O co chodzi z "Ukoncz 3 z 5 Przedziałów dobry początek"

2

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Perka na przygwożdżony jest w user.cfg :) Więc zbędny bajer. Nic mnie nie przygwoździ :P Osobiście do medyka wolę szybki odwrót, osłonę przede wybuchami oraz krótszy czas na spocie. Regeneracja niepotrzebna bo są apteczki. Wsparcie - regeneracja, szybki odwrót pod ostrzałem, osłona przed wybuchami. Szturmowiec identycznie. Generalnie spora część specjalizacji jest bezużyteczna. Szkoda, że nie ma perki na większą ilość noszonej amunicji u medyka i szturmowca.
  • LM_emzio
    96 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 100 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Nie są trudne ale beznadziejnie skonstruowane. Medyk powinien mieć typowe zadania związane z leczeniem i reanimacja. W żadnym przypadku nie powinno być mowy o granatnikach.
    Dokładnie.
    Wszyscy gracze są wniebowzięci (dosłownie i w przenośni) bo w EA wymyślili, żeby medycy od teraz biegali z granatami karabinowymi zamiast podnosić czy leczyć.
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    I tak ludzie nie leczyli nawet jak latali ze strzykawkami i aptekami :D
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Zrobione :) nawet łatwe. Niestety trzeba zrobić w jednej rundzie, bo inaczej resetuje postęp (bug?). Proponuję wybrać jakąś większą operację, gdzie broniący mają większą szansę na wygraną np. Żelazne Mury (Monte Grappa).
    Wchodzimy do drużyny broniącej, leczymy 4 różnych członków naszej drużyny (squad), zmieniamy drużynę na inną, znowu leczymy 4 członków i tak dalej. I teraz najważniejsze - 3 bataliony wroga są liczone jako jedna runda - jeżeli nie zdołamy obronić ostatniego sektora i zmieni się mapa (z Monte Grappy na Skraj Monarchii) to tak jakby skończyła się runda i postęp zostanie zresetowany. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to można zmienić zespół (z broniącego na atakujący).

Zrobiłem na jednej mapie zmieniając drużyny i mi nie zaliczyło. Dzisiaj robię znowu, może tym razem się uda.
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    jak zniszczyć samolot z LKM przecież ten LKM wsparcia nic nie daje na samoloty
  • SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Jakoś inni to robią. Wystarczy trochę samozaparcia i szczęścia.
    A tak z innej beczki.
    Co daje dzisiejsza aktualizacja ? Mam jakieś dziwne wrażenie, że zwiększono zadawane obrażenia. To co jest ta CTE.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Miała poprawić serwery, ale jak dla mnie to mało tej poprawy jest.
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Ja tam widzę poprawę. Najważniejsze, że zlikwidowali te opóźnienia i lagi. Jak nie zmienili zadawanych obrażeń to albo wczoraj miałem dobry dzień albo przeciwnik był wyjątkowo słaby. Z pukawek medyka siadało wszystko.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Dla mnie Amiens dalej laguje. Czasami mniej czasami bardziej ale nadal się grać odechciewa.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Btw, macie jakiś sposób na zabicia gruzem? Ładunkiem dywersyjnym nie wychodzi wcale, chałupa leży, a zabójstwa jeśli już są to zaliczane jako normalne. Może podkop saperką pod fundamenty?
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Jedna runda w szturmie na Skraj Monarchii - tam to robiłem. Musisz atakować i to najlepiej w czołgu. Pierwsze telegrafy. Jeden jest w stodole a drugi w budynku. Nie rozwalaj na dzień dobry. Poczekaj chwilę aż lemingi dobiegną by puścić artę. Wtedy wal w jeden i drugi. Może coś wpadnie. Następna strefa jest bardzo podobna. Telegrafy również masz w budynkach. Trzecia już gorzej ale sporo snajperów siedzi w wieżach. Czwarta - masz jeden telegraf w budynku a drugi w szopie. Szopę odpuszczasz bo na 100 % nic nie zdziałasz. Ostatni sektor to już praktycznie nie do zrobienia bo siedzą w twierdzy. No chyba, że bombowcem ale prędzej zabijesz z bomby a nie gruzem.
    Co najważniejsze nie strzelaj by zabić tylko nad niego :) Czołg normalny z armatą a nie jakaś flankująca popierdółka.
    Ostatnia opcja dla "hardcorowców" :)
    Jak chcesz mogę zginąć specjalnie dla ciebie w tych gruzach :P
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Miny zrobiłem, lancą się namachałem to i z tym muszę sobie poradzić. W końcu chodzi o to żeby gonić króliczka :) Spróbuję tak jak mówiłeś, gdzieś między gołębiami, a tdm odpalę szturm i postrzelam.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Dla mnie Amiens dalej laguje. Czasami mniej czasami bardziej ale nadal się grać odechciewa.

