Pluton Vigilantes of Darkness zaprasza

«1
Rydzu2015
754 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 786 Moderator
Z przyjemnością zapraszam chętne osoby do wstąpienia w szeregi
Vigilantes of Darkness [VOD]
a8af90b55880a53dmed.jpg
Jesteśmy plutonem weteranów Battlefield kochających grać dobrze się przy tym bawiąc.
Są wśród nas przyjaciele DICE,Game Changers i mnóstwo wspaniałych ludzi z całego świata.
Pluton powstał w USA ale szybko zdobył popularność na całym świecie i w tej chwili jest nas ponad 130 osób
Możecie nas znaleźć na twitterze https://twitter.com/VsofDarkness
Gdzie są zamieszczane wszystkie informacje takie jak : Przyjęcia nowych osób czy organizowane imprezy
Co możemy zagwarantować ?
Przede wszystkim znakomitą zabawę ze wspaniałymi ludźmi
W przypadku problemów liczyć na pomoc
Posiadamy dwa serwery jeden w USA drugi w Europie
Co jakiś czas organizowane są imprezy które są transmitowane przez naszych generałów TheArchB1shop ,BuckshotBetty717 oraz znany portal Hardcore League
Na ostatniej imprezie można było zgarnąć fajną nagrodę - nieśmiertelnik "Byłem tam"
Jeżeli się zdecydujecie szukajcie nas na PS4 lub przez aplikację wpisując Vigilantes of Darkness
Możecie pisać tutaj o złożonym wniosku o przyjęcie jestem pułkownikiem w jednym z plutonów to przyspieszy rekrutacje
Jak macie pytania śmiało piszcie z przyjemnością odpowiem
Do zobaczenia na polu bitwy!

Komentarz

• Rydzu2015
    754 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 786 Moderator
    Zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi
    Jeżeli ktoś ma problem ze zrobieniem nowego easter egg to mamy swój serwer
    Z przyjemnością pomogę PSN ID : Rydzu_
  • Rydzu2015
    edytowano lipiec 2017
    Z przyjemnością mogę ogłosić że nasz pluton został zatwierdzony przez EA :D
    5bf364fcecaa2ad5med.jpg
  • Swarug
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Rydzu dodaj mnię z laski swej..... tak pisałem to pijany............. Swarug
  • Rydzu2015
    edytowano sierpień 2017
    Zostałeś dodany zaraz po tym jak wysłałeś wniosek :smile:
    Pluton rośnie w siłę mamy już ponad 170 aktywnych osób :smiley:
  • Rydzu2015
    Trzeci pluton wystartował zapraszmy :smiley:
  • Szoguncio
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Zgłosiłem się do plutonu. Jestem nowy w bf1 i w graniu na PS4, mam nadzieje że to nie przeszkadza :)
  • Rydzu2015
    Witamy w plutonie :smile: Nic nam nie przeszkadza a w razie czego służymy pomocą :smile:
    Najbardziej aktywni Polscy gracze to michu1799,W13siek_,YarexPL i ja Rydzu_ .Gdybyś potrzebował pomocy w zrobieniu dwóch nieśmiertelników Początek i Konflikt daj znać.

Przy okazji: wczoraj odbyła się bitwa VoD vs BANE w której wygraliśmy ze zdecydowaną przewagą.
  • Rydzu2015
    Wciąż rekrutujemy do plutonu jak i zapraszamy do naszej społeczności Vigilantes of Darkness oraz na twitter @VsofDarkness.Będziecie mieć najnowsze wiadomości o naszej aktywności.Szykują się następne bitwy pluton vs pluton jak i wydarzenia/wyzwania z wytycznymi za które są przyznawane ekskluzywne nagrody.
  • Brusyome
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Również chciałbym pograć w konkretnej drużynie.
  • Rydzu2015
    Wystarczy nas znaleźć przez apkę lub w grze wpisując Vigilantes of Darkness oczywiście dołączając do trzeciego plutonu (21 osób)
  • andryjan
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Co się stało z trzecim plutonem? Dołączyłem, a teraz widzę że go nie ma.
  • Rydzu2015
    edytowano październik 2017
    Cześć jestem w trakcje wyjaśniania tego i tworzenia następnego.Drugi pluton jest aktualnie pełny widzę Twoje zgłoszenie ale liczba miejsc nie pozwala mi na zatwierdzenie.Przepraszam za niedogodności o powstaniu następnego plutonu powiadomię
  • andryjan
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Cześć jestem w trakcje wyjaśniania tego i tworzenia następnego.Drugi pluton jest aktualnie pełny widzę Twoje zgłoszenie ale liczba miejsc nie pozwala mi na zatwierdzenie.Przepraszam za niedogodności o powstaniu następnego plutonu powiadomię

Jasne. Dzięki, nie ma problemu. Może się zwolni miejsce (w co wątpię) to się wstrzelę :) czekam cierpliwie :smile:
  • Rydzu2015
    Z przyjemnością zapraszam na kolejne wydarzenie/bitwe VoD
    Halloween Party
    Proszę przestrzegać zasad
    cfbf3eac830a9eb0med.jpg
    Zwycięzców ogłoszę zaraz po wydarzeniu/bitwie lub dnia następnego w zależności jak długo przeciągnie się rozgrywka ostatnio trwało to ponad 7 rund :smiley:
  • Rydzu2015
    Dobra wiadomość trzeci pluton już rekrutuje :smile:
  • Rydzu2015
    Dziękuję wszystkim za udział w wyzwaniu,był tylko jeden zwycięzca frontline pack za najlepszy wynik leci do cissu1978 (dwa razy był pierwszy i raz drugi)
    Następne wyzwanie niebawem jak zawsze na serwerze Vigilantes of Darkness
  • MrPsychoza
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    złożyłem wniosek o przyjęcie ;)
  • Rydzu2015
    Przyjęty :smile:
  • CalanXP
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam chciałbym dołączyć do plutonu, mam 27 lat mikro kulturę , Pozdrawiam nick CalanXP
  • Rydzu2015
    Zapraszamy do trzeciego plutonu,dwa pierwsze są już pełne :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!