Wsparcie graczy w temacie poprawek BF1.

123578

Komentarz

• Cobra_o7o
    40 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano październik 2017
    - poprawa punktów odrodzenia - odrodzenie pod ostrzałem to norma w BF1
    - dodanie serwerów mniejszych niż 24ech graczy
    - gdy punkt odrodzenia jest pod ostrzałem i nie pozwala się odrodzić, to niech automatycznie przenosi na losowy, konieczność ręcznej zmiany jest irytująca.
  • 1-AS-MAG-1
    44 postsPosty: 48Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    medale to jakaś farsa od początku dodatku nie przejda ,nie dostawałem 2 medali ,teraz w koncu jakis medal wlazł ale zwiazany z operacją w ktorą przez godzine wchodzenia nikt niegra to jakas kpina, jaki kretyn wymyslił losowanie tygodniowe medali przez miesia te same medale ktore mam od dawna w koncu wlazl jakis a nikt niegra z ruskimi to samo 1 medal wlazl miesiac dodatektrwa i kiedy mam sie spodziwac nastepnego, jak juz nikt w ten dodatek nie bedzie grał,niezle ktos mysli w tym dice medale samemu powinno się odznaczac tak jak w 4 bodajże było
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Olej to guano.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dlaczego, po wprowadzeniu czy to dodatku, czy nowej mapy, są te nowości na siłę wciskane graczowi przy wybraniu szybkiej gry?
    Daję "dołącz do operacji" i w większości przypadków ląduję na którejś z operacji z... "W imię cara". Gdy weszła "Noc Nivelle'a" i "Praise de Tahure", to ciągle wczytywało mi te mapy...
    O dołączaniu do drużyny przegrywającej 300 do 900 to już pisałem nieraz. Z balansem nic się nie robi w dalszym ciągu. W jednej drużynie ogarnięci gracze, w drugiej - kurczaki z obciętymi głowami biegające bez ładu i składu po całej mapie. Nihil novi. Czy BF1 pozostanie już taką nieskładną nawalanką dla randomów, czy Dice w końcu to ogarnie?
    Czy w przeglądarce serwerów pokażą się w końcu informację na jakim etapie jest mecz, ile ticketów mają drużyny? Czy też pozostanie to kwestią przypadku gdzie się trafia i na jakim etapie meczu?
  • dyingzone
    68 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Sa jeszcze tacy ktorzy graja w tego battleshita?
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A czemu mają nie grać? Dla mnie przykładowo, Diablo 3 zszedł totalnie na psy, ale ludzie nadal w to grają... I czemu narzekania na grę miałyby świadczyć o tym, że nikt nie gra. Narzeka się dla jakiegoś odzewu, naprawy, a jak Tobie gra nie pasi, to zawsze możesz ją wywalić z dysku bez wylewania żali na forum...

No i jeszcze jedna propozycja: autobalans w trakcie meczu. Ludzie wychodzą z przegrywające drużyny, a mecz idzie sobie dalej... 32 graczy po jednej stronie i... 20 po drugiej.
  • hubso97
    1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam mam problem z pingiem jak wchodze do gry mam normalny np odrodze sie to odrazu mi wywala 600-700 pomocy !!!
  • RobKul86
    Pytanie do wszystkich: czy macie od czasu ostatniej - październikowej - aktualizacji problemy z dostrzeganiem graczy?

Rozmawiałem o tym z kilkoma osobami, z którymi gram i mają to samo. Otóż: nie wyświetlają się znaczniki nad sojusznikami. Strzelasz i po chwili dostrzegasz, że to "swój" gracz.
    Druga rzecz, to dostrzeganie przeciwników. Miałem sytuację na jednej z map, że wpadam do okopu, po chwili ktoś do mnie strzela i wtedy dopiero dostrzegam dwóch gości leżących przede mną. Parę osób przyznało mi, że też to mają. Nie wiem, czy to kwestia ostrości, jakiegoś rozmywania, ale jest kiepsko. Po prostu jest coś popsute z wyświetlaniem grafiki...
    Do tego dochodzi kwestia jasności obrazu. W monitorze zawsze miałem domyślne ustawienia, w grze jasność na ok. 60-70%. Teraz mam albo za jasno, albo za ciemno. Ciężko mi to zbalansować i znowu wpływa na dostrzeganie wrogów.
    I nie tylko ja tak mam.
    Czy Wy też?

P.S. Te dodatkowe efekty, jak aberracja chromatyczna, głębia strości i efekt rozmycia, efekt ziarna - mam wyłączone.
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Problem spotów już był poruszany i ponoć DICE o tym wie. U mnie dodatkowo czasami widzę swoich przez ściany w formie zielonego obrysu. Szkoda, że nie poszli w drugą stronę i nie widzę wrogów :) Generalnie jest coś skopane z widocznością i dostrzeganiem.
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/comment/15810/#Comment_15810
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Skopany system głosowania na mapę. Głosujemy na Amiens a wchodzi Scar. "Quit" znowu skopany, chcę wyjść z serwa ale gra postanawia ładować mapę dalej. Dopiero za drugim razem gra robi to co chcę :D
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Żeby coś ta ściana płaczu tu dawała

Dużo z tego co zostało tu napisane jest ważne
    A odzewu brak

Niestety jedną latka robi dziurę w innym miejscu
  • -LUBO-PL
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    1. Zabrać medykom strzelanie z granatników bo k.... nikt nie podnosi !!!!
    2. poprawić wydajność serwerów bo lagi jak h... !!!
  • RobKul86
    No i poprawić balans, bo dołączanie do wiecznie przegrywających wnerwia jak diabli...
  • RobKul86
    edytowano grudzień 2017
    PINGI, PINGI i jeszcze raz PINGI !

