Spadki FPS w grze multiplayer

igox55
0 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
Gra: Sklepowa Pudełkowa

Konfiguracja:
i5 2400
RX 580 8GB
8gb RAM GoodRam
GIGABYTE H61M-S1
System: Windows 10 (64bit)

Podczas gry multiplayer mam dziwne spadki fpsów tzw. freezy. Podczas rozgrywki single player wszystko jest ok i gra jest bardzo płynna. Niezależnie od ustawień grafiki jest to samo. W innych wideo na you tube takich problemów nie ma z tym samym procesorem. Pomóżcie pls

Odpowiedzi

• Kriiisu_93
    63 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 63 Member
    Tez mam dropy to sie ciągnie tak po majowej aktualizacji. Mam GTX 1060, i5 4590, 16GB RAM i Windows 10 (64it). Tak samo singiel chodzi super a multi czy mala mapa czy duza czy ulytra czy niskie dropi. Jeszcze w maju bylo ok. Szlag mnie trafia już
  • USARZ
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
    Mam to samo od maja :/
  • GenRipKat
    52 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 52 Member
    Dokładnie od Maja jakieś aktualizacji są wiąksze dropy.Dice zawsze ma problemy z optymilizacją gier bf.Zrobią gre i póżniej łatają ja przez 2 lata.
  • Misquamatus
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    mam problem ze stałym spadkiem fps na multi . ( mam od 10 do 17 fpsów przy niskich ustawieniach). caly sprzet jest w porzadku oprócz procesorow niestety ;( oto specyfikacja.

BF1 Z Origin Platform
    Windows 7 Professional SP1 64bit

procki to 2 cory 3.90 Ghz . AMD A6-6400K APU with Radeon(tm) HD Graphics
    płytka głowna : A68HM-Plus
    Grafika : Nvidia GTX 1050ti Strix 4GB DDR5
    Ram : 12GB
    Połączenie LAN
    Power Supply : 600W Corsair

Chodzi o to że wiem że procki są za słabe bo gra wymaga min. i5 ale widziałem już nie raz jak ludzie grali na dualach i gra chodziła płynnie ... wpisy w pliku user.cfg też nic nie dają . siedze nad tym od 4 dni i opadają mi ręce może tu znajdę jakąś pomoc.
  • Valak_1975_PL
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Mi sie na szczescie ustabilizowalo choc na Ryzenie 5 1600+Rx 480+8gb ramu+ssd gram na srednich, bo wyzsze ustawienia powodują kurwice z powodu niskich fps. A zaczynalem od ultra bez problemu i co dodatek schodze coraz nizej :-)
    User.cfg jaki teraz mam to:
    Gametime.MaxVariableFPS 60
    WorldRender.MotionBlurEnable 0
    WorldRender.MotionBlurFixedShutterTime 0
    WorldRender.MotionBlurForceOn 0
    WorldRender.MotionBlurMax 0
    WorldRender.MotionBlurMaxSampleCount 0
    WorldRender.MotionBlurQuality 0
    Post edited by Valak_1975_PL on
  • VeBeQ
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 10 Member
    Mam gtx 1060 3gb i5 7400 8gb ram i 350w gra nie jest w stanie utrzymać stałych fps nawet na low a na testach na yt taka konfiguracja miał podołać ustawienia ultra czy jest to wina słabego zasilacza ?
  • Qraak
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    edytowano listopad 2017
    Nie to nie jest wina sprzatu...poprostu gre skopali bo nie tylko ty masz takie problemy. Ludzie z i7 maja tez spadki fps. U mnie jest to samo tak jak by się ciągle coś wczytywalo podczas gry i wtedy leca fps...a gram na takim sprzecie

procesor - Intel Core i5-6500 Skylake
    karta graficzna - MSI GeForce GTX 1060 6gb Gaming
    płyta główna - MSI B150M PRO-VDH
    ilość pamięci - HyperX FURY 2x8 DDR4
    zasilacz - Be Quiet! SYSTEM POWER 8 500W

Kiedys mi na ultra/wysokich smigało a teraz nie ma znaczenia czy srednie czy niskie i tak fps leca na leb na szyje...
  • VeBeQ
    Czyli nie zastaje nic tylko czekać aż naprawia a orientujesz się czy na battelfront 2 mi pójdzie na tym PC tak na wysokich/ultra ?
  • Kriiisu_93
    63 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 63 Member
    U mnie to samo. i5 4590, gtx 1060, 16 gb ram. zanim pojawił sie creators update i nie przejda gralem w 60 fpsach na ultra w fhd na podboju. Od tamtej dropy ze sie nie da grac nawet ponizej 40 na wszytskich ustawieniach
  • Kriiisu_93
    VeBeQ spokojnie na ultra w fhd
  • VeBeQ
    A wymagania rekomendowane spełniamy ja mam tylko za mało ram zreszta niez mi ktoś powie czemu w rekomendowanych jest Fx-8350
    Ma gorsze osiągi niż i5 7400 z podanych wymagań wynika że nasze procki nawet minimalnych nie spełniają a są lepsze niż procek na rekomendowanych nie mówiąc już o tym że ten fx na minimalnych jest porównywalny do i3 6100 o co w tym chodzi ?
  • Kriiisu_93
    To taki bełkot. W minimalnych BF 1 dali i5 6600k hahahahahahah procek niedługo po premierze umieszczony w minimalnych gdzie 90% tytułow ciągnie na ultra z zapasem. Zaden procek amd poza ryzenem nie jest lepszy od zwyklego i5 intela
  • Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    Kriiisu_93 napisał użytkownik: »
    To taki bełkot. W minimalnych BF 1 dali i5 6600k hahahahahahah procek niedługo po premierze umieszczony w minimalnych gdzie 90% tytułow ciągnie na ultra z zapasem.

Ja jako posiadacz tego procesora mogę potwierdzić że wykręcony na 4,5GHZ z gtx1070 ciągnie 99,9% tytułów. Tylko w ARMA3 dostaje czasami czkawki.
    A jak są tworzone wymagania? A no z dooopy. Od czasu kiedy prawie żadne korpo nie przykłada się do optymalizacji gier na PC wymagania sobie można między bajki włożyć.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kriiisu_93
    Dokładnie szczególnie te podawane prze Ubisoft
  • GenRipKat
    52 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 52 Member
    Ma ktoś windows 8.1 i gra w bf 1 bo zastanawiam sie nad przejściem na niego przez te dropy fps po aktualizacji CRATORS w windows 10.
  • SkyZeWonsem
    1314 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,327 Member
  • GenRipKat
    Akurat to już mam i większe dropy dlatego się zastanawiam nad 8.1.Z tąd moje pytanko.8.1 też posiadam ale chce mieć rozeznanie w temacie żeby na darmo nie instalować.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!