Zniszczyć 2 samoloty LKM-em ????

_SamoZuoooo_
175 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Rozumiem że dla koksów battlefield'owych lub ustawkowiczów to bułka z masłem . natomiast dla mnie niedzielnego gracza to raczej nieosiągalne zadanie. Tak więc się zastanawiam czy w tym zadaniu nie wkradł się jakiś błąd ?
Never underestimate the power of the Dark Side.

Komentarz

• patpatrykowski
    131 postsPosty: 134Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Strzelaj do każdego który widzisz, kilka razy mi się tak udało zestrzelić. Zadanie bardziej na farta moim zdaniem.
  • TheGhartan
    110 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Też nie jestem z tych lepszych graczy ale kilka bombowców już zestrzeliłem.Staraj się strzelać zawsze gdy jakiś nad tobą przelatuje a najlepiej właśnie do bombowców gdy lecą nisko i wolno.
  • xxxDEZERTERxxx
    147 postsPosty: 149Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano wrzesień 2017
    Taki mały tip: jeżeli widzisz, że twój sojusznik naparza do samolotu z działa AA to przyłącz się do niego ze swoim LKM'em...
    Albo jeszcze inaczej. Najpierw samemu "ciężko uszkodzić" samolot działkiem AA, a później dobić go z LKM'u.
    Post edited by xxxDEZERTERxxx on
  • _SamoZuoooo_
    175 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    no cóż będą próbował ale to będzie tak jak napisał
    patpatrykowski napisał użytkownik: »
    Zadanie bardziej na farta

• VXBronsonXV
    151 postsPosty: 174Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Taki mały tip: jeżeli widzisz, że twój sojusznik naparza do samolotu z działa AA to przyłącz się do niego ze swoim LKM'em...
    Albo jeszcze inaczej. Najpierw samemu "ciężko uszkodzić" samolot działkiem AA, a później dobić go z LKM'u.

To plus odpowiednia giwera MG15 Lekki, przygważdżający i mapa Grappa. Na szczęście DICE zrezygnowało z Madsena okopowego.
    Dobrze jeszcze mieć przy sobie klucz by naprawić AA i przy okazji można zrobić zadanie z naprawami pojazdów.

chaos ma racje okazało się łatwiejsze niż myślałem grappa jest dobra bo można wysoko i blisko samolotów być a mg15 dlatego bo 20 naboi w magu nie wystarczy a zanim przeładujesz to ten odfrunie i się naprawi.
  • jarekzim
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja dzisiaj próbowałem zestrzelić te samoloty, biegałem jak debil po mapach i co tylko gdzieś samolot leciał to waliłem w niego jak w amoku. Efekt był taki że nic nie zestrzeliłem a co chwilę padałem jak mucha :-)
  • oOTomekOo
    18 postsPosty: 22Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Mnie się udało po jednym w dwóch rundach pod rząd ale to kwestia szczęścia :D i tak najgorsze są kille z pułapki zwiadowcy jeśli nie lubi się nim za bardzo grać.. Jakby ktoś chciał sobie nawzajem pomóc niech doda do znajomych ;)
  • EA_Kuba
    92 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager
    Mnie udało się zestrzelić jeden na mapie Albion - totalny przypadek oczywiście za pomocą MG15 nA :)

Muszę spróbować na Monte Grappa, tak jak napisał @vxBRONSONxv :)
  • LM_emzio
    12 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    oOTomekOo napisał użytkownik: »
    i tak najgorsze są kille z pułapki zwiadowcy jeśli nie lubi się nim za bardzo grać.. Jakby ktoś chciał sobie nawzajem pomóc niech doda do znajomych ;)
    Szturm i podkladaj koło telegrafów będą nieraz mass kille.
  • SkyZeWonsem
    910 postsPosty: 922Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ta i przy okazji możesz zabić swojego z zespołu. Osobiście rozwalam wszystko co ktoś położy przy telegrafie
  • RobKul86
    96 postsPosty: 104Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano wrzesień 2017
    EA_Kuba napisał użytkownik: »
    Mnie udało się zestrzelić jeden na mapie Albion - totalny przypadek oczywiście za pomocą MG15 nA :)

