GTX970 OC nie daje rady?

Ttoomek
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
edytowano listopad 2017
Witam, czy mozliwe ze na najnizszych ustawieniach na gtxie od msi mam tylko po 60-120 fps? I gra przycina czasami delikatnie? Nie zalezy mi na grafice tylko na fpsach a jak juz to jaka karte kupic aby dzialalo jak nalezy czyt duzo fps? Jaka karta najkorzystniejsza aby kupic na dzisiaj?

Sklepowa
Windows 10 64x oryginalny

Intel i5 4690K
MSI GTX 970OC
MSI Z97-G55 SLI - ATX / Z97
8GB RAM
Fractal Design PowerSupply (PSU) Integra R2 750W
LAN

Odpowiedzi

• VeBeQ
    8 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    To gra jest po prostu zepsuta od ostatnich aktualizacji ja mam 1060 3gb i podobnie a zdążają się tak extremalnie przypadki ze na gtx 1080 są stopy do 40 fps trzeba czekać na łatkę
  • LukaszX1992
    140 postsPosty: 140Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Temat wałkowany 1000 razy.
    RAM single channel czy dual?
  • Ttoomek
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    2x po 4GB jezeli o to Ci chodzi
  • GenRipKat
    52 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Gra jest skopana po aktualizacji. I nvidi i może creators update.Trzeba czekać na jakieś patche.Mam gtx 1060 oc i tez na low czy hight sa sciny.A procek i7 3770k .4.5 oc 16 gb ramu pisze duall w cpu-z.Mam tez windowsa 8.1 ale nie sprawdzałem na nim jak się gra zachowuje .Siedze aktualnie na windows 10 crators.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!