Co po Battlefieldzie 1 - co nas czeka w 2018 roku?

2456

Komentarz

• JanKiller69
    367 postsPosty: 373Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To czy kupimy czy nie to się okaże
    II WS byłaby spoko
    Lub czasy aktualne

Co do mikropłatności, polecieli trochę
    Ale było to w BF4 już , można było ,, odblokować ,, wszystko za parę PLN
    Tak samo jest w 1
    Tylko plus jest taki że na rozgrywkę to nie wplywa

Mnie najgorzej boli że w dniu premiery BF1 był nie sukcesem jak to ktoś napisał (chyba nie grałeś ) był otwarta beta , niczym więcej
    Cały czas są patche które latają jedno a wprowadzają błędy w innych miejscach , ile można
    Tak samo CTE, niby testy , opinie graczy ,a i tak EA zrobi swoje
    Jak snajper dostanie perki o których wcześniej była mowa ( hs znakuje wrogów ) to średnio to widzę
    Już nie wspomnę o tym że jakiś mistrz wymyśla zadania
    Medyk zamiast biegać że strzykawka biega z granatnikiem , bo przecież musi zadanie zrobić ...
  • SkyZeWonsem
    1075 postsPosty: 1,087Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2017
    Killer mylisz się z tymi odblokowaniami.
    W SW nie ma rozwoju postaci. By rozwinąć postać musisz kupić kartę. Bez dobrych kart jesteś słabszy. By wszystko odblokować musisz spędzić 4500 h w grze !!! Albo kupić skrzynkę. Obecnie nie można ich kupić ale po premierze filmu pewnie wrócą. Są już bogowie co zdążyli kupić epickie zestawy. 20% szybszej regeneracji, obrażenia robi swoje - a ty ciułaj 4500 h :)

Wyobrażasz sobie w BF, że grasz szturmowcem ale wypadają ci jakieś karty np. do łodzi ? Oczywiście najpierw musisz zarobić kasę by kupić skrzynkę podczas grania w MP ale kasa ta nie jest uzależniona od zdobytych punktów tylko czasu - rozgrywka jest długa ale drapałeś się po jajach i dostaniesz tyle samo kasy co gościu, który wypełniał cele misji ?!?! Już kombinują z gumkami - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106737

SP w SW jest totalnie chamską wrzutą. Niby miała łączyć 6 i 7 część. No łączy w ostatnim akcie totalnie beznadziejną misją. Wszyscy znani bohaterowie wstawieni są na siłę by byli.

Jak tak ma wyglądać przyszłość to ja dziękuję.

Edit.
    Obecnie SW ma duży wpływ na rozgrywkę w BF1. Jak działały serwery do czasu wyjścia SW - wiemy. Szału nie było. Dziwnym trafem w ustawieniach SW mamy możliwość wyboru regionu - Niemcy, Irlandia, GB :) Są lagi w BF 1 ? Są. A w SW ? Też :) Zbieg okoliczności ? Nie. Lepiej nie będzie.
  • JanKiller69
    367 postsPosty: 373Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bardziej chodziło mi o fakt że w Battlefield 1 czy Battlefield 4 kasą nie ma wpływu na grę
    A to że ktoś zapłacił i odblokował to spoko
    Balansu nie zachwiał w ten sposób

Natomiast co do SW , chciałem kupić , ale jak poczytałem co z tym robią to zrezygnowałem
  • Your3vilTwin
    1196 postsPosty: 1,226Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A niech będzie dubel. Jeżeli ktoś myśli, że ĘĄ wycofa się z mikrotransakcji powinien to sobie poczytać.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106785

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kilgour-Alex
    494 postsPosty: 504Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    A niech będzie dubel. Jeżeli ktoś myśli, że ĘĄ wycofa się z mikrotransakcji powinien to sobie poczytać.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106785

