Przed zamieszczeniem nowego wpisu lub wątku skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź czy odpowiedź na Twoje pytanie nie znajduje się w wątkach przypiętych.

Każdy wpis lub wątek w tym dziale, traktujący o problemach z grą lub sprzętem musi zawierać:

Opis problemu
Wersję gry (sklepowa/aukcja/skan/box itp)
System (wersja/ilu bitowa/)
Konfigurację komputera:

procesor
karta graficzna
płyta główna
ilość pamięci
zasilacz (opcja)
sposób połączenia z siecią (LAN/WIFI/dostawca)

Przenoszenie gry z HDD na SSD

Hamma115
postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam, jak w temacie znacie sposób jak przenieść grę z hdd na ssd ,tak aby działała ?

Odpowiedzi

• Popullus_Tremula
    94 postsPosty: 94Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Skopiuj/wytnij na ssd, a potem w ustawieniach origina zmień ścieżkę dostępu do folderu z grami na nową. Nie wiem jak to działa w przypadku większej ilości gier, gdy jedną przenosisz, a jedną zostawiasz. Acz są też programy typu 'Junction Link Magic', które tworzą w obecnym folderze skrót gry zlokalizowanej w nowym miejscu.
  • Your3vilTwin
    767 postsPosty: 790Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    A wpisy w rejestrze sam sobie Origin pozmienia? Dawno nie robiłem takich przenosin więc pytam z ciekawości. Kiedyś taka metoda nie miała prawa zadziałać.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Popullus_Tremula
    94 postsPosty: 94Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Kiedyś testowałem i działało bez problemu. Przenoszenie, zmiana folderu w opcjach, potem klik na grę i sprawdź/napraw/pobierz. Sprawdziłbym teraz, ale ostatnio przenosiłem Wiedźmina i ssd zajęty [w przypadku GOGa też żadnych problemów nie było].
  • Kilgour-Alex
    476 postsPosty: 485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Wolałbym usunąć i ściągnąć na nowo na nowy dysk :) takie przenosimy zawsze się wiążą z tym że coś się nie przeniesie cos umknie :D i gra będzie działać nie do końca prawidłowo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!