Zmiana pola widzenia na mini mapce

oOTomekOo
18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Cześć,

Jak na PS4 zmienić pole widzenia na mini mapce tak jak to ma miejsce na kompie po wciśnięciu "N"? Wiem, że się da, ale robiłem to nie świadomie, mam ją czasem na max. oddaloną, a czasem blisko. Próbowałem różne kombinacje i nic :(

Komentarz

• Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Jak wciśniesz touchpad to mapa zrobi się duża mniej więcej na 1/3 ekranu (strasznie przydatne jak latam samolotem).W opcje/rozgrywka-minimapa możesz ustawić rozmiar mapy na stałe i promień przybliżenia dla piechoty i pojazdów/pojazdów latających.
    Wedle swoich upodobań ustawiłem :
    Pojazdy latające 170
    pojazdy 90
    piechota 70
    rozmiar minimapy 120%
  • oOTomekOo
    18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No tak ale to na stałe, a jak zmienić w locie jak na kompie?
  • Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano lipiec 2017
    "Jak wciśniesz touchpad to mapa zrobi się duża mniej więcej na 1/3 ekranu" jak wciśniesz drugi raz to wróci do normalnego rozmiaru.Nie jestem teraz przy konsoli ale może da się zmienić funkcje kontrolera z przyciśnięcia touchpada na przytrrzymanie.
  • Zaku-73
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Moje ustawienia minimapy:
    Rozmiar-130
    Promień przyb.:
    Latające-200
    Pojazdy-100
    Piechota-150
    A w opcjach niestandardowe sterowanie możesz przypisać przycisk do zbliżenia minimapy (pole widzenia zmienia się w "kółku" bez powiększenia całości)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!