Wejście siłowe - problem

badaj-pl
25 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam,

ma ktoś z was problem z nabiciem szarzy i dynamitu, mi nie zaliczą kili pomimo wykonania szarży lub zabójstwa, chyba że ktoś wie jak to zrobić ? może chodzi o tryb, albo w jednej rundzie..?

Komentarz

• Rydzu2015
    89 postsPosty: 97Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Żadnych problemów z tym nie miałem powinno zaliczać bez względu na tryb chyba że jest inaczej napisane.Jestem już na ukończeniu ostatniej specjalizacji :smile:
  • _SamoZuoooo_
    89 postsPosty: 102Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Wczoraj miałem taką sytuację z kuszą, najpierw stanęło na 2 zabiciach i nic nie dodawało a potem samo wskoczło na 7 zabić i znów się zatrzymało dopiero na koniec rundy zaliczyło zadanie. zaliczyłem już wszystkie zadania z tej pierwszej linii i raczej wszystkie bez problemu .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • EA_Kuba
    28 postsPosty: 41Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1
    Witajcie :)

Niekiedy zdarza się, że dane statystki nie wyświetlają się podczas rozgrywki, ale są naliczane w tle. Co za tym idzie jeśli osiągniecie wymaganą ilość zabić/oznaczeń etc. pojawi się komunikat to potwierdzający. Zazwyczaj wszystko wraca do normy po zakończeniu rundy jak to zauważył @_SamoZuoooo_ , w innych przypadkach wystarczy ponownie uruchomić grę.
  • Rydzu2015
    89 postsPosty: 97Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Wsparcie,specjalizacja niezniszczalny : Nie ginąc,zabij 5 wrogów za pomocą elitarnych klas.Albo ja tego nie rozumiem albo seria 22 zabić na carycynie się nie zaliczyła bo wciąż mam 0%.Tak samo w medyku Strzykawka ze stymulantem : dokonaj 5 wielobójstw na mapie monte grappa.Nie wiem dlaczego ale mi tego nie zalicza
  • Popullus_Tremula
    65 postsPosty: 65Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano 13 wrzesień
    Czasem nie nalicza się nic, a czasem wskakuje peryskop podczas biegania ze strzelbą.
  • patpatrykowski
    130 postsPosty: 133Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Mi dzisiaj wskoczył medal na szturmie za niby wysadzenie dwóch telegrafów na linii frontu i 25k exp wpadło ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.