4i
    temat do zamknięcia :) w rewolucji obok podstawki jest kod do premium :)
  • SylwesterSpalony
    183 postsPosty: 202Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha mod
    Temat wyjaśniony zamykam ;)
    Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Ta dyskusja została zamknięta.