Jeżeli masz Windows 10 to wyłącz Game DVR w "regedit". Mi pomogło - nie jest jeszcze idealnie, ale o wiele lepiej niż poprzednio.
  • Szemkel1974
    41 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 41 Member
    Ja to zrobiłem na Suezie; strzelam jako medyk granatami w okna budynków lub jako wsparcie garłaczami i często kogoś przysypie
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    Btw, macie jakiś sposób na zabicia gruzem? Ładunkiem dywersyjnym nie wychodzi wcale, chałupa leży, a zabójstwa jeśli już są to zaliczane jako normalne. Może podkop saperką pod fundamenty?

Mi najczęściej wpadało jak niszczyłem te wiatraki (jest kilka map z nimi) często siedzą w nich snajperzy . ale to było zanim pojawiło się zadanie z gruzem :) .

myślę że to podobne zadanie do zniszczenia 2 samolotów lkm, albo te bomby pułapki, po prostu należy próbować ale bez spiny a w końcu wpadnie .....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Po prostu nic na siłę .Dwa samoloty lkm-em udało mi się zrobić za pierwszym razem na Mounte Grappa, gruzem mam 4/5, ładunek dywersyjny, kusza, moździerz.Pułapką też mi kilku brakuje, ale gram normalnie bez spiny, jedynie używając narzędzi potrzebnych do wykonania zadań i perki same z czasem wpadają.

ale z stacjonarnego LKMu ci zaliczyło czy z LKMu wsparcia ??
  • CZAK_Games
    jak z wsparcia to z ajakiej broni
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Po prostu nic na siłę .Dwa samoloty lkm-em udało mi się zrobić za pierwszym razem na Mounte Grappa, gruzem mam 4/5, ładunek dywersyjny, kusza, moździerz.Pułapką też mi kilku brakuje, ale gram normalnie bez spiny, jedynie używając narzędzi potrzebnych do wykonania zadań i perki same z czasem wpadają.
    Dokładnie tak, gramy normalnie bez spiny a zadania wchodzą same, czołgiem czy innymi ładunkami wybuchowymi walimy we wszystkie budynki, wiatraki, szopy, domki gdzie czai się wróg i zabicia gruzem wchodzą same, pułapek nie zastawiamy byle gdzie tylko w momencie jak jest prawdopodobieństwo, że wróg jest blisko i wejdzie w pułapkę, najlepiej jak nas goni, w okolicach najczęściej obleganych punktów, za rogami budynków, na schodach, w wejściach, w przejściach, za drzwiami, zaraz przy wyjściu z drabiny, pułapki ustawiamy w kierunku, w którym będzie wbiegał wróg w taką stronę, żeby wróg nie widział linki od butelki ...
    C7_4K-Poland napisał użytkownik: »
    Z każdej ale najlepiej jest użyć "świni" MG15 z pakietem 200 pestek ...
  • CZAK_Games
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Po pro ...
    C7_4K-Poland napisał użytkownik: »
    Z każdej ale najlepiej jest użyć "świni" MG15 z pakietem 200 pestek ...

próbowałem ciezko tym trafic
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!