Przed zamieszczeniem nowego wpisu lub wątku skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź czy odpowiedź na Twoje pytanie nie znajduje się w wątkach przypiętych.

Każdy wpis lub wątek w tym dziale, traktujący o problemach z grą lub sprzętem musi zawierać:

Opis problemu
Wersję gry (sklepowa/aukcja/skan/box itp)
System (wersja/ilu bitowa/)
Konfigurację komputera:

procesor
karta graficzna
płyta główna
ilość pamięci
zasilacz (opcja)
sposób połączenia z siecią (LAN/WIFI/dostawca)

Przenoszenie gry z HDD na SSD

Hamma115
postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam, jak w temacie znacie sposób jak przenieść grę z hdd na ssd ,tak aby działała ?

Odpowiedzi

• Popullus_Tremula
    86 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Skopiuj/wytnij na ssd, a potem w ustawieniach origina zmień ścieżkę dostępu do folderu z grami na nową. Nie wiem jak to działa w przypadku większej ilości gier, gdy jedną przenosisz, a jedną zostawiasz. Acz są też programy typu 'Junction Link Magic', które tworzą w obecnym folderze skrót gry zlokalizowanej w nowym miejscu.
  • Your3vilTwin
    675 postsPosty: 698Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    A wpisy w rejestrze sam sobie Origin pozmienia? Dawno nie robiłem takich przenosin więc pytam z ciekawości. Kiedyś taka metoda nie miała prawa zadziałać.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Popullus_Tremula
    86 postsPosty: 86Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano 14 wrzesień
    Kiedyś testowałem i działało bez problemu. Przenoszenie, zmiana folderu w opcjach, potem klik na grę i sprawdź/napraw/pobierz. Sprawdziłbym teraz, ale ostatnio przenosiłem Wiedźmina i ssd zajęty [w przypadku GOGa też żadnych problemów nie było].
  • Kilgour-Alex
    454 postsPosty: 461Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Wolałbym usunąć i ściągnąć na nowo na nowy dysk :) takie przenosimy zawsze się wiążą z tym że coś się nie przeniesie cos umknie :D i gra będzie działać nie do końca prawidłowo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.