Battliefield 1 Drugi dodatek "W Imię Cara" - premiera 19 września (5 września Premium)

2»

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    1. Faktycznie spotowanie obecnie to porażka. Najgorzej jest to że nie widzimy swoich. Generalnie kolory spotów i celów misji są bardzo blade. Niech to wywalą i wprowadzą FF to przynajmniej będzie ciekawiej :)
    2. Operacje tylko na 64 osoby to dla mnie chaos. Zero taktyki tylko bezmyślna nawalanka. Prosta droga do ubicia tej rozgrywki.
    3. Jak mam niby znaleźć te serwery ze wszystkimi mapami ? Jest jakiś filtr w wyszukiwarce ?
    4. Jak dali operacje na 64 to mogli dać szturm na 32 :)
    5. Jedyne co im wyszło to możliwość wyłączenia aberracji, ziarna, rozmycia i sposobu szarży. Liczyłem, że będzie rebalans broni ale jak widać jeszcze nie teraz.
    6. Najgorsze jest to, że nie wiadomo kiedy te nowe błędy naprawią oraz jakie nowe genialne rozwiązania zaproponują.
  • _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 297Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    5. Jedyne co im wyszło to możliwość wyłączenia aberracji, ziarna, rozmycia quote]

a możesz wytłumaczyć o co w tym chodzi
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano październik 2017
    Dodali nowe opcje w ustawieniach, które wyłączają to guano. Jest nawet w opisie łatki.
    Aberacja chromatyczna to wada obiektywów. Przykład.
    aberracja-chromatyczna-j-b7d2476.jpg
    Po co to w grze ?
    Ziarno filmowe - inaczej szum. Tu starają się nadać charakter ziarna z taśm analogowych. Po co to ? Dla klimatu ?!?
    Rozmycie przy ruchu - teraz w końcu faktycznie rozmycie ma być wyłączone. Do tej pory niby było wyłączone jednak nadal w minimalnym stopniu obraz był rozmywany.
    To tak w wielkim skrócie.
    Każdy "efekt" niepotrzebnie obciąża kartę graficzną więc korzyści będą w ilości FPS po wyłączeniu tego badziewia.
    Generalnie za dużo ostatnio tego wciskają. Jeszcze brakuje wyłączenia flar i błysków. Ludzkie oko tak nie widzi. Flary i błyski powstają gdy światło przechodzi przez kilka soczewek w obiektywie. Po co to w grze ? Mi to przeszkadza bo:
    - mniej widać
    - obraz jest nienaturalny
    maxresdefault.jpg
    Na prawdę oko to obiektyw anamorficzny ? Są jeszcze przecież "super efekty" typu winieta :)
    No ale chcą nadać filmowy wygląd grze. Niech se nadają ale niech też dadzą możliwość wyłączenia tego gdy ktoś chce patrzeć "normalnie" na grę.
  • _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 297Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    OK dzięki .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • MarcelFOotbal
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    W dzisiejszej aktualizacji zmniejszyli widoczność ikon sojuszników oraz wrogów czy mam coś z oczami?

/Sprawdzałem ustawienia, wszystkie są na 100%. Oznaczać można do woli, żołnierz krzyczy o nieprzyjaznym Niemcu na horyzoncie, a ja go nawet nie widzę. Najgorzej jest podczas lotu samolotem. Załączam zdjęcie "teraz i wczesniej".

u3nc7ie19fhx.png

Mam to samo. Da się coś z tym zrobić?
  • SkyZeWonsem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!