W Battlefront 2 nawet nie usunęli opcji "zakup więcej kryształów".
    Gram w to od premiery ale kokszenie postaci to jakaś mordęga :\ a kredytów wpada jak na lekarstwo.
    Gra w ogóle nie nagradza tych co najlepiej grali, praktycznie zawsze tyle samo się z meczu dostaje czy sie było na czele listy czy na końcu. Kolejna sprawa - odblokowanie Darka Wiadera albo Luka Skywalkera... po 15k kredytów :) tylko po co to odblokować ? skoro podczas meczu masz mini szanse wbić tyle punktów żeby nimi polatać :D No chyba że w trybie z bohaterami to inna sprawa ;) Jestem zniesmaczony tym rozwojem no ale jako że jestem fanem SW musiałem kupić ;)
  • Your3vilTwin
    1196 postsPosty: 1,226Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A musiałeś się dać przy tym wydymać?
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106812

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanKiller69
    A po świętach będzie ,, wykonać rozkaz 66 ,,xD
    (Dajcie im do kupienia wszystko) :)
  • Kilgour-Alex
    494 postsPosty: 504Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    A musiałeś się dać przy tym wydymać?
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106812

Oj tam od razu wydymać :) nie jestem prograczem i gram od czasu do czasu ;) Fakt faktem mnie więcej wiedziałem na co się pisze ale miłość do SW wygrała ;)
  • Your3vilTwin
    Jak to się mówi każda potwora znajdzie swego amatora. Ja też się wychowywałem na starej trylogii. Ba nawet jak bym zrobił "risercz" w piwnicy to bym pewnie jeszcze gdzieś znalazł zajechane VHS z SW. Po tym co zrobiło ĘĄ to ja właśnie nie kupiłem tej produkcji właśnie z miłości do gier i SW. Bezczelnie gwałcą jedno i drugie.

No to kolejny news z kategorii "szykuj 2000$ na grę".
    http://www.pssite.com/news/59874/ea-sports-ufc-3-lootobksy-powracaja-z-podwojna-sila.html
    Evil Arts ewidentnie nie ma zamiaru przyjąć do wiadomości że taki model graczom nie odpowiada.

No trochę odbiegliśmy od tematu więc pora do niego wrócić bo "dzencioły" już na bank paluszek świerzbi.

Taki mały apel.

Ludziska. Wiem, że w wielu z was miłość do Battlefielda jest silna. Ale naprawdę świat się nie zawali jak nie złożycie preorderów. Jeżeli gra będzie dobrze zrobiona to czy zaczniecie grać 3 dni przed premierą czy tydzień po nie ma większego znaczenia. Gra się nigdzie nie wybiera. Nie musicie się zachowywać na zakupach jak byście tydzień nie jedli. To wy wykładacie pieniądze i macie prawo wymagać dopracowanego produktu, za który płacicie tylko raz. Zapomnijcie również, że jeżeli uzyskacie dostęp do bety i coś wam nie będzie w niej pasowało to na premierę to zostanie zmienione/naprawione. Miesiąc czasu przy tworzeniu gier można porównać do prztyknięcia palcami. W tym czasie nie można praktycznie nic istotnego prócz jakichś krytycznych błędów poprawić. Więc betę można śmiało traktować jako finalny produkt. Pod żadnym pozorem nie kupujcie gry, która będzie zbudowana wokół systemu mikropłatności który w ostatnim czasie serwuje ĘĄ. Jeżeli naprawdę macie jakikolwiek sentyment dla tej serii taki zakup będzie działał na waszą niekorzyść. ĘĄ już wystarczająco zminimalizowało koszty produkowania gry i zniszczyło serię patrząc choćby na BF1. Nie musi skomleć o dodatkową kasę z mikropłatności. To co jest obecnie w zupełności powinno im wystarczyć.

c.d.n.

• JanTwardy
    126 postsPosty: 136Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Evil do kogo Ty to piszesz :) Ja to wiem paru innych ale wiekszosc...