Kiedy to naprawicie? Czy każde wypuszczenie dodatku, łatki, czegokolwiek musi się kończyć tym, że gra staje się... niegrywalna? Rzuca po mapie jak pijaka, nie można przejść przez głupi próg, przeskoczyć przez murek, bo... cofa. Ostatnio zginąłem tylko dlatego, że mnie cofnęło. O śmierci z rąk wsparciucha, którego zachodzę od pleców i walę z automatico to już nie chcę wspominać. Pingi na poziomie 120-140 ms to standard. I to nie tylko u mnie.

To chyba ostatni BF, jakiego kupiłem... pozdro.
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A myślałem że to mój problem
    Jeszcze spadki FPS
    Wszystko to co napisałeś
    W następnym bf nie potrzeba mikropłatności które mają wpływ na obrażenia
    Dadzą mikropłatności do mniejszego pingu i stałych FPS ...
    I już będziesz na wygranej pozycji
  • patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie podpowiadaj, bo jeszcze tak zrobią.
  • RobKul86
    edytowano grudzień 2017
    Czy może mi ktoś napisać, dlaczego zawsze wrzuca mnie do przegrywającej drużyny!!!

Naprawcie w końcu ten skopany balans!!! 3 minuty gry i przeciwnik ma już wszystkie punkty, a wynik to 100 do 400. I jak na złość moja cała drużyna jak banda owiec pcha się do jednego przejścia na Achi Babie, gdzie wszyscy są masakrowani moździerzem. A u przeciwnika poszczególne drużyny przejmują i bronią poszczególnych flag... Inna rzecz: dominacja na Upadku kolosa. przeciwnik ma wszystkie 3 flagi, a moja drużyna chowa się w budynkach i robi wszystko, żeby nie zginąć, licząc, że wpadnie kilka fragów. No i operacja na Półwyspie Helles... wróg ma przewagę wysokości, umocnienia i samoloty. Z randomami nie do przejścia.

I to nie jest "wypadek przy pracy" - dzisiaj grałem chyba z 10 meczy. 1 jeden był wygrany z ogarniętą ekipą.

Jeszcze 2 słowa do moderacji/EA... czy Wy czytacie, co ludzie piszą? Czy może naiwnie liczycie, że gracze kupią wszystko co wydacie, niezależnie od błędów, bugów, skopanego balansu i wszystkiego, co tutaj ludzie wypisują? Grunt to ładnie opakować produkt i odpowiednio zareklamować, a jaki on jest, to sprawa drugorzędna. Ta gra, ze swoimi błędami była lepsza miesiąc po premierze, niż obecnie. Pozdrawiam.

EDIT

Kolejne dwa mecze i kolejne dwie przegrane z kretesem. Przeciwna drużyna z trzykrotną przewagą w ticketach i większość zajętych flag.

Ja mam już dość - grę usunąłem. Może za kilka miesięcy zobaczę czy coś się zmieniło. Póki co - papa.
    Post edited by RobKul86 on
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    Czy może mi ktoś napisać, dlaczego zawsze wrzuca mnie do przegrywającej drużyny!!!

Zespół zaczyna przegrywać, ludzie wychodzą, robi się wolne miejsce, wchodzisz na serwer i wrzuca Cię na wolne miejsce. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    EDIT

Kolejne dwa mecze i kolejne dwie przegrane z kretesem. Przeciwna drużyna z trzykrotną przewagą w ticketach i większość zajętych flag.

Ja mam już dość - grę usunąłem. Może za kilka miesięcy zobaczę czy coś się zmieniło. Póki co - papa.

Na oficjalnych nic się nie zmieni bo DICE musiałoby dodać jakiś balans po starcie rundy a na to już jest za późno. Jedynie na prywatnych serwerach możesz liczyć że jakiś admin wyrówna drużyny.

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No źle to wygląda jeśli chodzi o balans, albo i raczej jego brak. Ale mnie to osobiście jakoś nie przeszkadza. Nie upatruje przyczyn porażki w tym, że mam tępy zespół, tylko w tym co sam mogłem zrobić lepiej - nawet jeżeli sam więcej zrobić nic nie mogłem, a zespół rzeczywiście jest tępy. Taka natura BFa jak grasz solo, procent randomowych graczy, którzy potrafią wykazać się inteligencją i umiejętnością gry jest co raz niższy. Balansu nie ma, ale rotacja graczy zawsze jakaś jest. Z przegrywającej drużyny kilka osób wyjdzie, może akurat ci którzy ich zastąpią będą lepsi i następna mapa już będzie wyglądać inaczej? A może tamci mieli formę życiową i na następnej mapie już nas tak nie pocisną? Dywagacje, ale nie pamiętam by zdarzyła mi się dłuższa seria niż 2 mapy przegrane z rzędu. To wszystko oczywiście nie zmienia faktu, że brak balansowania graczy jest kolejną ułomnością BF1 ale akurat taką, którą olewam.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!