Ja zestrzeliłem w 100% farciarsko jeden bombowiec na Albionie... Właśnie z MG15. Oddałem kilka strzałów od niechcenia.
    Czasem mam wrażenie, że gdy próbuje się coś zrobić, a to nie wychodzi... to w końcu się to udaje za sprawą skryptu? Poważnie. Ta gra jest tak casualowa, nastawiona na niedzielnych graczy, że nie zdziwiłbym się, gdyby w grze były zaimplementowane jakieś skrypty załatwiające całą sprawę...
  • Popullus_Tremula
    98 postsPosty: 98Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Ze swojej strony polecam fortecę Fao. W moim przypadku na operacji, jako obrońca, ostatnie dwa punkty wewnątrz fortecy. Lokujemy się na wieży z działkiem plot obsługiwanym przez kompana i strzelamy razem z nim. Oczywiście na farcie, ale można zabrać fragi.
  • MH9O
    15 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Udało mi się zestrzelić oba samoloty potrzebne do misji w trakcie jednej rundy.
    Moje rady:

- Monte Grappa
    - MG15 przygważdżający
    - Wal do każdego samolotu!
    - Najlepiej strzela się do myśliwców i bombowców
    - Warto kręcić się w okolicy działa AA

Warto się pomęczyć, bo MG14 to świetna broń :)
  • I_November_I
    88 postsPosty: 88Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jak wyżej jedna runda, ale miałem to już obcykane poprzednio jak to robić, zawsze dodatkowe punkty.
    Mały tip: nie strzelaj jak potłuczony kiedy widzisz że jest cały, kiedy ze skrzydeł ma strzępy, ogon się pali a ekipa wyskakuje z niego, wtedy wal ile wlezie.
    Pamiętaj że ma ci zaliczyć zniszczenie samolotu, nie zabicie, jak spadnie koło Ciebie opuszczony samolot ( częste na Monte Grappa i Lupkov Pass ) rozwal go z LKMu, też zaliczy.
    Osobiście polecam Perino model 1908, nie dość że wali w punkt, można tępić samolot na bardzo duże odległości, to od razu zalicza do drugiej części zadania, gdzie jest 50 zabójstw z tego KMu, ogólnie lekko w kulki sobie polecieli, bo o ile faza 1 jest dostępna dla wszystkich, to faza druga premium only, albo dla mających dodatki ( wsparcie Perino, Zwiad Lebel model itd )
  • _SamoZuoooo_
    No dobra wpadło a myślałem że to niemożliwe .
    Oba na Albion, oba z Lewis przygważdżający, w różnych rundach .
    -Pierwszy - znalazłem jakiegoś gościa co już strzelał do bombowca (ten krążył od jednej armaty do drugiej i bombardował) i się przyłączyłem , strasznie długo to trwało bo ten pewnie się naprawiał jak już nas miną, ale wreszcie wpadły dwa zabicia i zniszczenie (tak swoją drogą ciekawe czy kolesiowi do którego się przyłączyłem też wpadło zniszczenie)
    -Drugi no nie wiem kilka magazynków (bombowiec też krążył nad armatami) sam z większej odległości niż poprzednio i po prostu po jakimś czasie strzelania wpadło .
    -moje spostrzeżenie, ale pewnie wiecie : jak karabin się zaczyna grzać to lepiej go przeładować mamy nowe pestki i się schłodzi, za pierwszym razem strzelałem na stojąco bo bombowiec przelatywał nade mną i dłużej miałem go na celowniku niż bym leżał , za drugim razem już na leżąco z racji że był dużo dalej .
    Powodzenia .
  • CHUCK_NORIIIS
    10 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    A co dają za zestrzelenie samolotu ?
  • ChaosIsMyMaster
    517 postsPosty: 521Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Kurka wodna więcej czasu zajęło mi zdobycie 5 zabójstw przy pomocy gruzów niż zniszczenie 2 samolotów z LMG :D
  • Borzywit-CNP-
    409 postsPosty: 488Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
    CHUCK_NORIIIS napisał użytkownik: »
    A co dają za zestrzelenie samolotu ?

jedno z zadań do odblokowania LKM z dodatku.

image image
  • _SamoZuoooo_
    LM_emzio napisał użytkownik: »
    oOTomekOo napisał użytkownik: »
    i tak najgorsze są kille z pułapki zwiadowcy jeśli nie lubi się nim za bardzo grać.. Jakby ktoś chciał sobie nawzajem pomóc niech doda do znajomych ;)
    Szturm i podkladaj koło telegrafów będą nieraz mass kille.

Polecam tą nocną mapę Ofensywa Nevilla czy jakoś tak, podkładałem w okopach wpadło 4 w jednej rundzie dodatkowo jest tam też zadanie by zabić 50 trafieniem w głowę więc snajper się sprawdza .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!