Wiadomo ,ze rok 2018 uplynie pod znakiem nowego, niesamowitego BFa. Napewno wygladac bedzie ekstra. Umyslowych ameb coraz wiecej, dobrze sie sprzeda. Wystarczy dobry trailer zrobic :)
  • SkyZeWonsem
    1075 postsPosty: 1,087Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak czy siak będzie ciekawie ;) Ciekawe co wymyślą w tym nowym BF-e. Teraz wychodzi, że premium nie było takie złe :P Przewagi nie dawała. Nawet dochodziło, że osłabiali bronie z premium/dodatków - AWS u wsparcia i jakaś tam broń do medyka w 4-e
  • JanKiller69
    Pamiętam jakie było zadowolenie na TS jak oznajmili że premium znika
    Zastanawiałem się czy gra sama w sobie będzie kosztowała zamiast 200 zł , 250
    A tu się okazało że to 200 zł + 1700$ :)

Moje życzenie na wlgwiazdke to powrót usługi premium i zniknięcie mikropłatności :)

Evil swoją drogą ,ostatnio na TS Cię wspominałem (pozytywnie)
    Tylko że jak tak dłużej na to wszystko się popatrzy ,na aktywność na forum ,na posty ludzi (jak się pojawiają) to wyglądasz na takiego ostatniego rycerza :) (tu pomoże , tam napiszę , tu wygłosi apel ) tylko publiki brak
    Czasem coś jeszcze Sky napiszę ,czasem ja z nudów , nawet Twardy się wtrąci
    I to wszystko

Wszystko jest nom zdaniem ucinane w zalążku (komunikacja)
    Mamy plutony po x czasie , a od samego początku jak je dali nic się nie zmieniło
    Komunikacja jest słaba , forum leży , jedyne co mamy to ludzi na ts , którzy są od zawsze :)

Boję się że niebawem nie będzie forum , klanów , teamów , co za tym idzie nie będzie narzeknia na tytuły
  • Your3vilTwin
    edytowano grudzień 2017
    A co tam, ku uciesze "dzienciołów" idę w oftop
    @JanTwardy
    Jeżeli nawet jedna osoba to przeczyta, przemyśli swoje postępowanie i podejdzie do zakupów z dystansem i odrobinę chłodniejszą krwią to już jest coś.
    @SkyZeWonsem
    Jak tak dalej pójdzie to będzie genitaliowo a nie ciekawie.
    @JanKiller69
    O patologiach związanych z komunikacją pisaliśmy już tutaj. Nie ma sensu tego powielać. Nie wiem czy to była zasługa tej dyskusji, ale przynajmniej chwilę po tym kilka osób z EA_ w nicku postanowiło nas po 9 miesiącach od premiery gry zaszczycić swoją obecnością. Chociaż odpadło mi wrzucanie info o aktualizacji z anglojęzycznej strony.
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/comment/14811#Comment_14811

O tym że forum praktycznie zdechło zadecydowały dwa podstawowe czynniki. Słaby BF1 i brak battleloga. Ludzie korzystając z niego zdecydowanie częściej wpadali na podpięte forum.
    Tam gdzie społeczność jest rozbita dużo łatwiej przepychać lootboxy czy inne mikrobadziewie. O ile fani Gwiezdnych Wojen się zmobilizowali i w miarę skutecznie pokazali ĘĄ środkowy palec to nie ma co liczyć na to, że to samo uda się osiągnąć społeczności BF-a, ktra obecnie leży na łopatkach. I nie mówię tylko o polskiej bo również śledzę anglojęzyczną. Tam też szału nie ma.

Tutaj miał być ciąg dalszy apelu. Trochę o recenzentach, zagrywkach socjotechnicznych ze strony ĘĄ i inne bla bla bla ale bardzo słabo u mnie z wolnym czasem. Do końca roku ku uciesze "dzienciołów" moja aktywność na forum się bardzo ograniczy. Ale mam pewien pomysł. Może by się tak zebrać i stworzyć jakiś zakon rycerzy. I w tym szlachetnym gronie stworzyć jakiś apel z prawdziwego zdarzenia. A jak już coś ogarniemy to rozpropagujemy to w każdym możliwym kanale informacyjnym (nawet w języku Szekspira). Jeżeli nie zrobimy nic to możemy mieć pewność, że otrzymamy genitaliową grę. Oczywiście nie sądzę, że wiele uda nam się zdziałać ale przynajmniej będziemy wiedzieli, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby coś zmienić.
    Zostawiam to Wam do przemyślenia.
    Z poważaniem
    wasz uniżony sługa
    Don Kichot

Na deser.
    Nawiązując do pierwszego posta w tym wątku a dokładniej do sławnej frazy
    Battlefield 1 z 2016 roku odniósł sukces sprzedażowy i wizerunkowy
    bardzo trudno w to uwierzyć patrząc na to co się wokół mnie dzieje
    GOL organizuje eventy w BF4
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106775
    JacekFrag coraz częściej wraca do BF3/4

LevelCap podobnie

i tak mogę jeszcze długo wymieniać...

tymczasem co nam napisała Setka po wtopie z konkursem w sierpniu gdy jeszcze była "niebieska"?
    Już wkrótce ogłosimy kolejne konkursy, wypatrujcie czujnie informacji.

