Rasistowski Administrator jak i serwer

64536435634215
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 4 Member

NESA Elephantwash Center [FS] 1P

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/servers/show/pc/04f8cc78-c5c3-40d7-bdf6-76e6e007e058/NESA-Elephantwash-Center-FS-1P/

Nawet nie wchodźcie admin jest rasistą i za to że jesteś z polski daje ban "sorry you from poland not allowed" jak z drugiego konta wszedłem to napisał "sorry anonimous proxy, you from poland"

Komentarz

• grzes1973
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 6 Member

Bajki piszesz, jestem z Polski i czasami tam gram. Jak masz taki dziwny nick same cyfry to się nie dziw.

• IzzzYpl
    290 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, BF1IncursionsAlpha Posty: 291 Member

"każdy administrator serwera Battlefield 4 (zwany dalej „administratorem serwera”) ma obowiązek przestrzegania warunków użytkowania serwisu EA.

Administratorzy serwerów nie mogą blokować dostępu do serwera graczom za zachowania niestanowiące naruszenia warunków użytkowania serwisu EA, m.in. za wygranie rundy, uśmiercenie postaci administratora itp. Zablokować dostęp do serwera można wyłącznie za naruszenie warunków użytkowania serwisu EA (w tym naruszenie zasad obowiązujących na danym serwerze, o ile zasady te są zgodne z warunkami użytkowania serwisu EA).

Dla uniknięcia wątpliwości, administratorzy serwerów dopuszczają się naruszenia warunków użytkowania serwisu EA, jeżeli:
    i) używają obraźliwych nazw, elementów graficznych lub oznaczeń serwerów;
    ii) zachęcają innych graczy do naruszania warunków użytkowania serwisu EA podczas gry."

link do regulaminu: https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/319/regulamin-battlefield-4#latest

YouTube IzzzYpl.

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member

Możesz darować sobie te regulaminy to i tak nic nie da. Gdyby admin używał jakichś rasistowskich zwrotów odnośnie koloru skóry, narodowości itp. to wtedy coś może by zrobili w tym przypadku nic nie zrobią.

• Jacek_ZST
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member

Nie tylko na tym serwerze. Jest jeszcze kilka i zdarza mi się trafić na taki. Mapa się wczyta i wywala z komunikatem "Players from Poland not allowed...". Olać ich - jest sporo innych serwerów.

• AC130BZK
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 4 Member

Gram sobie na serwerze Niemieckim, !! #1 Best Vote Maps Wildes GeMETTzel 24/7 FVS, wygrywamy, ogólnie kul-turka, wynik po raz pierwszy powyżej 10k, nagle mnie rozłącza. Myślę- wifi nawala, sprawdzam- działa. łączę się po raz drugi, a nuż jeszcze zdążę, wyskakuje mi coś o zakazie wstępu na serwer i o "chose your country" ogólnie mam się trzymać polskich serwerów, taki ze mnie wsiok. Chciałbym złożyć skargę na serwer, tak bym mógł na nim grać kiedy chcę. Jestem poirytowany wróć wk***.

• AC130BZK

"Sorry, please chose a server in your own country!. Mógł noob wywalić mnie w następnej rozgrywce a nie pod koniec obecnej.

• IzzzYpl
    290 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, BF1IncursionsAlpha Posty: 291 Member
    Administratorzy nie mogą się w ten sposób zachowywać zgłoś to tutaj: https://help.ea.com/pl/battlefield/battlefield-4

YouTube IzzzYpl.

• AC130BZK

Zgłaszałem wcześniej dwa razy to pod koniec wyskakuje kółko ładowania pośrodku i się zawiesza.

• AC130BZK

IzzzYpl- drugi wątek został zamknięty, postanowiłem odpisać tu. Wiem, powinienem trzymać się tej dyskusji ale chciałem ostrzec innych graczy z Polski, że mogą zostać chamsko wywaleni z tego niemieckiego serwera. Tylko dlatego, że dobrze grają i mają wynik powyżej 10k (wiem, że ciągle się tym chwalę, ale jestem dumny z najwyższego do tej pory wyniku)

• Saperix71
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 25 Member
    Daruj sobie zgłaszanie serwera jak i tępego admina. Jego serwer i jego reguły. Regulamin EA i tak jest stosowany wybiórczo. Gdyby np. gość wyrzucał za orientację seksualną to EA pozamiatało by go w dwa dni. A tak taki śmieć może pluć na Polskę i Polaków banując graczy ze względu na polską narodowość.

Kilka lat temu z powodu mojego i mojego plutonu pewien Angol z automatu banował wszystkich graczy z polskim IP, ba...nawet posunął się do tego że banował i tych którzy mieli to nieszczęście mieć mnie w swoich znajomych. Rzecz dotyczyła gry Medal of Honor Warfighter a admin i właściciel serwera oznajmił ową wiadomość oficjalnie na anglojęzycznym forum battlelog. Myślisz że ktoś mu coś zrobił? Hehe...
    Przestrzelona moderacja anglojęzycznego forum miała i ma nadal inne priorytety. Walka z szowinizmem pod adresem Polaków do nich nie należy. Do tej pory szowinistyczne posty szkalujące Mazurka Dąbrowskiego i biało-czerwone barwy są widoczne w pewnych miejscach na starym battlelogu pomimo minęły już miesiące od ich zgłoszenia. Nic nie zrobiono z tym, nic nie zrobią z serwerem na którym polscy gracze dostają kopa za to że są Polakami.
  • DarthSacul
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member

Płaci za serwer, ma swoje widzimisię. Nie podoba się - to wynajmij swój serwer.

Gra u niego teraz 5 osób. Ma co chciał.

• LewyMad
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member

Jakas ściana płaczu czy jak? komunikat kicka za kraj to najczesciej zwykły plugin, po za tym jezlei masz ping z kosmosu na jakiś serwerze to normalne że cię wywalą, nikt nie lubi grac z lagerami, sam wywalam ludzi z dużym pingiem bo to jest udręka dla mnie, dla maszyny na ktorej stoi serwer i dla reszty graczy, sam staram sie wchodzi na serwery ktore maj max ping dla mnie 50-60 i nie miałem nigdy problemu że ktoś mnie wywala bo jestem z Polski.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!