Padł serwer?

RepOfGamers-PL
69 postsPosty: 75Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Hej, dziś pojawił się update o wielkości 2,3 GB do BFa. Pobrałem, zrestartowałem komputer i... za każdym razem gdy odpalam grę wyskakuje mi, że jestem offline i klikanie w "połącz" nie pomaga.
Oczywiście internet śmiga na całej prędkości, więc... skąd ten problem?
Jakieś pomysły?
Z góry dzięki za pomoc.

Komentarz

• RepOfGamers-PL
    Hej, dziś pojawił się update o wielkości 2,3 GB do BFa. Pobrałem, zrestartowałem komputer i... za każdym razem gdy odpalam grę wyskakuje mi, że jestem offline i klikanie w "połącz" nie pomaga.
    Oczywiście internet śmiga na całej prędkości, więc... skąd ten problem?
    Jakieś pomysły?
    Z góry dzięki za pomoc. :)
  • GenRipKat
    52 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    To samo mam. Jak widać wiecznie problemy po latkach Dice.Pewnie to zrobią kiedyś bo nie widać serwerów.
  • RepOfGamers-PL
    GenYoloKat napisał użytkownik: »
    To samo mam. Jak widać wiecznie problemy po latkach Dice.Pewnie to zrobią kiedyś bo nie widać serwerów.

Obstawiem, że jeszcze może być tak iż po prostu wyłączyli serwer na np 2h od wypuszczenia aktualizacji.
    Gram sobie, wybiła 9 i... bum - utracono połączenie z siecią, wychodzę, wyskakuje mi, że uptade i nagle... wałek :)
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2802/battlefield-1-aktualizacja-pazdziernikowa-10122017#latest tutaj masz wyraźnie napisane że 2h po wprowadzeniu patha serwery nie będą działać. NA chwilę obecną serwery działają już normalnie.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!