No ja nadal czekam z wypiekami.
    W tym czasie @Rydzu2015 zorganizował już dwa konkursy...
    Nawet zainteresowanie tymi wszystkimi konkursami pokazuje jak wielki sukces odniósł nam ten BF1 i jak bardzo zmobilizowana jest społeczność BF1.

• Your3vilTwin
    I chwała ci kolego za to...

• JanTwardy
    126 postsPosty: 136Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tez do "4" wracamy. Ja zawsze twierdzilem ze lepsza od 1. Niestety aktualnie jestesmy malym cieniem tego klanu/grupy ktory byl przed 1. Tak wszystkich ten "sukces" bf1 wykonczyl.

Teraz to zabijanie spolecznoscia ma sens. Grupa motłochu latwiej sterowac i mniejsze ryzyku buntu. Latwiej wcisna swoje nowe rozwiazania platncze.
  • JanKiller69
    Jeszcze jak z SW bunt wywołał odzew Disneya
    Tak w przypadku bf nic nie wywoła
    Zbierze się nas ilu
    Przy dobrych wiatrach około 30-50
    Myślę że siły przebicia nie będzie

Teraz można tylko liczyć na to że przez ,,dote,, ludzie sami odejdą, przestaną kupować gry spod znaku EhAh
  • xxxDEZERTERxxx
    165 postsPosty: 167Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Panowie, panowie... czy Wy przypadkiem deko nie przesadzacie? Aż tak niską ocenę macie o ludziach grających w Battlefieldy? Mówicie, że przy SW ludzie podnieśli bunt, ale już przy BF może nie być tak kolorowo? OK ustalmy jedną rzecz... faktycznie EA posiada wszelkie prawa do marki BF (DICE już dawno przestało nad tym panować) i może z nią robić co jej się żywnie podoba. Tutaj nie będzie dobrego wujka z Disneya, który przyjdzie, złapie ich za mordę i potrząśnie.
    Jednak myślę, że marka Battlefieldów jest dobrze zakorzeniona i społeczność ma jakieś swoje oczekiwania, co do jej formy. Jeżeli przegną pałę tak jak przy SW:BF II to tutaj ludzie również pokażą im środkowy palec. Chciałbym przynajmniej w to wierzyć.
    Ktoś może powiedzieć "ale HEJ przecież w BF1 już wprowadzili skrzyneczki" - no tak, ale jest to tylko czysta kosmetyka i nie mam z tym problemu. Nie wydałem ani jednego euro-rubla na skrzynki w BF1, bo i po co? Jeżeli model z BF1 przeniosą do BF2018 to jest to do przełknięcia.
  • Your3vilTwin
    Panie panie. Społeczność BF to już pokazała środkowy palec ĘĄ. Dobitnie widać to po "sukcesie" BF1. Szkoda tylko że zrobiła to po zakupie gry. Jak oni się nie opamiętają to niedługo nie będzie w co grać.I tu nie chodzi tylko o mikropłatności. Słaba mechanika, źle zaprojektowane mapy, brak przyzwoicie konfigurowalnych serwerów (to co jest jak dla mnie się nie kwalifikuje) i dramatyczna jakość tych które wystawia ĘĄ, nędzne menu, kiepski balans drużyn, słaby kontakt i rozdrabnianie społeczności, brak plutonów na premierę, zbyt rozwleczone w czasie DLC itd. Ich grzechy można wymieniać jeszcze długo. Taki mamy teraz klimat.
    Widzisz jakiś bunt ze strony społeczności prócz spadku graczy?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!